Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To nie czerw, to larwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawie zapowiada się potyczka Czerw kontra Włodarczyk. Większe szanse ma Włodarczyk bo jednak to on cztery lata z powodzeniem rządził Krasnikiem i ma w razie potrzby znakomitego zastępce Pana Stawiarskiego, który bierze na swoje barki dużą część obowiązków. Za Czerwem przemawia jego praca w Starostwie, gdzie dokonał wielu ważnych rzeczy dla Kraśnika. Czarnym koniem może być Piotr Janczarek z PSL. Chociaż wielu Kraśniczan jest zaskoczonych, że nie stratuje Pan Marek Kos. Jego zwycięstwo byłoby bardzo prawdopodobne i wniosłoby wiele świeżych pomysłów do Urzędu Miasta. Jednak on widocznie woli pracę na rzecz służby zdrowia, gdzie najlepiej może wykorzystać swoje kompetencje i doświadczenie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki sąd mi wynagrodzi straty moralne spowodowane wszechobecnym, wielkim czerwem który patrzy na mnie gdzie się nie ruszę w tym nieszczęsnym mieście? Już nawet klapy od sedesu nie podnoszę, wiem kto tam czeka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były takie chwile za byłego złodziejskiego burmistrza wielkiego czu, który nie kradł ,ale wymierzył sobie karę cztery lata w zawiasach na sześć latek w ramach własnego widzimisie że po tej larwie która chce się teraz  dorwać do koryta opuszczonego przez tego złodziejskiego kolegę larwy, trzeba było chodzić po tej larwie bo ta larwa malowała się na chodnikkach no a teraz to ohydne lico tej larwy wyziera z każdego zakamarka Kraśnika tfu tfu tfu tfu tfu ta ohyda wygląda jak pędrak co wyżera maliny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki sąd mi wynagrodzi straty moralne spowodowane wszechobecnym, wielkim czerwem który patrzy na mnie gdzie się nie ruszę w tym nieszczęsnym mieście? Już nawet klapy od sedesu nie podnoszę, wiem kto tam czeka...
No przecież wiadomo od kogo tego wszystkiego Czerw się nauczył... skazanego Piotra Cz. ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież wiadomo od kogo tego wszystkiego Czerw się nauczył... skazanego Piotra Cz. ...
Tak się składa, że na konferencje pijarowskie organizowane przez P. Cz. przyjeżdżał obecny rzecznik i prawa ręka burmistrza Włodarczyka Michał M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekipa Czubka kradła na potęgę, a larwa się próbuje od tego odciąć i wrócić do koryta. A tak na marginesie, co takiego zrobił w powiecie, bo jakoś nikt z pytanych nie może wymienić choćby jednej rzeczy. W szkołach modlą się, aby odszedł i starostwie też już go mają dość. Boże uchowaj przed takim szefem-bucem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci kaznodzieje nienawiści z PIS nie mogą dalej rządzić Kraśnikiem. Każdy będzie lepszy niż obecny burmistrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnikiem powinien rządzić dalej Włodarczyk. Dzięki niemu wreszcie jest spokój, za jego rządów sprywatyzowano FŁT, a pamiętajmy, jest strefa ekonomiczna. Przez PSL nie ma obwodnicy północnej Kraśnika, gdyby nie oni już by była. Powstała strefa ekonomiczna, będzie inwestor z Kanady, który będzie produkował części samochodowe. W Urzędzie Miasta jest kompetentna i miła obsługa. Wreszcie do pracy w urzędach są przyjmowani ludzie bardzo kompetentni, a nie po znajomości. Cały czas Pan Burmistrz jest szkalowany przez miejscową telewizję. Jednak nawet ten fakt nie przeszkadza mu w pracy dla Kraśniczan. Wybór jest prosty. Ludzie obudźcie się, bo wróg może zająć Urząd Miasta.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moni co ty palisz :) Chyba razem z Markkiem ćmicie i rozum wam pomieszało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moni ale dajesz do pieca z ta prywatyzacją haha, strefą i częśćiami samochodowymi. Pewnie dostałaś jakąś nagrode ostatnio ale nie fisiuj aż tak bo ludzie zwymiotują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś, jak ktos na ciebie krzywo spojrzał to się po gębie dawało, a i zalu nikt nie mia później do siebie. Teraz strach nawet cokolwiek napisać bo lecą po sądach. dziwne czasy nastały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś, jak ktos na ciebie krzywo spojrzał to się po gębie dawało, a i zalu nikt nie mia później do siebie. Teraz strach nawet cokolwiek napisać bo lecą po sądach. dziwne czasy nastały.
