Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ludzie, cowas pojeb**ło z tą wodą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eee yyy i tego  ???!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ale ja tego nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zapraszam na  " złoty deszcz "  STELLA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w tym zlego. Dzieki wodzie pomaganie osiagnelo poziom globalnej akcji... raz na rok mozna komus pomoc malym przelewem a przy okazji miec fun ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ice buc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbiorowa histeria podtrzymywana przez idiotów żyjących Facebook'iem. Czasem mi się wydaje że ta zimna woda chłodzi raczej przegrzane mózgi... Zrób jeden z drugim raz w roku przelew na organizacje wyższej potrzeby a nie lejesz sobie wodę na łeb, bo to nei śmieszne a żałosne, a tytuł przelewu moge sobie zawsze napisać Ice bucket.. Prawdziwa cnota i pomoc pozostaje skromna i ukryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariactwo Lemingstanu. POlska jest krajem zadłużonym, zrujnowanym, bez przemysłu, z przerażająco niskimi zarobkami, przeżartym aferami, z przerażająco nieodpowiedzialną władzą, Rosja wali na Zachód ile wlezie, w Syrii się kotłuje, a lemingi jak to lemingi, bez komentarza. Obudzicie się z ręka w nocniku, już się obudziliście, harować do 67 roku życia, jeśli robota będzie. Wasz Guru już się ustawił i ustawia kumpli, was olał ciepłym......gratulacje. Głosujcie na nich nadal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotyzm najgorszego wariantu. Jak można  postępowac jak małpa i te hamerykanskie durnoty przeszczepiać na nasz grunt. bez\muzgowie  i beznadzieja. małopwanie jest szkodliwe, szkoda,że nie zmałpują kosmonautów i jie wyślą sie w kosmos...na zawsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...