Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skoro do przetargu zaproponował 96 tysięcy złotych, to znaczy, że było warto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro ten Pan dzierżawi góre to może miasto zdoła go zmusic do wyrwania gwoździ z drzew do których to przybite są poręcze przy ścieżce. I te 2 zł za wstępu przeznaczy faktycznie na ekologię i nową poręcz bo wygląda to strasznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rynek też pójdzie w dzierżawę ? eh czasy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aab - dziwne nazwisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro ten Pan dzierżawi góre to może miasto zdoła go zmusic do wyrwania gwoździ z drzew do których to przybite są poręcze przy ścieżce. I te 2 zł za wstępu przeznaczy faktycznie na ekologię i nową poręcz bo wygląda to strasznie
      Taka inwestycja AAba..... oby tańszym kosztem. Jebudu w drzewo - i po co słupki stawiać?!....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinny byc za darmo! Wlasnie wczoraj wdrapalem sie, z niemalym trudem, po jakiejs 30-letniej przerwie, ale na gore gdzie bylem juz 100 razy z racji ze sie w okolicy wychowywalem a Kazimierz byl np. najlepszym punktem docelowym wszystkich wagarów (…) I krew mnie zalala, jak jakis szczyl na bramce kazal mi 2 zlote zaplacic, mojemu dziecku i jego dziadkowi. Oprocz tego zrobilo mi sie bardzo przykro i poczulem sie okradziony. Nie sprawilo by mi nadal klopotu usadzic szczeniaka w budce i po prostu wejsc, ale uznalem to za kwestie honoru. Moje dziecko widoku znanego ojcu i swojemu dziadkowi – juz nie zobaczylo. Nalezy to zglosic do NIKu i urzedu antykorupcyjnego, to niemozliwe zeby jaki zaradny radny wpadl na pomysl zeby bezkarnie swoje miasto okradac!!! Szwindel i tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzad miasta by zarobil duzo wiecej niz za dzierzawe ja wiem o tym Bo tam pracowalem I wiem jakie Sa tam utargi miesieczne moge logos poinformowac aby on nie wygral przetargu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem pierwszy raz w Kazimierzu piękne miasto, ale niestety opłata na Górze wywarła na mnie złe wrażenie do tego stopnia, że zawróciłem. Wprowadźcie jeszcze opłatę widokową na rzekę Wisłę i za wejście do kościołów, bo tam też są przecież krzyże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...