Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hydraulik Lublin

Utworzony przez Mariusz, 30 kwietnia 2013 r. o 16:13
Jedną z lepszych o ile nie najlepszą firmą hydrauliczną w Lublinie jest Serwis Hydroinstal Pana Piotra Łoszaka. Firma ta specjalizuje się w instalacjach sanitarnych i grzewczych, instalacjach w kotłowniach gazowych, na eko-groszek czy nawet na paliwo. Są też tak zwanym pogotowiem hydraulicznym i możemy skorzystać z ich usług w każdej chwili - więcej tu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hydraulika warto szukać także tutaj http://czashydraulika.pl/ , ale i warto też dodać się do tej bazy , aby klienci mogli znaleźć fachowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze sprawdzonych hydraulików polecić mogę http://hydrauliklublin.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze sprawdzonych hydraulików polecić mogę http://hydrauliklublin.pl/
Firma Pana Piotra jest bardzo profesjonalna.Również polecam!!!         http://hydrauliklublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeŚli ktoŚ szuka uczciwych hydralikÓw w lublinie niech unika tej firmy jak ognia : ***hydrauliklublin.com/ w związku z zatkanym zlewem w kuchni wezwałam hydraulika z ***hydrauliklublin.com/. panowie szybko przyjechali do awarii i udrożnili rury. po wyjściu panów z mieszkania i posprzątaniu po nich zauważyłam że woda kapie z rur pod zlewem a woda podczas przepychania rur cofneła się do zmywarki co doprowadziło do jej uszkodzenia (nie można jej włączyć). nie jestem ekspertem ale wydaje mi się że przy pracach hydraulicznych należy odłączyć urządzenia od rur żeby ich przypadkowo nie uszkodzić. zaznaczam że przed wizytą panów nie było problemu ze sprzętem który był niedawno serwisowany. kiedy skontakowałam się z panami i powiedziałam o cieknących rurach i o zmywarce panowie uznali że ja ruszałam rury i nie poczuwają się do odpowiedzialności za źle wykonaną jak należy pracę. mimo kilkukrotnych prób kontaktu z celu usunięcia do końca awarii nikt z tej firmy nie pojawił się. nie rozumię jak można w taki sposób podchodzić do klienta. pracując w branży usług należy dbać o opinię. nie polecam tej firmy nikomu kto ceni sobie pracę dobrze wykonaną. najwyraźniej hydraulicy tej firmy są jedynymi ludzmi na świecie którzy są nie omylni i nigdy nie schrzanili roboty. prawdziwy specjalista powienien przyjąć uwagi na klatę przyjechać jak najszybciej do zawiedzionego klienta i poprawić błędy, a nie zwalać winę na klienta który zamiast się cieszyć naprawioną awarią ma kolejną wywołaną przez hydraulików. jeżeli pracownicy tej firmy nie byłby wstanie dokonać naprawy powinnni przeprosić przynajmniej za powstałe uszkodzenia. już nie wspominam o zwrocie pieniędzy bo wiem że nie mogę na to liczyć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polcecam firmę hydrauliklublin.com hydraulika od a do zajmują sie naprawą montażem i awariami.cennik dostępny na stronie ***hydrauliklublin.com/index.php/cennik/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem wodę Pani cofało do zmywarki gdy odpływ byl niedrożny, wiec jak to możliwe ze przy przepychaniu rur panowie uszkodzili zmywarkę ? Znam ta firmę od lat i naprawdę szczerze polecam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hydrauliklublin.com/index.php/cennik/ Polecam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam nierozumiem jak mozna uszkodzic zmywarke przetykajac rury to pewnie pruba wyłudzenia naprawy zepsutej wczesniej zmywarki  wynika z treści postu co ta osoba pisze !  jak to mogło sie  stac? naprawiam zmywarki kilkanaście lat a nigdy  niespotkalem sie by udrazniajac rury uszkodzic pralke czy zmywarke zmywarka mogła by się uszkodzic prz zapchanym odpływia a nie odwrotnie ludzie jednak czepiają się wielu sposobów by wyłudzić naprawę panowie hydraulicy postompili słusznie odmawiajac naprawy zmywarki od tego jest serwis AGD a nie hydraullk pozdrawiam Arek z Poznania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry hydraulik to też ***hydraulik.fach24.net/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fachowa pomoc w domu w każdym domu potrzebna jest złota rączka. my kobiety bowiem potrafimy same zrobić wiele rzeczy, ale jeśli chodzi o naprawy hydrauliczne lub też elektryczne, to wolimy tę kwestię pozostawić panom. nie zawsze jednak u swego boku mamy mężczyznę, który ma ku temu odpowiednią wiedzę i predyspozycje dlatego polecam ***solidneinstalacje.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  1. Jedna z gorszych jak nie najgorszych firm jest firma pana piotra nie polecam ewa. Wieliczka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super firma profesjonalna oby takich więcej. Naprawili. Sprawnie i tanio polecam wszystkimi naprawde warta polecenia !!!! Witold Terlecki z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hydraulik.lublin.pl Beznadziejna firma! Z zmienienie uszczelki w kranie policzyli 60 zł - facet przyjechał z wyceną problemu od szefa jeszcze zanim zobaczył problem Nie dostałam też rachunku, bo Pan "nie mial przy sobie." Taka to profesjonalka ! totalny BRAK PROFESJONALIZMU! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hydrauliklublin.pl Beznadziejna firma! Z zmienienie uszczelki w kranie policzyli 60 zł - facet przyjechał z wyceną problemu od szefa jeszcze zanim zobaczył problem Nie dostałam też rachunku, bo Pan "nie mial przy sobie." Taka to profesjonalka ! totalny BRAK PROFESJONALIZMU! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...