Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Góra Puławska: Zderzenie volvo z busem. Są objazdy

Utworzony przez Tomasz, 21 października 2014 r. o 18:05 Powrót do artykułu
Powiem wam jak było. Volwem kierowała kobieta. była mżawka i wpadła w poślizg przed samym mostem i wjechała pod busa. W busie było 22 osoby. Bus przykleił sie do barierki i nia dało się otworzyć drzwi. Jak zobaczyłem że pod spodem cieknie paliwo to powiedzaiłaem by rozbili szybę i pomogłem im wyjść. Boli mnie to, że nikt sie nie zatrzymał i nie pomógł. Sam trafiłem do szpitala w Lublinie z naderwanym barkiem. własnie wyszedłem. Po akcji zrobiłem trochę zdjęć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie sa zdjecia ?????????  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz,to ty jesteś bohaterem. Trzeba powiadomić prezydenta to odznaczenie otrzymasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha tak bohater !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam podziękować temu panu za szybką reakcję. Siedzieliśmy w tym busie bo kierowca kazał nam czekać i przyszedł ten  pan i powiedział że paliwo cieknie. Strasznie się bałam, a on powiedział by rozbić szybę i uciekać. Wcześniej chciał otworzyć drzwi. Pomagał nam cały czas i pytał czy wszytko w porządku. Widziałam jak wyciągał szkła spod koszuli, bo go zasypało jak wybijali szybę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten bus to jechał do Puław?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...