Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

HopStop w Zamościu: Budują i podpisują umowy

Utworzony przez kardi, 18 kwietnia 2014 r. o 00:19 Powrót do artykułu
Bardzo fajnie, wreszcie będzie blisko. ciekawe jakie promocje będa na otwarciu i od której trzeba będzie stać żebys ię na cos zalapać...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kiedyś w innym mieście czekałem 5h przed otwarciem media expert. ale w sumie to oplacalo sie, bo dorwałem samsunga tanszego o prawie 20% niz normalnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym zamośćiu to jeszcze brakuje parę marketów niech jeszcze przybędzie jeszcze z  5  a kto bogatemu zabroni  ,biednoronka ma towar bardzo niskich lotów a ludzie to kupują i srają nawet nie wiedzą czym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to byla za promocja wtedy? bo 20% tanszym samsungiem tez bym nie pogardzil ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dopiero będzi mega. A Media expert jak zrobi otwarcie to 5 sek się wszystko rozejdzie. Mogliby Dodę jeszcze zaprosić.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym wolała z Krzysztofa Diablo Włodarczyka:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ktoś wie kiedy otwarcie całości i czy to wdtedy te jest otwarcie poszczególnych sklepów? Jak to wygląda bona media expert się czaje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Media expert i biedrona, idealne połaczenie :D czekam na otwarcie i promocje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też, niech ruszają bo w portfelu lipa i zdecydowanie przerzucę się na Biedre, a na otwarcie ME to zobacyzmy co będzie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie otwarcia media expert to świetna sprawa, tanio można kupić, tylko człowiek musi uważać, żeby go nikt nie zdeptał :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radujemy się niezmiernie, bo takie sklepy nam się tu przydadzą. O! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...