Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gminy będą rozdawać komputery

Utworzony przez fela, 2 marca 2013 r. o 17:31 Powrót do artykułu
A gdzie jest gmina Rybczewice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie gmina łopiennik górny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o! na bazarach i na allegro pojawi się dużo tanich laptopów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku . niektórym ludzom naprawdę są potrzebne komputery . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie miasto Zamość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego byłem pewien, że Bychawy nie będzie. Panie burmistrzu Urban dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie gm. Trawniki ???????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę tego komentować. Zwierzyniec? W tamtym roku tez dostali i nikt nie dostał poza rodziną znajomego burmistrza. Ten kraj zszedł na psy.aa tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
internet za free a aboament tv to trzeba płacić,ciekawe czy wszyscy mają tv bo może za rok będą rozdawać plazmy które nie poszły w promocji i płacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieslaw napisał:
Dlaczego byłem pewien, że Bychawy nie będzie. Panie burmistrzu Urban dlaczego? [/quote] [quote name='Wieslaw' timestamp='1362245963' post='740523'] Dlaczego byłem pewien, że Bychawy nie będzie. Panie burmistrzu Urban dlaczego?
Panie Wiesławie. Przecież cała www widzi, że ma pan i komputer, i dostęp do inernetu-więc o co kaman.... J.U.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że w Moskwie, na Placu Czerwonym, rozdają wołgi? Prawda ale nie w Moskwie, a w Leningradzie, nie na Placu Czerwonym, a na Newskim Prospekcie i nie wołgi, a rowery, i nie rozdają, a kradną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Wójt Gminy Ostrówek zajęty był pewnie w tym czasie autopromocją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
człowieku . niektórym ludzom naprawdę są potrzebne komputery . . .
z reguly jak mi jest cos potrzebne to kupuje to, jesli mnie stac rozdawajcie komputery, dopiero poszly w gore oplaty za wode i scieki, podatek od nieruchomosci i horrendalna podwyzka za wywóz smieci, tylko darujcie sobie ze to nie ta pula itp co mnie to obchodzi co to za pula, wszystko i tak idzie z naszych podwyzek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od początku: Mam 26 lat, udało mi się skończyć liceum i pozytywnie zdać maturę. Od dawien dawna moją głowę pożera choroba psychiczna mimo tego pracuje po 8 godzin dziennie w dni robocze plus dodatkowo zapier***am jeszcze w soboty. Moje zarobki to do cholery lekko wyżej, niż najniższa krajowa. Na swojego laptopa zapier***ałem kilka miesięcy, więc jakim prawem Ci wykluczeni nie mogą SAMI kupić sobie komputera. Co miesiąc państwo kradnie mi tyle pieniędzy zaczynając od wypłaty kończąc na zwykłych zakupach i wszystkich drakońskich podatkach jakie składają się w ceny produktów. Mnie okradają, żeby innym kupić laptopa. Niech Ci wszyscy wykluczeni wezmą się w garść, tak jak ja, któremu nikt nigdy nie powiedział, że jest wyjątkowy i całe życie poniżali mnie nawet rodzice. Niech oni wezmą się do pracy i sami zarobią na tego laptopa. Dodatkowo uważam, że zabieranie jednym, a dawanie innym to propagowanie komunistycznego ustroju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas umierać napisał:
Zacznijmy od początku: Mam 26 lat, udało mi się skończyć liceum i pozytywnie zdać maturę. Od dawien dawna moją głowę pożera choroba psychiczna mimo tego pracuje po 8 godzin dziennie w dni robocze plus dodatkowo zapier***am jeszcze w soboty. Moje zarobki to do cholery lekko wyżej, niż najniższa krajowa. Na swojego laptopa zapier***ałem kilka miesięcy, więc jakim prawem Ci wykluczeni nie mogą SAMI kupić sobie komputera. Co miesiąc państwo kradnie mi tyle pieniędzy zaczynając od wypłaty kończąc na zwykłych zakupach i wszystkich drakońskich podatkach jakie składają się w ceny produktów. Mnie okradają, żeby innym kupić laptopa. Niech Ci wszyscy