Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak ocieplić wizerunek Kaczyńskiego? Wyciekła analiza prof. Parucha

Utworzony przez ela, 14 maja 2014 r. o 07:29
No i z kaczora będzie łabędź ??? Chyba, że zrobi tow.paruch z niego gęś ! I se będzie gęgał chłopisko pardom /chłopek karłowaty/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pchają się świnie do koryta...   A swoja drogą pytam się kto mu zgoli te obleśne wąsy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chcę być złośliwy ale ta analiza jest na poziomie studenta I roku co najwyżej. "kolorowe stroje", "brak krawata", "sweterek". pan Paruch jest historykiem z wykształcenia, pracującym jedynie na wydziale politologii. jego główne zainteresowania naukowe to właśnie historia i uwaga...metodologia badań politologicznych. zupełnie nie rozpumiem dlaczego zajmuje się marketingiem politycznym, na którym po prostu się nie zna bo nigdy się tym nie zajmował. najgorszej jest to, że on sam jest przekonany, że jeżeli jest prof. to zna się na wszystkim. osobiście myślę, że nie zdobędzie mandatu i skompromituje się tak jak podczas ostatnich wyborów parlamentarnych na podkarpoaciu gdzie z 2 miejsca zdobył około tysiąca głosów!!! podkarpacie to matecznik pis więc wynik ten świadczy o całkowitym braku umiejętności prowadzenia kampanii oraz konieczności natychmiastowej zmiany wizerunku! z analizy i wyniku wyborczego wynika, że pan Paruch nie potrafi tego zrobić dla siebie, a tym bardziej dla Jarosława Kaczyńskiego. takie są fakty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten ekspercina od likwidacji trolejbusów w Lublinie za te analizy łyknął 45 zeta. Co on może mówić o rodzinie jak też jej nie posiada stary kawaler niby Jarkom. Jeden wart drugiego. Tylko Piotrowski Nr 2 na liście PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten ekspercina od likwidacji trolejbusów w Lublinie za te analizy łyknął 45 zeta. Co on może mówić o rodzinie jak też jej nie posiada stary kawaler niby Jarkom. Jeden wart drugiego. Tylko Piotrowski Nr 2 na liście PiS.
Tak przydup[asie Piotrowskiego tylko on narobił dzieciorób dzieci więc musimy mu pomóc dać zarobić. Ten facet nic nie zrobi bez polityki wyborców ma serdecznie w d... sprzedaje się tylko PR owo i nic ponad to. Dużo lepiej aby PiS w ogóle odszedł ze sceny ale w naszym lublinku to mało możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak przydup[asie Piotrowskiego tylko on narobił dzieciorób dzieci więc musimy mu pomóc dać zarobić. Ten facet nic nie zrobi bez polityki wyborców ma serdecznie w d... sprzedaje się tylko PR owo i nic ponad to. Dużo lepiej aby PiS w ogóle odszedł ze sceny ale w naszym lublinku to mało możliwe.
  Posiadanie więcej dzieci niż jedno wymaga odwagi, takie rodziny budzą u mnie szacunek. Jest to piękna rodzina z czwórką dzieci. Decydując się na czwórkę dzieci na pewno nie są egoistami. Nigdy nie zdobyłbym się na to by kogoś kto ma czworo dzieci tak brzydko nazwac. Nie ładnie Panie Jon. Nie pozdrawiam Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta analiza to kompromitacja PiS, bo zatrudnia kogoś, kto nie jest specjalistą od marketingu politycznego i Parucha, bo wchodzi na działkę naukową, na której się nie zna. Analiza jest poniżej poziomu studenta rozpoczynającego zajęcia z marketingu politycznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic złego w posiadaniu dzieci. Pan Piotrowski przynajmniej maj jakieś pojęcie o promowaniu się i o marketingu, nie to co pan Paruch. Od razu uprzedzam krytyków, którzy będa mnie nazywać klakierem pana Piotrowskiego, że jestem wyborcą lewicy, czyli SLD. Nie mnie jednak cenię pana Piotrowskiego jako fachowca i młodego człowieka z dużą wiedzą i doświadczeniem. Niezależnie czy głosuje się na prawicę, czy na lewicę to należy wybierać fachowców!