Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Moja ocena powyższego "artykułu" - hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w trakcie specjalizacji, zarabiam 2100 pln netto, za dyżur towarzyszący dosteję 90 pln netto, w mojej specjalizacji nie ma możliwości "dorobienia" w innych ośrodkach.  Ciężko jest utrzymać rodzinę za taką kwotę:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem to na etacie w szpitalu ale wiadomo, że lekarz wpada do szpitala na 4 - 5 h po to żeby na panstwowym sprzecie badać swoich pacjentów, dziabnąc jakaś operacje pro forma a potem ucieka na prywatna praktykę gdzie kosi kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w trakcie specjalizacji, zarabiam 2100 pln netto, za dyżur towarzyszący dosteję 90 pln netto, w mojej specjalizacji nie ma możliwości "dorobienia" w innych ośrodkach.  Ciężko jest utrzymać rodzinę za taką kwotę:-(
    Rodzice nie zostawili praktyki w spadku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było się uczyć wszyscy mają dostęp do książek tylko uczyć się nie chciało ale zarabiać i pretensje do garbatego że ma proste dzięci i do wszystkich to się ma POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te średnie to chyba z kosmosu. Własnie Puławy są najlepszym tego dowodem. A dyżury czy inne apanaże to dodatkowy czas pracy, kosztem domu, rodziny i zdrowia. I tu też przykład puławskiego "nocnika". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice nie zostawili praktyki w spadku?
kilo spadku debilu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedaczki wykształceni za podatników pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A lekarz w pogotowiu zarabi 55 zl/godz nie robiac nic bo od pracy ma ratownikow....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W SPSK 4 niektórzy lekarze mają podpisane kontrakty na 30 - 40 tys. zł miesięcznie. Te 10 tys. zł ordynatora to pikuś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niekazdy mial dzianych starych zeby sie uczyc , ja musialem zapir..... Zebym mial z czego studia oplacic ,wiec jakim cudem moglem studiowac medycyne pajacu??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedaczki wykształceni za podatników pieniądze
Biednego zeba podatnicy nie chcieli wykształcić! Ciekawe dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze? Zarobki lekarzy są po prostu przeciętne a powinny być jedne z najwyższych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedaczki wykształceni za podatników pieniądze
  A lekarze to co? Nie podatnicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarze to słuzba zdrowia powinni słuzyc ludziom i wyłacznie na rzecz pacjetnów a jak jest? kasa najwaznijesza nie zycie i zdrowie pacjentów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedaczki wykształceni za podatników pieniądze
  Najlepiej jakby kształcili się za swoje, potem leczyli za darmo i jeszcze płacili słone podatki,żeby było na "rynty" z powodu strzyknięcia w tyłku dla takich jak Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarze to słuzba zdrowia powinni słuzyc ludziom i wyłacznie na rzecz pacjetnów a jak jest? kasa najwaznijesza nie zycie i zdrowie pacjentów !
  Na służbę to zawsze było stać ale bardzo zamożnych ludzi. Pytanie do Ciebie: stać Cię na służbę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze? Zarobki lekarzy są po prostu przeciętne a powinny być jedne z najwyższych.
Zgadzam się. Jak j3bany informatyk zarabia 3-4tys to płacze, że przecież jest taki super i umie napisać 2 linijki kodu. Uwielbiam te komentarze w stylu "lekarze są %(%*#&% " . Najłatwiej anonimowo obrazić całą grupę społeczną/zawodową a najlepiej cały naród. Nie jestem lekarzem ale uważam że to najbardziej elitarny zawód na świecie i powinni zarabiać dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarobki jak robotnika za nasza zachodnia granica :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A lekarz w pogotowiu zarabi 55 zl/godz nie robiac nic bo od pracy ma ratownikow....
  ... od fizycznej pracy na pewno, ale on jest tam od myślenia i podejmowania decyzji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...