Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Internet w Białej

Utworzony przez marek, 25 grudnia 2011 r. o 09:53
Witam. Chcę założyć w Białej internet radiowy. Jakiego dostawcę polecicie ze względu na cenę i jakość usługi? Interesuje mnie od 2 do 4 Mb/s. Znalazłem tylko trzech dostawców: http://www.inster.net.pl/index.php/ceny http://www.ferlab.pl/oferta.html http://tau.pl/33/Internet_dla_domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozum podpowiada a serce czuje, że najlepiej będzie w Telekomunikacji Polskiej S.A. Półtora roku miałem u nich umowę, najpierw przez pół roku sam internet na najtańszym modemie, a potem zmieniłem umowę na liveboxa i pakiet telewizyjny. Świetna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rozum podpowiada a serce czuje, że najlepiej będzie w Telekomunikacji Polskiej S.A. Półtora roku miałem u nich umowę, najpierw przez pół roku sam internet na najtańszym modemie, a potem zmieniłem umowę na liveboxa i pakiet telewizyjny. Świetna sprawa.
Telekomunikacja odpada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś pomoże ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rozum podpowiada a serce czuje, że najlepiej będzie w Telekomunikacji Polskiej S.A. Półtora roku miałem u nich umowę, najpierw przez pół roku sam internet na najtańszym modemie, a potem zmieniłem umowę na liveboxa i pakiet telewizyjny. Świetna sprawa.
Czemu to się jeszcze "Polska" nazywa??? Franca telekomunikacyjna jest bezkonkurencyjna!!! I jeszcze inna przyśpiewka ludowa: Gazetka, gazetka nikt nie ma w niej napletka... Ja na przykład w PLUS GSM związany jestem za 6 dych mam 8 gb i 4mb prędkości = za 10 zł frii od 24 do 12 w południe. Siedzę całymi dniami a ściągam od 24 do 12. I nie jestem uwiązany do miejsca jak wyjeżdżam zabieram ze sobą! No ale to też solorze przejęły!!! Co z tą Polską!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tau ma dobrą opinie. Może być inster. Ferlab ma niekonkurencyjne ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HONOLULU — Fortifying one Chanel Bags of its key allies in the Persian Gulf, Coach Factory Outlet the Obama administration announced [spam] a weapons deal with Saudi Arabia Coach Outlet on Thursday, saying it had agreed to sell Coach Outlet Store F-15 fighter jets valued at nearly $30 Coach Factory Outlet billion to the Royal Saudi Air Coach Factory Online Force. The agreement, and the Coach Outlet administration’s parallel plans to Coach Outlet press ahead with a nearly $11 Coach Factory Outlet billion arms deal for Iraq, despite [spam] rising political tensions there, is dramatic evidence Coach Factory Outlet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź sobie zamów internet w AERO2 - http://aero2.pl/ . Będzie za darmo, zasięg w całej Białej i w innych częściach Polski, w zasadzie jest jak mobilny. Narazie jest 256kbit/s (ping ok. 120ms) ale od maja będzie 512kbit/s i całkowicie za darmo. Mam, używam i jestem bardzo zadowolony. Trzeba dokupić tylko modem albo mieć telefon z androidem. Olać dostawców co chcą po 40zł za radiówkę 512kbit/s.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FERLAB to jednak dobra firma. Wcześniej trochę narzekałem bo ping był długi (czasem nawet ok 100 ms - do gier to jednak czasem spore lagi). Tłumaczyli się że mają zakłócenia transmisji od konkurencji i uruchamiają nowy system pracujący w wykupionym pasmie. Poczekałem aż to uruchomią no i teraz mam chyba najlepszy net w mieście a na dodatek mobilny - mogę wziąć ze sobą modem i wszędzie mam net, na testach (dali mi miesiąc testów za darmo) było ponad 20 megabitów zależy jak się modem łączył w różnych miejscach. Generalnie prawie wszędzie było max. W końcu wykupiłem prędkość 4 megabity no i tyle prawie zawsze mam. Jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza że porównałem to z innymi sieciami (Era, Play, Orange, Tau). Ferlab jest jednak najlepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marceli, to ty Piotrku sie sam juz oglaszasz gdzie sie da? Nie wstyd ci tak sie chwalic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferlab ceny może ma niekonkurencyjne ale za to od ponad 2 lat złego słowa nie mogę o tej firmie powiedzieć, bo po prostu ich net działa jak należy. Awarie w tym czasie miałem może 3 razy (wolniejsza prędkość, raz brak netu) i zawsze gdy do nich zadzwoniłem to szybko naprawiali. Tepsy mieć nie mogę, aero za wolne a konkurencja ... miałem - dziękuję. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam od miesiąca feromedia rewelacja dają więcej niż na umowie no i światłwód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...