Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik liczy na wsparcie kibiców w meczach z Ruchem i Legią. U nas do wygrania bilety na te mecze

Utworzony przez zz top, 26 listopada 2014 r. o 11:05
Nie chcieli być bliżej kibiców z Lublina i dla nich zagrać kilku meczy na nowym stadionie, to teraz niech nie liczą na moją obecność i nie chodzi mi żeby grali wszystkie mecze w Lublinie, ale ukłon do lubelskich kibiców za ich obecnośc w Łęcznej by się przydała,ale jak nie to nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik liczy...to niech liczy ale mam zdanie jak zztop ja też liczyłem że zobaczę Górnik na fajnym nowoczesnym stadionie w Lublinie własnie  na meczu z Legią był by komplet 15 tys było by świeto, a tak bedzie żałoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik jest klubem z Łęcznej a nie z Lublina, jak chcecie oglądąc Ekstraklasę to ruszcie tyłki do Łęcznej, W Lublinie gra  ztego co wiem Motor i niech tak zostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zróbcie jeszcze ukłon do Bayernu,Wisly(tej z Annopola),Cosmosu (z Józefowa) może ktoś się skusi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianie nie chcecie być zaściankiem i wspierajmy sąsiada za miedzy kiedyś Łęczna kibice  będzie wspierała Lublin .Tylko bezmózgowcy chcą sie dzielić [mąż żona corka ale ciocia to już nie ]smutne to spojrzenie niektórych internautów Krótkowzrocznych ?bezrozumnych?.1,Kibice Górika jadą na wyjazdy na kązdy mecz ,natomiazt  Lublinianie tylko w Łęcznej,2.Górnicy wywalcxzyli nazwę Górnik a nie Bogdanka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tam się nie chce tłuc po ciemku 30 km z Lublina do Łęcznej. jakby grali na Arenie Lublin to bym na mecz z Legią na pewno poszedł. A tak, to pójdę sobie 14 grudnia na Globus - grać będzie reprezentacja Polski w Piłce Ręcznej chyba z gwiazdami ligi. Dla mnie to tylko kilka przystanków trolebusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jakie ta Pani ma kwalifikacje aby kierować tak ważnym działem w klubie Ekstraklasy ale  dotychczasowa frekwencja widzów na meczach w Łęcznej dowodzi, że nie ma pomysłu na zainteresowanie osób przychodzeniem na stadion i robi to nieudolnie. W Klubie utrwalił się od czasów P. Tarasa grzech przeszłości polegający na wydawaniu bez ograniczeń pieniędzy, które przychodzą z trudem i braku pracy w celu zarabiania na działalności gospodarczej jaką prowadzi spółka. Zauważalny jest brak inwestycji w szkolenie młodzieży. Utrzymuje się  piłkarzy emerytów. W innych zespołach Ekstraklasy wprowadza się sukcesywnie młodych zawodników. A co będzie kiedy Górnik nie utrzyma się w Ekstraklasie, chociaż drużynie życzę jak najlepszych wyników. Odpowiem. Nic nie będzie. Dla niektórych osób liczy się tylko teraz, liczy się utrzymanie stołków jak najdłużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem czemu Górnik Łęczna nie zgodził się na grę z Legią w Lublinie. Piękny, nowoczesny stadion stoi pusty. Przecież to jest reklama dla sponsora Klubu oraz zysk dla Spółki . 15,5 tyś widzów to jest to. Może władze klubu przestraszyły się opinii kibiców.  Przecież można ich kupić tak jak dotychczas się to robią. Wystarczy, że prezes podejdzie  do trybuny B i obieca im gruszki na wierzbie. Przecież potrafi to doskonale.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tam się nie chce tłuc po ciemku 30 km z Lublina do Łęcznej. jakby grali na Arenie Lublin to bym na mecz z Legią na pewno poszedł. A tak, to pójdę sobie 14 grudnia na Globus - grać będzie reprezentacja Polski w Piłce Ręcznej chyba z gwiazdami ligi. Dla mnie to tylko kilka przystanków trolebusem.
  Hahaha, takich kibiców nam trzeba!   :lol: :lol: :lol:   I dlatego Górnik nie będzie grał w Lublinie bo większość stadionu zapełniła by się takimi wynalazkami co z klubem niewiele wspólnego mają. Typowe myślenie takiego Janka: "przyjeżdża wielka Legia to pójde sobie pierwszy raz na mecz zobaczyć jak gra mistrz Polski, przy okazji zeżre jakiś popcorn lub gorącą kiełbaskę no i zobacze jak wygląda ten nowy stadion od środka."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha, takich kibiców nam trzeba!   :lol: :lol: :lol:   I dlatego Górnik nie będzie grał w Lublinie bo większość stadionu zapełniła by się takimi wynalazkami co z klubem niewiele wspólnego mają. Typowe myślenie takiego Janka: "przyjeżdża wielka Legia to pójde sobie pierwszy raz na mecz zobaczyć jak gra mistrz Polski, przy okazji zeżre jakiś popcorn lub gorącą kiełbaskę no i zobacze jak wygląda ten nowy stadion od środka."
kolego takich kibicow klub potryebuje bardzo, gdzbzscie byli w stanie zapelnic chociaz trybune b...a tak to wiocha i byl bedzie jest gornik gks, co ya wiejskie przyspiewki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Łęcznej właśnie 70% widzów to te twoje wynalazki cco hodzą po zniżkach na mecz lub mają załatwiane wejściówki darmowe. Przypomnicie obie frekwencje w 1 lidze, nie odbiegała bardzo od 4 ligowego Motoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Łęcznej właśnie 70% widzów to te twoje wynalazki cco hodzą po zniżkach na mecz lub mają załatwiane wejściówki darmowe. Przypomnicie obie frekwencje w 1 lidze, nie odbiegała bardzo od 4 ligowego Motoru
  Nooo, porównywanie miasta 20 tys. do blisko 350 tys. naprawdę ma sens (tym bardziej, że ostatnie lata to był bojkot). Zresztą masz na to jakieś dane? Bo pieprzyć głupoty to każdy potrafi tylko poprzeć to jakimiś argumentami to już gorzej. Więc czekam na konkretną odpowiedź. Strasznie was - lublinian boli fakt, że to nie wy a malutka Łęczna ma piłkę na poziomie ekstraklasy. Cóż, musicie to jakoś przełknąć i póki co pozostaje wam się szczycić pięknym lecz nie używanym stadionem.    
kolego takich kibicow klub potryebuje bardzo, gdzbzscie byli w stanie zapelnic chociaz trybune b...a tak to wiocha i byl bedzie jest gornik gks, co ya wiejskie przyspiewki
  A co w tym wiejskiego? Rozwiń. Zresztą... na większość stadionów przyśpiewki są podobne więc wychodzi na to, że wszyscy mają wiejskie. Ale co ja trollowi będę tłumaczył. He.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcieli być bliżej kibiców z Lublina i dla nich zagrać kilku meczy na nowym stadionie, to teraz niech nie liczą na moją obecność i nie chodzi mi żeby grali wszystkie mecze w Lublinie, ale ukłon do lubelskich kibiców za ich obecnośc w Łęcznej by się przydała,ale jak nie to nie.
chyba sobie jaja robisz !! kto chce to przyjedzie to Łęcznej, nie to nie . Może jeszcze frytki do tego ?! GÓRNIK TYLKO W ŁĘCZNEJ !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...