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wąsy zasłaniają oblicze posiadacza, jego emocje, sugerują powagę co podnosi na duchu ludzi którzy mają o sobie nie za dobrą opinię. W wyższych sferach wąsy są nie do pomyślenia. "Po czym poznać Polaka za granicą?" - pyta jedna z internautek. I zaraz odpowiada: - "Po wąsie", dodając przy tym całą gamę epitetów, spośród których "obleśny" zasługuje na miano najlżejszego... (źródło interia.pl). Dla Amerykanów wąs to znak zacofania. W Ameryce Północnej wąsy noszą farmerzy i imigranci (głównie muzułmanie i Meksykanie). Mnie osobiście polskie wąsy kojarzą się z resztkami pożywienia dyndającymi obleśnie podczas konsumpcji posiłków. Powodują również, że mimika twarzy jest zaburzona, bo przecież górną wargę pokrywa "daszek"... Mam również wrażanie, że wąs to ułatwienie sobie porannej toalety. Lenistwo znaczy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na temat wizerunku rad udziela facet z wąsem, hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dość że wąs to jeszcze nieobcięte i niechlujnie "uczesane" włosy, niedokładnie ogolony, krzaczaste brwi. powinien poprawić swój wizerunek i wtedy w najbliższych wyborach parlamentarnych ma szanse
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszny człowiek. Niech zacznie od siebie, a po drugie niech lepiej się nie odzywa na tematy o których nic nie wie. To juz 2 taka wtopa w ciągu ostatnich 5 dni. I tacy ludzie są profesorami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Shovel face
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale na debacie w tv lublin paruch wypadl moim zdaniem prawie najlepiej - (bo najlepiej facet od gowina). to taka moja opinia bez sympatii politycznych. narodowiec gadal jak stary czolg, koles od korwina podszedl zbyt lekko i niekonkretnie. palikociarz slabo przygotowany. po - mdla i sliska mowa (tego typu politykow najbardziej nie lubie, niestety nie pamietam nazwiska, taki siwy w okularkach), psl i sld - typowy beton partyjny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo czemu PiS ciągle przegrywa mówisz "Paruch", myślisz "porażka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem wam w zaufaniu, że prof. Paruch stylizuje się na Piłsudskiego z tymi wąsami, a do tego, do czego publicznie się nie przyzna, sam uważa się za "drugiego Piłsudskiego", męża opatrznościowego, zbawcę polskiej klasy politycznej. To człowiek z gigantycznym ego, a w dodatku ma innych za nic. Na prawdę wiem co mówię...Moim zdaniem ludzie tak myślący są zwyczajnie niebezpieczni i nie powinni być politykami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem wyborcą PiS ale nie zagłosuję na profesora Parucha za to że w prymitywny sposób skrytykował kolegę z tej samej listy profesora Piotrowskiego oraz za nazwanie naszych lubelskich trolejbusów "ohydnymi'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy aby napewno chodzi o ocieplanie wizerunku? Może chodzi o ocieplanie czegoś innego? W.Paruch na UMCS od zawsze faworyzował płeć męską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WEDŁUG BADAŃ OBOPu I INNYCH AGENCJI, POLACY PIE....:EUROWYBORY, WYBORY DO SEJMU, SENATU, A NAWET TE KTÓRE DOTYCZĄ ICH OKOLICY, SPRAW, TJ.SAMORZĄDOWE!DO TAKIEGO STANU DOPROWADZILI SWOIM DZIAŁANIEM: IDIOCI, KOMBIONATORZY I CWANIACY, ZWANI KLASĄ POLITYCZNĄ!!!ZNIECHĘCONO NAS OBYWATELI DO JAKIEJKOLWIEK AKTYWONOŚCI!!OBOP PODAJE NP., ZE NA EUROWYBORY CHCE IŚĆ 35% WYBORCÓW, ALE TYLKO 5% Z NICH WIE JACY SĄ KANDYDACI!!PORAŻKA I ŚMIECH NA SALI!!POLACY NAWET NIE WIEDZĄ CO SKŁADA SIĘ NA UE!!POLITYKOM W TO GRAJ,NIE MUSZĄ SIĘ TŁUMACZYĆ I WYJASNIAĆ OBYWATELOM CZEGOKOLWIEK!!PROWADZI TO DO ANARCHI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy aby napewno chodzi o ocieplanie wizerunku? Może chodzi o ocieplanie czegoś innego? W.Paruch na UMCS od zawsze faworyzował płeć męską
  i ten i ten kawaler, pewnie się wzajemnie ocieplają  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...