Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

II Liga: Stal Poniatowa i Hetman Zamość przed czternastą kolejką

Utworzony przez obserwator, 8 października 2008 r. o 08:36
Fetniaku , bo tak bede nazywal trenera Komora , nie rob ponownie rogrzewki takiej jak w soim debiucie , my nie chcemy blazenstwa ,ale gry to rob na treningach , tyo nie arena cyrkowa , a boisko gdzie nalezy -DO zWYCIESTWA " PCHAC " DRUZYNE DO PRZODU , A NIE TRZYMAC SIE TYLOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kolego" po pierwsze jeżeli się wypowiadasz - rób to poprawnie i stosuj podstawowe zasady gramatyki, a po drugie komentuj jedynie w swoim imieniu, bo ja również jestem kibicem tej drużyny i wcale nie mam zamiaru podpisywać się pod twoim "my nie chcemy blazenstwa ,ale gry", a w szczególności pod twoim "my".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Want to listen my story? I' getting married this year and my husband bought the one-time ball gown tulle wedding dresses online, which name is gbridal.com. I never heard of this website. So i do not think my husband love me. He even bought my bridal wear online and which name is never heard! Do you think so?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...