Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna - Wisła Płock jutro o 15.45. To będzie mecz jak przed laty

Utworzony przez Piotrek, 2 sierpnia 2013 r. o 19:19
Chciałbym zapytać jak dziennikarzyna  może publicznie obrażać kibiców, którzy do tej pory wspierali zespół "Bogdanki", kulturalnym dopingiem. Ci ludzie nie odwrócili się od klubu mimo zmiany nazwy. Przychodzili na mecze i brawami nagradzali poczynania piłkarzy. Poza tym co to za historyczny powrót "trybuny B". Nikt nie zabronił tym ludziom udziału w piłkarskim spektaklu. Sami odwrócili się od klubu. Nazwa klubu została zmieniona ze względów ekonomicznych. Ktoś musiał pokryć długi aby klub mógł egzystować. Może w tym wypadku kopalni "Bogdanka" było wygodniej na zmianę nazwy i zewnętrzny marketing. Czy "trybuna B" utrzymałaby klub w I lidze - nie, więc po co pan redaktor pisze takie bzdury. W jakim celu zmienia obraz rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zapytać jak dziennikarzyna  może publicznie obrażać kibiców, którzy do tej pory wspierali zespół "Bogdanki", kulturalnym dopingiem. Ci ludzie nie odwrócili się od klubu mimo zmiany nazwy. Przychodzili na mecze i brawami nagradzali poczynania piłkarzy. Poza tym co to za historyczny powrót "trybuny B". Nikt nie zabronił tym ludziom udziału w piłkarskim spektaklu. Sami odwrócili się od klubu. Nazwa klubu została zmieniona ze względów ekonomicznych. Ktoś musiał pokryć długi aby klub mógł egzystować. Może w tym wypadku kopalni "Bogdanka" było wygodniej na zmianę nazwy i zewnętrzny marketing. Czy "trybuna B" utrzymałaby klub w I lidze - nie, więc po co pan redaktor pisze takie bzdury. W jakim celu zmienia obraz rzeczywistości.
Całkowicie się zgadzam. Sama byłam kilka razy na meczu GKS Bogdanka i nie czuje się kibicem drugiej kategorii. Kibicuje się zawodnikom,a nie nazwie klubu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zapytać jak dziennikarzyna  może publicznie obrażać kibiców, którzy do tej pory wspierali zespół "Bogdanki", kulturalnym dopingiem. Ci ludzie nie odwrócili się od klubu mimo zmiany nazwy. Przychodzili na mecze i brawami nagradzali poczynania piłkarzy. Poza tym co to za historyczny powrót "trybuny B". Nikt nie zabronił tym ludziom udziału w piłkarskim spektaklu. Sami odwrócili się od klubu. Nazwa klubu została zmieniona ze względów ekonomicznych. Ktoś musiał pokryć długi aby klub mógł egzystować. Może w tym wypadku kopalni "Bogdanka" było wygodniej na zmianę nazwy i zewnętrzny marketing. Czy "trybuna B" utrzymałaby klub w I lidze - nie, więc po co pan redaktor pisze takie bzdury. W jakim celu zmienia obraz rzeczywistości.
  Nie rozśmieszaj mnie Januszu. Dopingowaliście ? HAHAHAHA Widziałem kilka meczów na Orange Sport, bez urazy, ale ludzie, którzy siedzieli na trybunach to nie kibice, to tylko oglądacze piłki nożnej i popkornożercy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@D w jaki sposób dopingowałaś? Jakie GKS Bogdanka miała przyśpiewki? Zacytuj którąś proszę. Ktoś zabrał tożsamość klubowi zmieniając nazwę a Wy takiej sytuacji przytakujecie? A może jeśli chodzi o nazwę naszego kraju macie podobne myślenie? Jakby tak było łatwiej ludziom żyć np pod nazwą Rosja to wporządku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@D w jaki sposób dopingowałaś? Jakie GKS Bogdanka miała przyśpiewki? Zacytuj którąś proszę. Ktoś zabrał tożsamość klubowi zmieniając nazwę a Wy takiej sytuacji przytakujecie? A może jeśli chodzi o nazwę naszego kraju macie podobne myślenie? Jakby tak było łatwiej ludziom żyć np pod nazwą Rosja to wporządku?
Myślałem, że przyśpiewki najlepiej wychodzą na dożynkach! Smakosze piwa i tym podobny element przychodzi na mecze aby się wyżyć i zademonstrować swoją źle pojętą odwagę z tłumu. Wielu takich pseudo kibiców nawet nie pamięta wyniku meczu po jego zakończeniu. Gratuluję umiejętności kibicowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@piotrek powiedz mi kiedy jakieś naganne zachowanie kibiców miało miejsce na meczu Górnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@piotrek powiedz mi kiedy jakieś naganne zachowanie kibiców miało miejsce na meczu Górnika?