A jeszcze kiedyś jaskiniowiec walnął drugiego jaskiniowca maczugą w łeb i racja była jego. Teraz dziwne czasy nastały. Jakieś dyskusje, wymiana poglądów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaa...obietnice bez pokrycia, śmieszne i nachalne banery...żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie czerw, to larwa. Czerw – typ larwy apodialnej (beznogiej)  bez wyraźnej puszki głowowej.   pl .wikipedia .org/wiki/Czerw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś, jak ktos na ciebie krzywo spojrzał to się po gębie dawało, a i zalu nikt nie mia później do siebie. Teraz strach nawet cokolwiek napisać bo lecą po sądach. dziwne czasy nastały.
Tuskojeby rozpętały taką nienawiść i wrogość wzajemną już od czasów zbrodni Smoleńskiej,wtedy wszystko się zaczęło,całe to dożynanie watah,jak żyd POwiedział !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuskojeby rozpętały taką nienawiść i wrogość wzajemną już od czasów zbrodni Smoleńskiej,wtedy wszystko się zaczęło,całe to dożynanie watah,jak żyd POwiedział !!!!!!
Sznowny "schabowszczaku" czy ty przeczytałeś to zanim kliknołeś "napisz" bo w twojej wypowiedzi jest więcej jadu niż w stadzie os. Właśnie Czerw może tą agresje zatrzymać bo szkoda naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sznowny "schabowszczaku" czy ty przeczytałeś to zanim kliknołeś "napisz" bo w twojej wypowiedzi jest więcej jadu niż w stadzie os. Właśnie Czerw może tą agresje zatrzymać bo szkoda naszego miasta.
Jak nie może być jadu jak to bydło komunistyczno-konfidenckie chce dożynać watahy ? jak może grzmiąc czerwony,komunistyczny BUC z rządowej trybuny sypać takim jadem ??  ja się ciebie pytam Jasiu kto to są te watahy ? czy ten kraj nie jest dla nas wszystkich ? na pohybel temu całemu czerwonemu,komunistycznemu łajnu,dobrze nie będzie,raz sierpem a raz młotem w tą komunistyczną hołotę !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie może być jadu jak to bydło komunistyczno-konfidenckie chce dożynać watahy ? jak może grzmiąc czerwony,komunistyczny BUC z rządowej trybuny sypać takim jadem ??  ja się ciebie pytam Jasiu kto to są te watahy ? czy ten kraj nie jest dla nas wszystkich ? na pohybel temu całemu czerwonemu,komunistycznemu łajnu,dobrze nie będzie,raz sierpem a raz młotem w tą komunistyczną hołotę !!!!
"Cudowne słowa" udowadniają, że to właśnie tacy jak Pan zwolennicy PIS sieją agresje, nienawiść, po prostu zło. Rzyczę Panu wiele spokoju zdrowia i nowego lepszego burmistrza który w końcu doprowadzi do zgody w Kraśniku. Dobranoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Cudowne słowa" udowadniają, że to właśnie tacy jak Pan zwolennicy PIS sieją agresje, nienawiść, po prostu zło. Rzyczę Panu wiele spokoju zdrowia i nowego lepszego burmistrza który w końcu doprowadzi do zgody w Kraśniku. Dobranoc
JANKU !!!!  przecież napisałem ci kto chciał,chce dożynać watahy !!!  takie BUCE zostają potem marszałkami,a ty się tego ZŁA  dopatrujesz u mnie " szarego obywatela " płacącego uczciwie podatki w tym dzikim kraju,nauka i przykłady idą z góry,bardzo często od idiotów i de bili którzy nami rządzą i nas dzielą !!  dobranoc JASIU !!  daj sobie to do przemyślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...