Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie mogli dać wyraźniejszego obrazka?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Stokrotce Lipton 100szt. za 11zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artykul w calosci sponsorowany JAK MIESO I WEDLINE MOZNA KUPOWAC W MARKECie Temu co pisal artykul zycze smacznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wciśnij: ctrl i +, a potem: ctrl i 0,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może sprostuję: -"śmietana" z Piątnicy nie jest tak naprawdę śmietaną.Wystarczy przeczytać skład na opakowaniu.Czy naturalnym składnikiem śmietany jest mączka chleba świętojańskiego???Po co jeść jakiś syf skoro można kupić śmietanę bez dodatków (Krasnystaw,Zott...) -herbatę w torebkach też trudno zaliczyć do wartościowych produktów choćby nawet nazywała się Lipton. Robiąc świąteczne zakupy radzę zwracać uwagę nie tylko na ceny ale również na skład i gramaturę (właśnie ostatnio zauważyłem,że czekolada Alpen Gold waży już tylko 90g!). Nie dajcie się nabierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku! nie patrz na ceny patrz na skład i zastanowić się czy nie dało by się tego zrobić samemu, by re święta były zdrowe i ze smakiem. Nie dajmy się omanic kupmy mniej a zdrowiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może sprostuję: -"śmietana" z Piątnicy nie jest tak naprawdę śmietaną.Wystarczy przeczytać skład na opakowaniu.Czy naturalnym składnikiem śmietany jest mączka chleba świętojańskiego???Po co jeść jakiś syf skoro można kupić śmietanę bez dodatków (Krasnystaw,Zott...) -herbatę w torebkach też trudno zaliczyć do wartościowych produktów choćby nawet nazywała się Lipton. Robiąc świąteczne zakupy radzę zwracać uwagę nie tylko na ceny ale również na skład i gramaturę (właśnie ostatnio zauważyłem,że czekolada Alpen Gold waży już tylko 90g!). Nie dajcie się nabierać.
to pojechałeś z tym zott.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego we tym rankingu nie ma sieci LSS Społem ? Przecież to najdroższa spożywka w Lublinie, więc powinni zająć miejsce medalowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w biedronce, no bo jak .......... rząd płaci mi jako pracownikowi budżetówki jałmużne tj. nainiższą i już 8 rok zamroził wynagrodzenie to trzeba mieć za co robić te i kolejne święta, szkoda, że nie wpadł na pomysł aby jeszcze pracowników zamrozić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w biedronce, no bo jak .......... rząd płaci mi jako pracownikowi budżetówki jałmużne tj. nainiższą i już 8 rok zamroził wynagrodzenie to trzeba mieć za co robić te i kolejne święta, szkoda, że nie wpadł na pomysł aby jeszcze pracowników zamrozić
Pracownik budżetówki-urzędas?... to nie rząd ci płaci ale my-podatnicy. Ciesz się,że w ogóle dostajesz pieniądze za wykonywanie nikomu niepotrzebnej pracy.Gdyby to zależało ode mnie to siedziałbyś na bezrobociu chyba że znalazłbyś jakąś uczciwą pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie oferta z Kauflanda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik budżetówki-urzędas?... to nie rząd ci płaci ale my-podatnicy. Ciesz się,że w ogóle dostajesz pieniądze za wykonywanie nikomu niepotrzebnej pracy.Gdyby to zależało ode mnie to siedziałbyś na bezrobociu chyba że znalazłbyś jakąś uczciwą pracę.
  a ty co rasista, zaraz w święta polecisz do kościoła się pomodlić, a jakbyś mógł to innych byś udusił, masz  rację urzędników zlikwidować, takich jak ciebie zagazować, zlikwidować wszystkie zakłady itp. tj. zniszczyć kraj razem z ludzmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik budżetówki-urzędas?... to nie rząd ci płaci ale my-podatnicy. Ciesz się,że w ogóle dostajesz pieniądze za wykonywanie nikomu niepotrzebnej pracy.Gdyby to zależało ode mnie to siedziałbyś na bezrobociu chyba że znalazłbyś jakąś uczciwą pracę.
  i nie ma się co dziwić, że urzędnicy traktują petentów jak intruzów, jak takie cymbały w ten sposób się o nich wypowiadają   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Stokrotce Lipton 100szt. za 11zł.
. Lipton ma teraz 80 szt. To taka ściema, niby cena taka sama ale 20 szt zabrali...czyli? Herbata podrażała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego wynika, że żeby zrobić ekonomicznie święta, trzeba odwiedzić prawie wszystkie te sklepy - każdy z nich ma jakiś produkt taniej. Wolę postawić na jakość i kupić bezpośrednio od hodowcy, rolnika. Święta są raz w roku więc można się poświęcić i jednocześnie wesprzeć małych producentów zdrowej żywności. Nawet jak daleko na wieś, to można kupić online np. na cabas.pl i w ten sposób ominąć wszelkie bariery i oszczędzić na czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego wynika, że żeby zrobić ekonomicznie święta, trzeba odwiedzić prawie wszystkie te sklepy - każdy z nich ma jakiś produkt taniej. Wolę postawić na jakość i kupić bezpośrednio od hodowcy, rolnika. Święta są raz w roku więc można się poświęcić i jednocześnie wesprzeć małych producentów zdrowej żywności. Nawet jak daleko na wieś, to można kupić online np. na cabas.pl i w ten sposób ominąć wszelkie bariery i oszczędzić na czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...