Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Międzyrzec toleruje radnego z wyrokiem

Utworzony przez Gość, 12 marca 2015 r. o 08:28
Wojewoda w ubiegłym roku wzywał przewodniczącego do wygaszenia mandatu kwiatkowi. Wygląda na to że Gmina jest na bakier z prawem? Oświećcie mnie, bo coś tu śmierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem wojewoda wygasil mandat radnemu i nie powinien być radnym poprzedniej kadencji i tej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tutaj chodzi o radnego Adama K
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem wojewoda wygasil mandat radnemu i nie powinien być radnym poprzedniej kadencji i tej
To dlaczego był radnym i pobierał diety i w tej kadencji to samo? Kto na to Pozwala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dlaczego był radnym i pobierał diety i w tej kadencji to samo? Kto na to Pozwala?
Adamowicz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamowicz!!!
Ciekawy czy Wojewoda o tym wie. Ostatnio p.premier mówiła, że musi upłynąć 9 m-c od zaprzysiężenia prezydenta, burmistrza, wójta, aby można było go odwołać dot. p. Adamowicza z Gdańska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamowicz!!!
I Pietruk Przewodniczący, bo pomimo wygaszenia mandatu przez Wojewodę NIE ODWOŁAŁ radnego, trzymał go do końca kadencji i płacił mu sporą kasę. W obecnej kadencji kwiatek przy korytku. Widzę jak niektórzy mogą być ponad prawem!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym chyba powinna zająć się lokalna prasa. Dziennikarki Muszyńska i Hukaluk a także Karczewski wcześniej ochoczo zabierali się do badania różnych gminnych tematów. To grubsza sprawa! Liczymy że tym razem IV władza stanie na wysokości zadania i pokaże, kto co kiedy i dlaczego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
name="Gość" post="1013229" timestamp="1426237243"] I Pietruk Przewodniczący, bo pomimo wygaszenia mandatu przez Wojewodę NIE ODWOŁAŁ radnego, trzymał go do końca kadencji i płacił mu sporą kasę. W obecnej kadencji kwiatek przy korytku. Widzę jak niektórzy mogą być ponad prawem!![/quote] Tv powiadomcie i powodzenia chociaż betonu nie ruszycie skostniałe układy pajęcza sieć. A Kot niech goni Sylwię z Huk iem z urzędu i kryminalistę z pierwszej strony partyjnej gazety. Oni nie są jego przyjaciółmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DziwneF Adam K. skazany za fałszowanie podpisu a prowadzi oddział banku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czytelnika tygodników: Grubsza sprawa to zdaje się będzie na najbliższej sesji Rady Miasta Międzyrzec.Jednym z punktów w programie ma być ten dotyczący budowy olbrzymiej ubojni na placu po byłym CPN.Ciekawy jestem jak zareagują mieszkańcy tych okolic jak również posiadacze działek budowlanych w tych okolicach.O ile mnie pamięć nie myli to pan Kot na zadane pytanie przez dziennikarza w tej kwestii odpowiedział że to plotki.Ciekawe co powie ludziom 20 marca {piątek } o godz. 15.Z wiarygodnych żródeł wiadomo że sprawa jest na 100% zaklepana i Wipasz będzie mógł rozpocząć budowę w|w ubojnii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie na temat co ma sprawa miasta do radnego gminy Adama K. skazanego który nie powinien pełnić tej funkcji ani w gminie jak też w oddziale banku na co nie ma reakcji wójta i przewodniczącego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie na temat co ma sprawa miasta do radnego gminy Adama K. skazanego który nie powinien pełnić tej funkcji ani w gminie jak też w oddziale banku na co nie ma reakcji wójta i przewodniczącego
brak standardów moralnych, a to nie dziwi, z uwagi na grono i żródło z jakiego wywodzi się ten radny, w bardzo prymitywny sposób doszedł do bycia przedstawicielem wsi Misie , to mieszkańcy tej wsi winni są wyboru  takiego jego mościa. Wstyd dla Gminy ,że mieszkańcy nie moralnego wybrali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nic nie wiedziałem! Skoro jest tak jak piszecie,to żądam od wójta i przewodniczącego podjęcia właściwychdziałań!Natychmiast!Przypominam, sprawowanie władzy jestsłużbą na rzecz mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiu nie udawaj że nie wiedziałeś o Adamie K. bo wyjątkowo słowo podlasia napisało o jego wyroku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czytelnika tygodników: Grubsza sprawa to zdaje się będzie na najbliższej sesji Rady Miasta Międzyrzec.Jednym z punktów w programie ma być ten dotyczący budowy olbrzymiej ubojni na placu po byłym CPN.Ciekawy jestem jak zareagują mieszkańcy tych okolic jak również posiadacze działek budowlanych w tych okolicach.O ile mnie pamięć nie myli to pan Kot na zadane pytanie przez dziennikarza w tej kwestii odpowiedział że to plotki.Ciekawe co powie ludziom 20 marca {piątek } o godz. 15.Z wiarygodnych żródeł wiadomo że sprawa jest na 100% zaklepana i Wipasz będzie mógł rozpocząć budowę w|w ubojnii
  Ciekawe, jak daleko taki smród padliny doleci-może do stacji kolejowych w stronę Białej a może także do Wysokiego? Zwiędną koniczyny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie na temat co ma sprawa miasta do radnego gminy Adama K. skazanego który nie powinien pełnić tej funkcji ani w gminie jak też w oddziale banku na co nie ma reakcji wójta i przewodniczącego
 Kiedy będzie jakaś reakcja?Miarka się przebrała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie na temat co ma sprawa miasta do radnego gminy Adama K. skazanego który nie powinien pełnić tej funkcji ani w gminie jak też w oddziale banku na co nie ma reakcji wójta i przewodniczącego
Mieszkańcy zostali wprowadzeni w błąd przez kandydata na radnego i komitet Adamowicza. Niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to przewodniczący rady gminy przecież Wojewoda wygasil mandat Adamowi K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nic nie wiedziałem! Skoro jest tak jak piszecie, to żądam od wójta i przewodniczącego podjęcia właściwych działań!Natychmiast! Przypominam, sprawowanie władzy jest służbą na rzecz mieszkańców.
Na forum to se możesz żądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...