Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hodowla kóz - biznes nie dla każdego

Utworzony przez Majk, 17 grudnia 2013 r. o 22:54 Powrót do artykułu
40 l po 5 zł - ciekawe ile z tego 5zł zabierze państwo ? 2.80 zł ?? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od sprzedaży produktów nie przetworzonych nie ma podatku. Hodowla żadnych zwierząt nie jest łatwa. Szczególnie kozy są trudne w hodowli. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Bardzo mi  zaimponowało że jeszcze jakie kolwiek są hodowle kóz w Polsce. 2 lub 3 to moim zdaniem za mało. Nie ma reklamy na temat Koziego mleka można tylko wyszukać poniektóre informację w internecie.Ja na chwilę obecną hoduję tylko 2 sztuki ponieważ nie ma zbytu na mleko kozie.Jestem zainteresowana większą hodowlą dla mnie to są wspaniałe zwierzęta przywiązujące się do ich gospodarza.Z wykształcenia jestem rolnikiem to co w szkole mnie nauczyli to zbyt mało ciągle szukam wiedzy na ten temat.Nasze podkarpacie  jest mało rozwinięte w tej dziedzinie.Nie mam impulsu który by mnie rozwinoł w tej dziedzinie.Chciała bym aby zamiast farmazonicznych reklam reklamować ten towar.Dziękuję za uwagę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Bardzo mi  zaimponowało że jeszcze jakie kolwiek są hodowle kóz w Polsce. 2 lub 3 to moim zdaniem za mało. Nie ma reklamy na temat Koziego mleka można tylko wyszukać poniektóre informację w internecie.Ja na chwilę obecną hoduję tylko 2 sztuki ponieważ nie ma zbytu na mleko kozie.Jestem zainteresowana większą hodowlą dla mnie to są wspaniałe zwierzęta przywiązujące się do ich gospodarza.Z wykształcenia jestem rolnikiem to co w szkole mnie nauczyli to zbyt mało ciągle szukam wiedzy na ten temat.Nasze podkarpacie  jest mało rozwinięte w tej dziedzinie.Nie mam impulsu który by mnie rozwinoł w tej dziedzinie.Chciała bym aby zamiast farmazonicznych reklam reklamować ten towar.Dziękuję za uwagę.
Witaj , ja nie jestem rolnikiem , ale bardzo chciałbym żyć na wsi . Bardzo podobają mi się kozy i lubię sery . Chciałbym stworzyć gospodarstwo ekologiczne , pozdrawiam dariusz156ar@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...