Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile zarobi prezydent Puław? Radni nie obniżyli pensji

Utworzony przez Gość, 9 grudnia 2014 r. o 07:57 Powrót do artykułu
Pff u nas wójt ma 12 500zł a jesteśmy małą gminą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz "gościu" jaką gospodarną gminą są Puławy! Cztery minione lata i pewnie conajmniej przez rok następny, wynagrodzenie Pana Prezydenta nie ulega zmianie, mimo dość powszechnych podwyżek dookoła. Rada Miasta, w tej kadencji radykalnie przemeblowana, zachowuje duży realizm - mam nadzieję, że nie tylko w sprawie pensji prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok, to juz wiem czemu na zakupach w supermarkecie mial wozek pelny takich produktow ze ja raz na miesiac na jeden nie moge sobie pozwolic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak w-ce prezydent Nakonieczny zarabia więcej od niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po hu... ja chodziłem na te wybory i wybierałem tych oszołomów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pff u nas wójt ma 12 500zł a jesteśmy małą gminą.
Na tydzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. pozdrawiam malkontentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok, to juz wiem czemu na zakupach w supermarkecie mial wozek pelny takich produktow ze ja raz na miesiac na jeden nie moge sobie pozwolic.
Kupuj to na co cię stać i nie zazdrość innym..Zostaniesz prezydentem to sobie kupisz co zechcesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. pozdrawiam malkontentów.
Zgadzam się z tobą w 100%, też tak uważam zwłaszcza że są Gminy w Powiecie Puławskim gdzie wójtowie więcej zarabiają( Końskowola) tam na pierwszej sesji była podwyżka pensji wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. pozdrawiam malkontentów.
dokładnie - żeby mieć taką wiedzę i doświadczenie jak prezydent Grobel, trzeba uczyc sie nieustannie i pracować od rana do późnej nocy siedem dni w tygodniu. Poza tym to jest wynagrodzenie brutto, czyli na rękę dostaje dużo mniej. W tym jest uwzględniony dodatek za wysługę lat. Szkoda, zeby człowiek który odpowiada za budżet w wysokosci ponad 200 milionów i który przez tyle lat nim zarządza bez żadnej wpadki zarabiał 3 tys. zł. A ja czekam swoją drogą na publikację oświadczeń majątkowych puławskich radnych, w szczególnosci pana Maja, ktorego tak bolą zarobki prezydenta. chcę zobaczyć gdzie ten pan pracuje, bo choć wystartował w wyborach to nic na ten temat nie znalazłem. Startował w moim okręgu, ale nie powiedział wyborcom, gdzie pracuje. W sumie nikt nic o nim nie wie. Może jest bezrobotny i dlatego tak się ciska, że ktos dobrze zarabia. Mam nadzieję, że jego oświadczenie majątkowe coś wreszcie wyjaśni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. pozdrawiam malkontentów.
Jak tak trudno rządzić miastem to po h** tak się tam pcha na siłę?Niech idzie gdzie indziej pracować za 1200zł pl!!!Ale tam też jest jakaś odpowiedzialność za coś!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak trudno rządzić miastem to po h** tak się tam pcha na siłę?Niech idzie gdzie indziej pracować za 1200zł pl!!!Ale tam też jest jakaś odpowiedzialność za coś!!!
chyba jestes glupi.Bo umie rzadzic miastem/budzetem i robi to dobrze,ma odpowiedzialna prace,tak wiec nie ma co sie dziwic ze i zarobki wieksze.Ta polska mentalnosc,komus sie powodzi to trzeba mu wbic noz w plecy,obrobic dupe i pokazywac swoja zazdrosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pff u nas wójt ma 12 500zł a jesteśmy małą gminą.
BOKÓW ??  nie liczysz ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...