Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hostynne: Śmierć na drzewie (zdjęcia)

Utworzony przez Obywalel Polski C, 11 czerwca 2008 r. o 17:04 Powrót do artykułu
Kiedy się w końcu powicina w Polsce drzewa stojące przy poboczu dróg?? Są jedną sądzę z głównych przyczyn tak dużej ilości śmiertelnych wypadków w naszym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE TRZEBA JECHAC SZYBKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WYSTARCZY 50KM/H PO CH...J TE DRZEWA PRZY DRODZE?????????????????????????MOZE KTOS SIE W KONCU TYM ZAJMIE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzew nie wytną bo drzewa drogę trzymają żeby była w całości. Też uważam że to głupi pomysł. Nawet widziałem ostatni znowu posadzili młode drzewa na 74-ce. A jak już któreś wytną to i tak pniak zostanie i na to samo wychodzi. Fakt prędkość też miała tu duże znaczenie. A właściwie to była zapewne powodem tego wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamila znałem bardzo dobrze...prawdopodobnie przysnol za kierownicą i prędkość zrobiła swoje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi było tego głupca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty k....wa sam jestes glupcem idioto!!zal ci go bylo???co to za komentarz?znales go?nie wypowiadaj sie kretynie a zal to jest psa a to byl czlowiek i wypadki sie zdarzaja ty.........to co sie stalo to tragedia dla jego rodziny i przyjaciol...zastanow sie co piszesz oki???kretyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( (((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do songo25 uspokoj sie chlopce, zastanowalem sie co napisac wiec pisze slusznie, chyba widac ze za szybko jechal - prawda? I jeszcze ktos tu napisal, ze przysnal (chyba to Ty) przeciez nie jezdzi sie jak chce sie spac czy jest sie zmeczonym - to brak wyobrazni i widocznie ten czlowiek nie mial. Ty chyba byles jego kolega czy cos podobnego i widze ze go bardzo bronisz. To główna droga do Uściługa na zakupy i z powrotem, pamiętam jak na stronie UA stało takich bardzo dużo a co do drogi powinni powiększyć bokowo bo jest taka wąska, że trzeba cały czas ale to cały czas patrzeć w drogę aha i jeszcze jedno powycinać drzewa, które stoją obok drogi o jakieś 1-2m nie pamietam w jakiej to miejscowości - jak tak można?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
songo25 jestes bardzo wulgarny, tylko przez Internet potrafisz na kogos przeklinac, sprobuj napisac cos wulgarnego na stronie Policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez znalem Kamila w Hostynnym wszyscy go znalismy Wyrazy wspolczucia dla rodziny zony i przyjacol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmnn moim zdaniem ta trasa jest nie taka jak 3eba powinni tam postawic radar albo co innego.... bo ile osob juz tam zginelo co roku jest po kilka wypadkow i dlaczego natej trasie wlasnie ??? ona jest dla mnie przekleta i nie nawidze tej trasy najczestrzym powodem jest predkosc!! wyobrazam sobie jak sie czuje rodzina kamila bo mnie dotknelo tez to samo tez utracilam na tej trasie kogos bliskiego kto wie o co chodzi to napewno sie domysli kto pisze....(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i moja rodzina znaliśmy Kamila wyrazy współczucia dla całej jego rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAM jesteś KRETYNEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje byl moim koleg,nie pisz o kims ze jest glupi skoro go nie znasz!!!!to raczej ty jestes glupi bo tak sie nie pisze o kims kto nie zyje!!!a co do wulgaryzmow to co cie tak dziwi???tak reaguje na takie wypowiedzi jak twoja...aha sam sobie napisz na stronie policji moze jestes jednym z nich co????cwaniaczek sie znalazl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
songo25 napisał:
Masz racje byl moim koleg,nie pisz o kims ze jest glupi skoro go nie znasz!!!!to raczej ty jestes glupi bo tak sie nie pisze o kims kto nie zyje!!!a co do wulgaryzmow to co cie tak dziwi???tak reaguje na takie wypowiedzi jak twoja...aha sam sobie napisz na stronie policji moze jestes jednym z nich co????cwaniaczek sie znalazl...
to nie wyzywaj sie na mnie cwelu jeden !!! jestem na ciebie obrazony !!! ja cwaniak? gdzie tu cwaniakuje? nie wiesz co piszesz. on byl glupi bo za szybko jechal i do starym samochodem (a takie sa w zlym stanie technicznym) tyle ci powiem !!! zycze twoich kolegow zeby jeszcze jak najszybciej jezdzili to by sie pozabijali !!! ale teraz po wypadku kamila bedziecie wolniej jezdzili ALE TYLKO DO CZASU !!! taka to spolecznosc polska bye
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze naucz sie pisac analfabeto!!!po drugie ty jestes jakis umyslowo chory albo masz jakies problemy nie wiem...idz do psychologa napewno ci cos przepisze a jak nie on to psychiatra zaradzi...teraz to przesadziles i gowno mnie obchodzi ze jestes obrazony!!!!oby twoje slowa i zyczenia nigdy sie nie spelnily ty psycholu niedorozwiniety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do obrońcy Kamila !!!! Teraz to jesteś wspaniałomyślny ale kiedy żył to pewnie do makówki ci nie przyszło aby go usztrzec przed cwaniakowaniem za kierownicą a idę o zakład,że znów dadzą nam znać o sobie w weekendowy wieczór za kierownicami swoich deb***nych BMW-ek ! Aha..i pozabierać dzieciakom prawa jazdy, oddać jak będą mieć 80 lat !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajomy... napisał:
kamila znałem bardzo dobrze...prawdopodobnie przysnol za kierownicą i prędkość zrobiła swoje...
tez go znalam,to przykre tak tragicznie zginal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt z was nie wie jak bylo na prawde, to nie bylo z jego winy Kamil nigdy nie jezdzil szybko, a jak cos mu sie psulo w samochodzie to tym bardziej wiec nie piszcie skoro nie wiecie. z jakiego powodu wie tylko kilka osob a ja tutaj na pewno nie bede tego pisac kto go tak na prawde dobrze znal to wie. wyrazy wspolczucia dla jego rodziny. ale ktos powinien za to beknac ta osoba o ktorej mowa wie o tym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszne są te komentarze... współczuję rodzinie... jutro będę na pogrzebie... to zawsze jest okropne jak ginie taki młody człowiek, nieważne czy to była jego wina czy nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...