Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zróbmy wszystko by "mistrzowie kierwonicy" LSW nie musieli urzywać samochodów !! TO DLA NASZEGO BEZPIECZEŃSTWA !! PROSZE O WIECEJ KURSÓW MPK !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zróbmy wszystko by "mistrzowie kierwonicy" LSW nie musieli urzywać samochodów !! TO DLA NASZEGO BEZPIECZEŃSTWA !! PROSZE O WIECEJ KURSÓW MPK !
popieram w 100 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...będą zależały od władz Świdnika, które dopłacają do funkcjonowania tej linii." To mieszkańcy dopłacają, nie władza! Dopłacają także ci, którzy mają tu sklepy i często słyszą "pojedziemy do Lublina zobaczyć/kupić". Nawet, jak tu jest lepsza/tańsza oferta ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech sobie pan jan znajdzie prace w swidniku i niech nie marudzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zróbmy wszystko by "mistrzowie kierwonicy" LSW nie musieli urzywać samochodów !! TO DLA NASZEGO BEZPIECZEŃSTWA !! PROSZE O WIECEJ KURSÓW MPK !
 
zróbmy wszystko by "mistrzowie kierwonicy" LSW nie musieli urzywać samochodów !! TO DLA NASZEGO BEZPIECZEŃSTWA !! PROSZE O WIECEJ KURSÓW MPK !
  Zróbmy wszystko żeby obywatele "Lublina" nauczyli się używać słownika ortograficznego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, LSW to cały powiat, a nie tylko Świdnik, to tak, jakbyście wrzucili do worka LU i LUB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na lubelską wersję krakowskiej piosenki "Blachy z d*py" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, LSW to cały powiat, a nie tylko Świdnik, to tak, jakbyście wrzucili do worka LU i LUB.
 
Ludzie, LSW to cały powiat, a nie tylko Świdnik, to tak, jakbyście wrzucili do worka LU i LUB.
Dobrze mówi, dobrze!!! Sam mam LUB rejestrację i wiem ze z każda rejestracja może trafić sie o bardzo dobry kierwca i bardzo zły!!!   POPIERAM POPIERAM POPIERAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Zróbmy wszystko żeby obywatele "Lublina" nauczyli się używać słownika ortograficznego!  
Człowieku naucz się prawidłowo używać języka polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze mi napisac gdzie mozna slozyc skarge dziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w czym problem? Zdjęcie przedstawia bazgroł wykonany na przystanku. Za niszczenie mienia też jest paragraf.  Jeśli ktoś ma problem z dotarciem o godzinie po 1 w nocy do Świdnika to pretensje może mieć władz Świdnika że nie udostępniły dla tej wybitnej jednostki specjalnej limuzyny na telefon. W końcu to normalna godzina powrotu do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakis czas temu czekałem na busa w kierunku Świdnika na przystanku na Felinie.Była godzina 16.15.Czekałem 45 min.W tym czasie przejechały 3 busy i jeden 55.Wszystkie przepełnione.Zaden się nawet nie zatrzymał,by kilka osób zabrać.Czekał mnie więc marsz na piechotę do Świdnika.Czemu nie ma częstszych kursów w godzinach szczytu między 15ą a 18ą? Rozkład jazdy na tym przystanku też nie istnieje.Jednym słowem żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę, że można by było zastanowić się nad włączeniem Świdnika do granic administracyjnych Lublina. Połączenia z nową dzielnicą automatycznie zostałyby uruchomione, być może i linie trolejbusowe i zamiast udowadniać sobie, że Świdnik jest wielki, postąpić tak jak zrobiono z Nową Hutą. Dziś Nowa Huta to wielka dzielnica Krakowa, a jak powstawała mniej więcej w tych samych latach co Świdnik, miała być osobnym miastem. Może więc pomyśleć twórczo i perspektywicznie o jednym, dużym mieście? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę, że można by było zastanowić się nad włączeniem Świdnika do granic administracyjnych Lublina. Połączenia z nową dzielnicą automatycznie zostałyby uruchomione, być może i linie trolejbusowe i zamiast udowadniać sobie, że Świdnik jest wielki, postąpić tak jak zrobiono z Nową Hutą. Dziś Nowa Huta to wielka dzielnica Krakowa, a jak powstawała mniej więcej w tych samych latach co Świdnik, miała być osobnym miastem. Może więc pomyśleć twórczo i perspektywicznie o jednym, dużym mieście? :)
 
A ja myślę, że można by było zastanowić się nad włączeniem Świdnika do granic administracyjnych Lublina. Połączenia z nową dzielnicą automatycznie zostałyby uruchomione, być może i linie trolejbusowe i zamiast udowadniać sobie, że Świdnik jest wielki, postąpić tak jak zrobiono z Nową Hutą. Dziś Nowa Huta to wielka dzielnica Krakowa, a jak powstawała mniej więcej w tych samych latach co Świdnik, miała być osobnym miastem. Może więc pomyśleć twórczo i perspektywicznie o jednym, dużym mieście? :)
Dobrze gadosz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dokładnie, nocne też kursują jak chcą czekałam godzinę na nocy który miał być po 2 w nocy w domu byłam po 5 bo MPK nie raczyło się pojawić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Dobrze gadosz!!!  
jedna i ta sama osoba pisała te 2 komentarze wiec gosciu ogarnij sie. Świdnik nigdy nie bedzie chciał stać sie lublinem czy dzielnicą co jedynie moze powstac cos takiego jak trójmiasto Gdansk sopot gdynia i tyle. Swidnik z Lublinem za bardzo sie nie lubia zeby byc jednym miastem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, można podziękować w wyborach obecnym władzom Świdnika za usilne wzbranianie się przed dopłacaniem do kursów organizowanych przez ZTM Lublin. Uparte bronienie prywatnych przewoźników, funkcjonujących na granicach prawa wychodzi bokiem pasażerom. Usługa oferwana przez MPK może nie jest najlepszej jakości ale jest silnie regulowana i można nad nią zapanować.   A skarżący się czytelnik, który między 21 a 23 nie miał bua mógł pójśc na pociąg - w tych godzinach jadą dwa, po 21 do Zamościa i po 22 do Chełma. Alternatywy też trzeba umieć poszukać. Nawet jeśli komuś daleko od stacji w Świdniku to może sobie przekalkulowac, co mu się bardziej opłaca. Spacer od stacji, czy czekanie 2 godziny na uroczym dworcu południowym PKS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zróbmy wszystko by "mistrzowie kierwonicy" LSW nie musieli urzywać samochodów !! TO DLA NASZEGO BEZPIECZEŃSTWA !! PROSZE O WIECEJ KURSÓW MPK !
jeżeli ty tak "używasz" samochodu jak słowa polskiego to już się boję o swoje bezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minelo sporo czasu a zmian wielkich nie ma. Wciaz latwiej jest sie dostac ze Swidnika do Londynu niz z Lublina do Swidnika czy na odwrot - zwlaszcza pozniejsza pora lub w Niedziele...komunikacja miejska czy podmiejska na rok 2019 wciaz w powijakach....a to tylko 11 kilometrow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kto, przeciez w ostatnich latach Swidnik wszedł w zasięg ZTM Lublin z kilkoma liniami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...