Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
policji to wypisywanie mandatów i wniosków do sadu zajęło 24 godziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja może sobie o tak o wejść do czyjegoś mieszkania bez żadnego nakazu? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Media ogólnopolskie podają, że to była impreza Tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli chodzi o mandaty to norma została w tym m-cu wyrobiona w 120%,zapewne będą wnioski nagrodowe do komendanta wojewódzkiego policji :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie znalazl jakis pół główek który wpuścił ich do mieszkanie .... to tylko mu pogratulowac bez pozwolenia wlasciciela nie mają  prawa wejsc bez nakazu .... wiec ktos sie inteligencja nie wykazał mogł wyjść na klatke przyjąć mandat za zakłucanie ciszy jeden ... a tak no cóz .....dał na premie ....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieodpowiedzialna osoba, ktora wposcila psy do domu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby sąsiadów zaprosili na imprezę nie było by pewnie problemu :P rozumiem że w środku tygodnia impreza może przeszkadzać, bo następnego dnia do pracy ale w piątek ?? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie znalazl jakis pół główek który wpuścił ich do mieszkanie .... to tylko mu pogratulowac bez pozwolenia wlasciciela nie mają  prawa wejsc bez nakazu .... wiec ktos sie inteligencja nie wykazał mogł wyjść na klatke przyjąć mandat za zakłucanie ciszy jeden ... a tak no cóz .....dał na premie ....
z tego co wiem to jak maja wezwanie po godzinie 22 moga wejsc bez nakazu... na logike to by bylo glupie jak dostaja wezwanie ze dziecko jest bite przez pijanych rodzicow i musza czekac do rana albo tydzien na nakaz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem impreza, młodzi muszą się pobawić, ale sąsiedztwo niekoniecznie musi mieć ochotę słuchać daracia mordy (bo tak najczęściej jest) przez pół nocy i to w tak licznym towarzystwie. Mieszkanie w bloku wymaga liczenia się z innymi! Różni ludzie mieszkają, niektórzy mają malutkie dzieci inni chorują  A niestety młodzi w grupie nie potrafią się zachować, a po alkoholu już w szczególności. Domyślam się jak "hucznie" musiało być skoro było ok 60 osób.Od takich imprez są specjalne lokale,a nie mieszkanie w bloku.Jeśli się nie ma domu jednorodzinnego z dwoma kondygnacjami co najmniej, to robi się domówki na kilka maksymalnie kilkanaście osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to jak maja wezwanie po godzinie 22 moga wejsc bez nakazu.
  Nikt nie może wejść na prywatną posesję bez pisemnego nakazu podpisanego przez prokuratora (przeszukanie mieszkania i ewentualne podejrzenie popełnienia przestępstwa).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Termin "zakłócanie ciszy nocnej" upadł wraz z komunizmem, został jednak w bardzo wielu głowach. W żadnym aktualnym kodeksie nie występuje ten termin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście nie przyszło ci do głowy, że taki zapis często pojawia się w umowach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiego nakazu??? Jak robisz burdy i zakłócasz spokój to policja nie potrzebuje żadnego nakazu. Gdybyś spał spokojnie w swoim łóżku policja ci nie wchodzi do domu, ale jak drzesz ryja w nocy i przeszkadzasz innym to owszem ma prawo, nawet obowiązek. Ja tego żądam wręcz, aby policja tępiła chamów, co nie wiedzą jak się w bloku zachowywać. Dlaczego szumowiny mają mieć więcej praw niż spokojni ludzie?????? Ja spać nie mogę a ty możesz piłować japę??? zaraz zaraz co ś tu nie tak!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwazniejsze ze weszli bez nakazu a to ze w nocy 60 osobowe bydło robi wielki hałas to juz pikuś. Zycze wam jak sie urodzi wam dziecko zeby ktos zmontował podobny balet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to mi wygląda na studencka imprezę w wynajmowanym mieszkaniu i takie teksty że policja nie moze wchodzic bez zgody właściciela do mazna sobie w buty włozyc .najpewniej to nawet nikt nie był tam czasowo zameldowany .swoja droga ci co sie tam bawili musieli byc bardzo uparci i upierdliwi w kwestii zakończenia imprezy bo nie dostaliby tylu mandatów . do tego jeszcze dochodzą wnioski do sądu bo myśliciele z wydz.prawa po pierwszym albo przed pierwszym rokiem studiów sa juz znawcami ze nie powiem ekspertami i zawsze chetnie doradzą kolegom żeby nie przyjmowac mandatów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie zastanawia, czemu tyle mandatow wypisali? to nie wlascicielmieszkania powinien dostac tylko mandat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie dadzą się ludziom pobawić porządnie :) co za kraj :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie zastanawia, czemu tyle mandatow wypisali? to nie wlascicielmieszkania powinien dostac tylko mandat?
jak kierujesz samochodem należacym do innej osoby to za wykroczenia drogowe przy zatrzymaniu przez policje do kontroli to kto dostaje mandat kierujacy czy własciciel ktorego nie ma na miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Termin "zakłócanie ciszy nocnej" upadł wraz z komunizmem, został jednak w bardzo wielu głowach. W żadnym aktualnym kodeksie nie występuje ten termin.
  Art. 51. § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, po-rządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu pu-blicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. § 2. Jeżeli czyn określony w § 1 ma charakter chuligański lub sprawca dopuszcza się go, będąc pod wpływem alkoholu, środka odurzającego lub innej podobnie działającej substancji lub środka, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny jeszcze jacys znawcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja może sobie o tak o wejść do czyjegoś mieszkania bez żadnego nakazu? 
gdyby nie mogli to by nie wchodzili i nie dali tylu mandatów i wniosków .ma legitymacje jest uzasadnione podejrzenie czy zgloszenie interwencji to wchodzi w poważnych przypadkach razem z drzwiami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...