Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ikarusami w XXI wiek. Nowy mural w Lublinie gotowy

Utworzony przez MPKowiec, 30 września 2014 r. o 21:20 Powrót do artykułu
Ile płaci ZTM za dzierżawę tej powierzchni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Redaktorze Kochany to ma być coś więcej niż odwzorowanie 1 do 1 autobusu (to byłoby zbyt infantylne) także zalecam nie popisywanie się niewiedzą w temacie, bo to po prostu płytkie i żenujące taka notka prasowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jeżdżę MPK bo jest brudno i śmierdzi, nie dlatego że nie sprzątają a dlatego że korzystają z niego brudasy, obleśne świnie które powinno się karać mandatami za wchodzenie między ludzi. Nie mieści mi się w głowie jak można nie myć rąk, dupy, pach, fiuta i cipy lub nie zmieniać ciuchów albo nie używać antyperspirantów. Obleśne brudne bydło wyciera się o siedzenia, obsmarowuje lepkimi wydzielinami wszystkie uchwyty, chucha do klimatyzacji która później musi oddychać cała reszta pasażerów... Wolę stać w korku. Lepiej własnym autem ale w ciszy, spokoju bez brudu i smrodu. Poza tym cen biletu wcale nie jest konkurencyjna w porównaniu do kosztów posiadania auta. Nie stój w smrodzie - przesiądź się do własnego auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debilizm w czystej postaci.   A do kogo należy kamienica przy ul. Peowiaków 13 ?      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wydaje mi się że stary  30 letni autobus jest dobrą promocją na XXI wiek może lepiej na promocję jakiegoś skansenu. Co prawda Lublin i Lubelszczyzna przez niektórych uważane są za skansen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie stój w smrodzie - przesiądź się do własnego auta.
Wolę jeździć komunikacją miejską. Jak się tworzą potężne korki (takie jak wczoraj), to mam wybór: tkwić w korku w autobusie lub iść spokojnie na piechotę i dotrzeć szybciej do celu. Jadąc samochodem nie mam możliwości wyboru,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry pomysł - nowoczesne autobusy mamy na ulicy a te stare tylko na pamiątkowych muralach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wydaje mi się że stary  30 letni autobus jest dobrą promocją na XXI wiek może lepiej na promocję jakiegoś skansenu. Co prawda Lublin i Lubelszczyzna przez niektórych uważane są za skansen.
Mural jest wizją artystyczną i podkreśla zmiany w komunikacji (widać szelki przy autobusie-taka przenośmnia). I w 100% zgodzę się z tym, że jak ktoś chce zobaczyć nowe pojazdy to wyjdzie na ulicę lub spojrzy przez okno.   Artyści często są krytykowani i ich pomysły także!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mojej wiedzy to nie jest mural reklamowy!!!! autor zrobił błąd w przekazie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od tego, że mural nie wygląda tak jak na przedstawionym zdjęciu. Przecież Dziennik Wschodni ma po sąsiedzku ścianę, więc czy to takie trudne, żeby umieścić rzetelną informację z aktualnym zdjęciem? Kolejna sprawa to to, że Pan Redaktor nawet nie zamienił słowa ani z artystami, ani z organizatorami. Przeszedł tylko kilka razy obok muralu. Ostatnia rzecz, to sugerowanie, że projekt (przez składnie zdania, można zrozumieć, że muralu) kosztował 464 miliony złotych. Swoją drogą - czy to projekt reklamował wizerunek dwóch Ikarusów? Polski język - taki piękny, a jednocześnie taki niedostępny nawet dla osób trudniących się pisaniem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autor ds, pwnie woli siatkę reklamową niż artystyczny mural  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ma być skończone? Żarty jakieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś z Was lub autor tekstu zauważył jak inteligentnie i fajnie został wpleciony stary mural. Takie zabiegi świadczą o kunszcie artystów którzy tworzyli mural! Gratulacje dla Artystów i Organizatorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poziom regionalnych dzienników jak widać jest bardzo wysoki bardzo konkretna i rzetelna informacja któa wprowadza w bład czytelnika ale co tam liczy się że luka została zapełniona przydałoby się większe zaangażowanie przy pzekazywaniu informacji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile zapłacili za te reklame? Bo sciana nalezy do działaczy PO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładny mural. Ale dlaczego namalowali go Francuzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę jeździć komunikacją miejską. Jak się tworzą potężne korki (takie jak wczoraj), to mam wybór: tkwić w korku w autobusie lub iść spokojnie na piechotę i dotrzeć szybciej do celu. Jadąc samochodem nie mam możliwości wyboru,
Nazjeżdżało się wieśniaków na studia co jeździć po mieście nie potrafią i sparaliżowali całe miasto, więc żeby nie stać trzeba kombinować. Wolę stać we własnym aucie niż wąchając czyjąś niedomytą dupę, pot albo szambo z gęby i dotykając się lepkich drążków. Jeszcze czekajmy aż jakiś kolejny kretyn wymyśli wydarzenie "artystyczne" w postaci wyjących jakąś piosenkę na pół autobusu gówniarzy z liceum albo debili czytających na głos poezję jakby nie zdawali sobie sprawy że ludzie potrzebują bardziej świętego spokoju, zwłaszcza kiedy wracają z pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...