Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak trzy krople wody. Marysia, Lenka i Hania to trojaczki jednojajowe

Utworzony przez Halina ze Zgierza, 11 grudnia 2013 r. o 08:17
Wszystkiego Najlepszego dla całej rodzinki, maluchom dużo zdrowia, niech wyrosną na mądre i piękne kobiety. Tyle szczęścia na raz dla Rodziców i to na same święta. Niech będzie jak najlepiej i najszczęśliwiej.  :)  :)  :)  :)  :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie gratulacje, życzę cierpliwości i szczęścia. Brawo, brawo, brawo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromne gratulacje dla rodziców. Życzę powodzenia i wytrwałości ponieważ sama jestem mamą trojaczków i dodatkowo mam o rok starszego synka wiec wiem z czym to się je :).Moje trojaczki mają teraz już po 8 lat,ale mam wrażenie ze im starsze tym więcej obowiązków.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale musi być fajnie patrzeć na 3 takie same buziaczki :). Wszystkiego najlepszego, zdrowia, pomocy B. w wychowaniu maluchów i dużo wzajemnej miłości oraz wspaniałych Świąt BN. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prześliczne imiona,dużo pomyślności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję i zdrowia życzę całej rodzinie i uściski dla małych perełek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrójne gratulacje!!!
Ostatnio edytowany 11 grudnia 2013 r. o 16:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy zna ktoś tą Pania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję potrójnego szczęścia ! Jestem myślami z Wami. Pracy przy dzieciach będzie mnóstwo, ale najważniejsza zgoda w rodzinie.   A jeszcze jeśli są obecni pomocni i życzliwi ludzie wokół to sama radość . Niech Wam się zdrowo "chowają"te Wasze pociechy.Dużo cierpliwości życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje sama jestem mama blizniaków (2.5r) i wiem ile to pracy,cierpliwosci ale rowniez szczescia Trzymajcie sie dacie rade pozdrawiam buziaczki dla maluszków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie dzieci, ale sama osobiście nie chciałabym mieć tyle pracy na raz, do tego nie byłoby nas stać, mamy jedno i koniec,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być bliżniakiem,trojaczkiem to super sprawa.Jestem blizniakiem/ już dziadkiem/ i dużo wiem na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...