Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli już cały rok mieszka Pani  Miejski Ogrodnik w Lublinie to widzi, że nie jest to Miasto (czytaj : Urząd Miasta) przyjazne ...zieleni. Wycinka drzew w Parku Ludowym i to w okresie lęgowym ptaków, wycinka okazałych drzew przy ul. Sławinkowskiej przy osiedlu Green Garden, wycinka starodrzewu przy Al. Warszawskiej, zniszczenie Ogrodu Botanicznego przez poprowadzenie drogi przez jego teren i wycięcie wielu drzew i zniszczenie istniejącej tam pięknej zieleni;  zasypanie naturalnego rozlewiska Czechówki na jego terenie. WSZYSTKO NIEZGODNIE Z PRAWEM OCHRONY PRZYRODY!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszmarnie napisany i zredagowany artykuł, nie wspominając już o nazywaniu osoby pełniącej funkcję miejskiego architekta krajobrazu "zieleniarzem" czy "ogrodnikiem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i Hanna Pawlikowska nie projektowała mojego mieszkania, ale mój architekt spisał się naprawdę świetnie- http://architekt-wnetrz.info/jakie-kolory-pozwola-na-optyczne-powiekszenie-pomieszczenia/ Mam małe mieszkanie- architekt wybrał takie kolory, by mieszkanie wydawało się większe. Udało mu się nie tylko optycznie je powiększyć, ale również urządzić je w nowoczesnym stylu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...