Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak ma zmienić się Podzamcze? Dyskusja w Trybunale Koronnym

Utworzony przez kemor, 24 października 2014 r. o 08:09 Powrót do artykułu
Najbardziej razi jak jakiś dziennikarzyna bazgrze o baraku Społem !! człowieku to hala Koziołek z olbrzymimi wydarzeniami w historii naszego miasta a także kino. Najlepsze walki bokserskie      gdzie  ??  w Koziołku !  A film przy niemiłosiernie skrzypiących krzesłach to bajka !! A jakiś domorosły człeczyna pisze o jakimś baraku Społem. To była jedyna hala bo tak ją zwali w Lublinie gdzie można było rozegrać jakieś widowisko pod dachem. Obraża mnie taki typo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie odhumanizowany projekt. Obrzydlistwo . To się nadaje do strefy pozamiejskiej a nie do Centrum Miasta które chce przyciągnąć turystów i się pochwalić klimatem. . A tu taki zimny nieludzki projekt. To tworzył chyba program komputerowy a nie człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi się to nie podoba. Zbyt masywne i stłamsi zupełnie stare wzgórze z kościołem św. Mikołaja. Już lepsze by były takie mini bloki. Fakt, że Lublin ma tylko kilka budynków na miarę dużego nowoczesnego miasta, ale takie wielkie bryły tak jak te w tym miejscu to przegięcie. I ta kładki :( Zmieniać trzeba, ale ze smakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie Pan, że chyba nigdzie nie napisano wcześniej o tych walkach bokserskich i o kinie, ja sama tego nie pamiętam. Bardzo się cieszę, że Pan o tym napisał. Też kocham przeszłość. Pamiętam jak wyglądała stacja benzynowa przy al. Zygmuntowskich, neony na Pl. Bychawskim, a miałam wtedy 3-5-6 lat. Zawsze wtedy zastanawiałam się dlaczego ludzie nie spacerują nocą, gdy jest tak cicho i kolorowo. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw chcą postawić obrzydlistwo w miejscu pedetu a teraz szkaradne byle co na Tysiąclecia. Co to ma być?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na miejscu właściciela bazaru nadałbym mu imię JPII, a na uroczystość zaprosił biskupa z kropielnicą i byłoby po planie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co zrobić z Podzamczem ? Wystarczy zaorać i już bedzie o niebo lepiej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że chcą zburzyć Bazar. Mój dziadek budował helę sportową ( bo taki był cel jej powstania) w 1938 roku. Kawał historii miasta. Szkoda. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...