wykluczeni wezmą się w garść, tak jak ja, któremu nikt nigdy nie powiedział, że jest wyjątkowy i całe życie poniżali mnie nawet rodzice. Niech oni wezmą się do pracy i sami zarobią na tego laptopa. Dodatkowo uważam, że zabieranie jednym, a dawanie innym to propagowanie komunistycznego ustroju. [/quote] [quote name='Czas umierać' timestamp='1362303533' post='740633'] Zacznijmy od początku: Mam 26 lat, udało mi się skończyć liceum i pozytywnie zdać maturę. Od dawien dawna moją głowę pożera choroba psychiczna mimo tego pracuje po 8 godzin dziennie w dni robocze plus dodatkowo zapier***am jeszcze w soboty. Moje zarobki to do cholery lekko wyżej, niż najniższa krajowa. Na swojego laptopa zapier***ałem kilka miesięcy, więc jakim prawem Ci wykluczeni nie mogą SAMI kupić sobie komputera. Co miesiąc państwo kradnie mi tyle pieniędzy zaczynając od wypłaty kończąc na zwykłych zakupach i wszystkich drakońskich podatkach jakie składają się w ceny produktów. Mnie okradają, żeby innym kupić laptopa. Niech Ci wszyscy wykluczeni wezmą się w garść, tak jak ja, któremu nikt nigdy nie powiedział, że jest wyjątkowy i całe życie poniżali mnie nawet rodzice. Niech oni wezmą się do pracy i sami zarobią na tego laptopa. Dodatkowo uważam, że zabieranie jednym, a dawanie innym to propagowanie komunistycznego ustroju.
No to żeś dobrze powiedział! Popieram, mądrze gadasz! W mojej rodzinie jest sporo młodych zdrowych "nierobów-dzieciorobów" -ale co się dowiedziałem?! -właśnie to, że dostali komputer, bo "oni biedni"... Sz.lag człowieka trafia! Dla pikanterii dodam, że mam 3 grupę inwalidzką ale np.12 lat temu na swój telewizor panoramiczny (cena 2800zł) pracowałem przez kilka miesięcy w lesie, w upale oraz w mrozie,wśród: drapaczyny i ohydnych owadów-a zimą lód siekierą rąbałem przy minus10stopniach(melioracja bagiennych terenów w lesie). A wszystko po to, aby "być heppi" z tego powodu, że miałem nowiutki 100hercowy telewizor,jakich mało było w okolicy A teraz bykom-nierobom sprzęty "gotowe na złotej tacy" podają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forsal.pl/artykuly/686161,cba_przewiduje_najwiecej_korupcji_w_informatyzacji_i_srodkach_z_ue.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota! Pracę ludziom dajcie a nie komputery badziewne! Teraz patologia napewno nie ruszy d.py w celu poprawy swoich warunków życia Po Co? Opieka społeczna da zasiłek, ubrania, buty, pieniądze na leki, węgiel na zimę, gmina zwolni z podatków, z opłat za śmieci, wodę, itp. a teraz jeszcze komputer i interenet.... jak się popije porządnie przez parę lat to i renta socjalna będzie Po co iść do roboty skoro można życie spędzić jak na wczasach? A wy co nie potraficie kombinować zasuwajcie za 1000zł i niech wam garb urośnie Umrzecie wcześniej niż patologia Taka to Polska jedni harują za grosze płacą coraz więcej podatków opłat i Bóg wie czego jeszcze a nieroby żyją pasożytując na uczciwości ludzkiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
człowieku . niektórym ludzom naprawdę są potrzebne komputery . . .
To niech sobie kupią tak jak ja biorąc na 3 lata na raty Za mnie nikt nie płaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie tylko o komputery chodzi. Wydanie sprzętu to pikuś w porównaniu z kosztami późniejszego utrzymania internetu. Porażka na całej linii. Program przeciwdziałania wykluczeniu jest najgupszym z możliwych. W tym roku gminy już nie muszą mieć wkładu własnego, ale wszelkie inwestycje są i tak na ich koszt. Poza tym jaki jest sens dawania komputerów ludziom, których na prąd nie stać? To ma być dla nich pomoc? Osobiście nie mam problemów z tym, że ktoś dostał za darmo, a ja nie, ale cały ten pomysł jest tylko wielką dziurą do upychania pieniędzy publicznych i polem do wychwalania eurokołchozu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak wartość komputerów wróci do skarbu państwa z nawiązką, bo obdarowani zapomną o zapłaceniu podatku od darowizny i wówczas urząd skarbowy naliczy im należny podatek i grzywnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...