Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Domyślcie się czemu mówią o Was"dziki Wschód"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bym może tu jeszcze nie wiedzą czym jest Powstanie Warszawskie .Takie zacofanie !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruski wschód,więc czego wymagać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniakom minuty szkoda się zatrzymać w bezruchu, wstyd mi za lublinian.  Cześć i chwała Bohaterom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale głupoty niektórzy piszą xd. Np. w niemieckim Wrocławiu na pewno każdy się zatrzymał, jasne ;] A Warszawa ciekawe czy z takim zapałem obchodzi rocznice innych powstań (o ile słyszała o innych...), bo o warszawskim na pewno wie wszystko. :P Szukacie patriotów w Lublinie? Może na Wiejskiej spróbujcie, tam znajdziecie z pewnością. ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem typowym Jak to Ty piszesz ''wieśniakiem'' jestem ze wsi ! i w tym czasie jak wybiła godzina ''W'' byliśmy z rodziną w polu i ciężko pracowaliśmy ! i w koło rozległy się syreny i mimo że byliśmy na polu to się zatrzymaliśmy . Przerwaliśmy na ten czas prace i zamikliśmy ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bym może tu jeszcze nie wiedzą czym jest Powstanie Warszawskie .Takie zacofanie !!!!!!
nieprawdopodobne, niepradopodobne, ojej! :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kledka hamuj się... Zacofany to jest Twój mózg!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem typowym Jak to Ty piszesz ''wieśniakiem'' jestem ze wsi ! i w tym czasie jak wybiła godzina ''W'' byliśmy z rodziną w polu i ciężko pracowaliśmy ! i w koło rozległy się syreny i mimo że byliśmy na polu to się zatrzymaliśmy . Przerwaliśmy na ten czas prace i zamikliśmy .
niektórzy chyba wszystkie rozumy pozjadali.. -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem typowym Jak to Ty piszesz ''wieśniakiem'' jestem ze wsi ! i w tym czasie jak wybiła godzina ''W'' byliśmy z rodziną w polu i ciężko pracowaliśmy ! i w koło rozległy się syreny i mimo że byliśmy na polu to się zatrzymaliśmy . Przerwaliśmy na ten czas prace i zamikliśmy .
niektórzy chyba wszystkie rozumy pozjadali.. -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukacie patriotów, nie żartujcie sobie, mam być patriotką za to, że rząd za 700 zł funduje sobie lampkę wina, obiady po 1500 zł za nasze pieniądze a  mi wypłaca jałmużnę, oszukując przy tym, bo od 5 lat nie dostaje ani grosza podwyżki nawet inflacyjnej i dalej tak mam mieć, pomimo tego, że mam ustawowo zagwarantowaną podwyżkę inflacyjną. O nie, żadnego patriotyzmu, szkoda tylko tych co oddawali życie za kraj.  Mój ojciec śp. walczył, mama też była w AK a ja się cieszę, że wystarcza mi na chleb. Obecnie mój kraj od kilku lat (odkąd solidarnościowcy objęli władzę) obdziera mnie z mojego człowieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukacie patriotów, nie żartujcie sobie, mam być patriotką za to, że rząd za 700 zł funduje sobie lampkę wina, obiady po 1500 zł za nasze pieniądze a  mi wypłaca jałmużnę, oszukując przy tym, bo od 5 lat nie dostaje ani grosza podwyżki nawet inflacyjnej i dalej tak mam mieć, pomimo tego, że mam ustawowo zagwarantowaną podwyżkę inflacyjną. O nie, żadnego patriotyzmu, szkoda tylko tych co oddawali życie za kraj.  Mój ojciec śp. walczył, mama też była w AK a ja się cieszę, że wystarcza mi na chleb. Obecnie mój kraj od kilku lat (odkąd solidarnościowcy objęli władzę) obdziera mnie z mojego człowieczeństwa.
to nie dawaj się tak wykorzystywać.Dlaczego nic nie robisz?Siedzenie na du*** nic ci nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukacie patriotów, nie żartujcie sobie, mam być patriotką za to, że rząd za 700 zł funduje sobie lampkę wina, obiady po 1500 zł za nasze pieniądze a  mi wypłaca jałmużnę, oszukując przy tym, bo od 5 lat nie dostaje ani grosza podwyżki nawet inflacyjnej i dalej tak mam mieć, pomimo tego, że mam ustawowo zagwarantowaną podwyżkę inflacyjną. O nie, żadnego patriotyzmu, szkoda tylko tych co oddawali życie za kraj.  Mój ojciec śp. walczył, mama też była w AK a ja się cieszę, że wystarcza mi na chleb. Obecnie mój kraj od kilku lat (odkąd solidarnościowcy objęli władzę) obdziera mnie z mojego człowieczeństwa.