Słuchaj jestem kibicem Górnika od wielu lat. Przychodzę na mecze aby oglądać widowisko sportowe w kulturalnych warunkach. A niestety patrząc wstecz nie mam najlepszych skojarzeń z kibicami z Trybuny B. Bardzo to przykre. Skoro jesteś długoletnim kibicem to powinieneś pamiętać jak zachowywała się ekipa zza bramki w stosunku do zawodników, czy trenerów po przegranym meczu. Mnóstwo wyzwisk oraz niecenzurowanych słów to chyba niezbyt kulturalny doping.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dlaczego piłkarze są zadowoleni z powrotu kibiców z "trybuny B", a zarząd klubu chętnie z kibicami spotyka się i rozmawia? Zapytaj się byłego zawodnika Górnika Bartka Jurkowskiego co myśli o kibicach z trybuny "B". Porozmawiaj ze Sławkiem Nazarukiem lub z Veljko Nikitoviciem. Zamieniłeś kiedyś z jakimś piłkarzem słowo na ten temat? Wyzwiska w kierunku piłkarzy przeważnie lecą z ust Twoich kolegów piknikowiczów z trybuny "A" i "C". Ale co Ty możesz wiedzieć jak tylko przyjdziesz obejrzysz i wyjdziesz, nawet nie poczekasz aż piłkarze podejdą po meczu bo trzeba lecieć po samochód bo korki będą. Brałeś kiedyś udział w akcjach organizowanych przez kibiców dla dzieci z domu dziecka? W których również zawsze chętnie biorą udział piłkarze. Byłeś kiedyś na spotkaniu kibiców z trenerem i piłkarzami? Kończę z Tobą dyskusję bo widzę, że nie ma z kim rozmawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dlaczego piłkarze są zadowoleni z powrotu kibiców z "trybuny B", a zarząd klubu chętnie z kibicami spotyka się i rozmawia? Zapytaj się byłego zawodnika Górnika Bartka Jurkowskiego co myśli o kibicach z trybuny "B". Porozmawiaj ze Sławkiem Nazarukiem lub z Veljko Nikitoviciem. Zamieniłeś kiedyś z jakimś piłkarzem słowo na ten temat? Wyzwiska w kierunku piłkarzy przeważnie lecą z ust Twoich kolegów piknikowiczów z trybuny "A" i "C". Ale co Ty możesz wiedzieć jak tylko przyjdziesz obejrzysz i wyjdziesz, nawet nie poczekasz aż piłkarze podejdą po meczu bo trzeba lecieć po samochód bo korki będą. Brałeś kiedyś udział w akcjach organizowanych przez kibiców dla dzieci z domu dziecka? W których również zawsze chętnie biorą udział piłkarze. Byłeś kiedyś na spotkaniu kibiców z trenerem i piłkarzami? Kończę z Tobą dyskusję bo widzę, że nie ma z kim rozmawiać.
Ja również widzę, że dyskusja jest zbędna, poza tym mylisz chyba pewne tematy. Ja nie mam nic do waszych akcji charytatywnych, czy wspierania dzieci. Poza tym dla piłkarzy, których wymieniłeś powinieneś okazać więcej szacunku wymieniając ich nazwiska od słowa, Pan Nikitovic itd. To również świadczy o twojej postawie i inteligencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi piłkarzami jestem na "Ty" yntelygencie. Nie bierz przykładu z mojej "postawy" i mów mi na "Pan" i wracając do Twojego pierwszego postu to nie "dziennikarzyna" tylko Pan dziennikarz. Drugi post w Twoim wykonaniu też zaniża Twój wysoce inteligentny poziom, Nie mylę tematów, myślałem że wyciągniesz wnioski z faktu że kibice z trybuny "B" wspólnie z zarządem klubu i piłkarzami organizują pewne akcje, na których również jest chwilka na rozmowę. Podsumowując, Twoje bzdety o kibicach są bez pokrycia, zero argumentów. Pisz dalej bo pogubiłeś się w dyskusji z gościem, który jak stwierdziłeś ma problem z inteligencją, bez odbioru Panie Piotrze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@D w jaki sposób dopingowałaś? Jakie GKS Bogdanka miała przyśpiewki? Zacytuj którąś proszę. Ktoś zabrał tożsamość klubowi zmieniając nazwę a Wy takiej sytuacji przytakujecie? A może jeśli chodzi o nazwę naszego kraju macie podobne myślenie? Jakby tak było łatwiej ludziom żyć np pod nazwą Rosja to wporządku?
 
@D w jaki sposób dopingowałaś? Jakie GKS Bogdanka miała przyśpiewki? Zacytuj którąś proszę. Ktoś zabrał tożsamość klubowi zmieniając nazwę a Wy takiej sytuacji przytakujecie? A może jeśli chodzi o nazwę naszego kraju macie podobne myślenie? Jakby tak było łatwiej ludziom żyć np pod nazwą Rosja to wporządku?
  Najbardziej znana przyśpiewka Górnika ... to chyba ta w wykonaniu Krzysztofa C. (kibica "popkożercy") 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...