Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak poprawić sobie nastój i podnieść samoocene ?

Utworzony przez Aneta Lii, 26 listopada 2013 r. o 13:39
Jakie macie sposoby na poprawienie nastroju i podniesienie samooceny ? To może pomóc ? http://www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/dusza/masz-niska-samoocene-co-zrobic-w-pracy-zaczeli-cie-doceniac_40745.html http://www.poradnikzdrowie.pl/odchudzanie/diety/dieta-na-poprawe-nastroju-przegon-jesienna-depresje_39905.html Nie wiem dlaczego, ale co roku mam to samo. Nie chce mi się nic robić, nigdzie wychodzić i jestem ze wszystkiego niezadowolona. Też tak macie ?      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na poprawę nastroju i samopoczucia polecam zrobienie czegoś tylko dla siebie. Takim czymś może być zakupienie kremu przeciwzmarszczkowego Pharmaceris i codzienne jego stosowanie. Przecież na nasz nastrój ma wpływ to jak wyglądamy i jeśli nasza cera będzie zadbana i dobrze odżywiona to od razu poczujemy energię do życia i wzrośnie nasza samoocena. To mój sposób. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na poprawę nastroju i samopoczucia polecam zrobienie czegoś tylko dla siebie. Takim czymś może być zakupienie kremu przeciwzmarszczkowego Pharmaceris i codzienne jego stosowanie. Przecież na nasz nastrój ma wpływ to jak wyglądamy i jeśli nasza cera będzie zadbana i dobrze odżywiona to od razu poczujemy energię do życia i wzrośnie nasza samoocena. To mój sposób. :)
Jezu, jakie brednie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hihihi..., a drinki się liczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacząć się odchudzać. Od kilku miesięcy odchudzam się z foreverslim i idzie mi nieźle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przeważnie poprawiam sobie humor słodyczami :) Tak jak teraz, po oblanym trzeci raz egzaminie na prawko :( Karmelowa czekolada (Wedel) pomaga powstrzymać łzy, ale i tak się nie poddam i będę walczyć o prawko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam te zestawy w tesco :) jest też czekolada wedla o smaku brownie - mega syta :D I nie poddawaj się, wszystko będzie dobrze!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drinki najlepsze. Wieczorkiem jeden kieliszek i humor o niebo lepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a potem alkoholizm :> nie no, oczywiście przesadzam, ale ja sobie poprawiam nastrój dobrym filmem. albo po prostu wychodzę gdzieś ze znajomymi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się znacznie poprawił humor i ogólnie zdrowie od kiedy ćwiczę. Do tego naturalna dieta na masę i mój wygląd się znacznie poprawił, a alkochol do poprawy humoru to dość kiepski pomysł :P
Ostatnio edytowany 29 października 2014 r. o 09:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, jak to bywa z ćwiczeniami. Najlepiej się je ogląda w telewizji i to z paczką ciastek i chipsów. Zdrowszym rozwiązaniem jest jednak zmotywowanie się do uprawiania jakiegoś sportu, np. jazdy na rowerze. Rower nie jest drogim wydatkiem dobry sprzęt w sklepei online kosztuje 100o złotych Początkowo należy jeździć tyle, na ile pozwala kondycja. Nie ma sensu zrażać się nadmiernym rygorem. Z czasem można sobie pozwolić na dłuższą i szybszą jazdę. Wówczas wycieczki przestają męczyć, a zaczynają relaksować. Cisza, spokój i codzienna dawka sprawności fizycznej. Ot, taka sobie porcja zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekolada jest dobra na wszystko :) ale zamiast obżerać się możesz zrobić sobie domowe SPA w czekoladowej pianie płynu choco-orange. mi na chandre pomaga ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja systematycznie jeżdżę z mężem na rolkach, ostanio nawet sobie kupiliśmy specjalne do jazdy szybkiej. Super zabawa. W zdrowym ciele zdrowy duch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...