Żyd i komuch cię obdziera !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie panuje tu nad architekturą, wokół wykwitają jak grzyby na ścianie ,ciasno poustawiane obok siebie domki. Branża gastronomiczna:"Śmierdzi ,wszechobecny junkfood, byle jaki, niejadalny, trujący. Ruskie duszące papierosy,śmierdzące piwo miesza się z potem.Na próżno szukać tu produktów regionalnych, nie można kupić nawet normalnego chleba. Wszechobecny hałas i huk dobiegający z wesołego miasteczka, czynne na okrągło i w dzień i w nocy. "Gęsto, bezdusznie, nieprzyjaźnie” Lokalnym władzom / Włodawy / również się dostało za brak punktu medycznego nad jez. Białym. "Co w sytuacji, w której ktoś dostaje zawału a karetka z oddalonej o 8 km Włodawy grzęźnie na amen w korku do Okuninki...?” – Tylko walory przyrodnicze ,tylko!!!Omijajcie z daleka ten region!!!!!!!!!!!!!Jestem „warszawskim słoikiem” i nie żałuję.Wracam ,kiedy muszę !!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomylileś wątki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstanie Warszawskie powinna świętować tylko Warszawa a nie cała Polska.O waznych zdarzeniach historycznych dotyczących innych części kraju niewiele sie mówi albo wcale ani w prasie ani w telewizji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstanie Warszawskie powinna świętować tylko Warszawa a nie cała Polska.O waznych zdarzeniach historycznych dotyczących innych części kraju niewiele sie mówi albo wcale ani w prasie ani w telewizji
   Mylisz się.  Mówi się np. o Powstaniach Sląskich czy Powstaniu Wielokopolskim.  Natomiast  władze naszego miasta nie zamierzaja wykorzyatywać marketingowo Lubelskiego Lipca - były niedawno teksty na ten temat. Popelniaja tym duży błąd, Natomiast co do samego Powstania - bardzo sie cieszę, że wreszcie zajęło nalezne miejsce w swiadomości Polaków. Było to wydarzenie nie tylko o wymiarze lokalnym, zawazyło na losach całego narodu. Od jakiegos czasu zaczeło się przywracanie Powstaniu i jego uczestnikom naleznej rangi - po kilku dekadach komunistycznego milczenia, wreszcie, po 1989 roku - celowego fałszowania historii w duchu "pedagogiki wstydu narodowego". W ciagu ostatniej dekady mielismy takie wydarzenia, jak otwarcie Muzeum Powstania Warszawskiego, wydanie słynnej płyty Lao Che - moim zdaniem to wlasnie dzięki niej rzesze młodziezy poczuły z Powstancami duchową łaczność. Sledze dzisiaj wszystkie media, i  widze, ze Powstanie, po tylu latach, staje sie wreszcie waznym elementem naszej narodowej tożsamości. I bardzo dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bym może tu jeszcze nie wiedzą czym jest Powstanie Warszawskie .Takie zacofanie !!!!!!
wolę Lubelskie zacofanie , niż Warszawskie cwaniactwo , chamstwo, buractwo i parcie na szkło po trupach. I jeszcze jedno , czy Warszawiacy oddają hołd o więźniach Majdanka ? Zatrzymują się na ulicach  ? Byli na Majdanku, czy w Bełżcu ? Nie obrażaj innych bo tylko pokazujesz że sam jesteś "zacofany"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To odpowiem pytaniem - a czy Lublin - w sensie osoby odpowiedzialne za promocję miasta - robią cokolwiek, zeby szerzej rozpowszechniać wiedzę o Majdanku?   Pisałam wyżej o skandalicznym zaniechaniu w sprawie Lubelskiego Lipca. Z Majdankiem jest to samo. W tym roku minęła 70 rocznica jego wyzwolenia.   Pod ratuszem stanęła wystawa fotograficzna.  I to wszystko. A tymczasem powinno być inaczej - artykuły w prasie ogólnoopolskiej, materiały w programach informacyjnych etc. - przywracajacych  Majdankowi miejsce w ogólnej swiadomosci - jako jednemu z najwiekszych obozów koncentracyjnych, wyzwolonemu jako pierwszy. Tak sie nie stało. Więc nie miejmy do nikogo pretensji, ze nikt poza Lublinem nie wie specjalnie, co sie u nas działo.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie dawaj się tak wykorzystywać.Dlaczego nic nie robisz?Siedzenie na du*** nic ci nie da.
  teraz nic się nie da zrobić, nikt nikogo nie słucha, góra drze dla siebie ile tylko może, to za komuny można było reagować i po skardze jaką można było złożyć w partii zaraz był telefon do instytucji czy osoby na którą była skarga i zaraz skarga była załatwiana. Teraz nikogo nic nie obchodzi, nawet nie ma sie komu poskarżyć, jak sam rząd łamie przepisy. ALE MAMY PIEPRZONĄ WOLNOŚĆ, GORZEJ JESTEŚMY ZNIEWOLENI JAK ZA KOMUNY  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...