Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie w lublinie wyrobić książeczkę sanepidu?

Utworzony przez thomthom, 28 kwietnia 2010 r. o 18:58
Witam, gdzie w Lublinie wyrabia się książeczkę sanepidu, ile to trwa i kosztuje (czy są zniżki dla studentów?)? PS. Żeby nie było, korzystałem ze strony google.pl i rzeczywiście jest sporo wątków na ten temat, ale np sprzed dwóch lat. Z góry dziękuję za informacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
thomthom napisał:
Witam, gdzie w Lublinie wyrabia się książeczkę sanepidu, ile to trwa i kosztuje (czy są zniżki dla studentów?)? PS. Żeby nie było, korzystałem ze strony google.pl i rzeczywiście jest sporo wątków na ten temat, ale np sprzed dwóch lat. Z góry dziękuję za informacje
tu się niewiele zmieniło idziesz sobie do Sanepidu na ulicy Pielęgniarek 6 (za kościółem Kapucynów na Poczekajce i pobierasz próbówkę na próbkę kału (wymaz taki) po czym czekasz i odbierasz książeczkę tel do Sanepidu to 81 743 42 72 - dopytasz o szczegóły www to ######www.wsse.woi.lublin.pl/ godziny otwarcia Pn. - Pt.: 7:30 - 15:05 pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leniak napisał:
tu się niewiele zmieniło idziesz sobie do Sanepidu na ulicy Pielęgniarek 6 (za kościółem Kapucynów na Poczekajce i pobierasz próbówkę na próbkę kału (wymaz taki) po czym czekasz i odbierasz książeczkę tel do Sanepidu to 81 743 42 72 - dopytasz o szczegóły www to ######www.wsse.woi.lublin.pl/ godziny otwarcia Pn. - Pt.: 7:30 - 15:05 pzdr.
A co potem?? - byłe man pielęgniarek - koszt badań kału + 2zł za książeczkę to razem 76zł. Ale co dalej?? - Rodzinny czy lekarz medycyny pracy?? jakie są koszta, jakie badania trzeba jeszcze zrobić?? - ile czasu to mniej więcej zajmuje??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie co dalej??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrzej napisał:
no właśnie co dalej??
To zalezy od pracodawcy. On daje ci skierowanie na badania specjalistyczne jeśli sa konieczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja po wyrobieniu ksiazeczki poszlam do Medycyny Pracy na Nałęczowskiej chyba, tam spedzilam pare godzin, wiec najlepiej przeznaczyc na to jeden dzien, trzeba isc po poludniu wtedy szybciej wszystko zalatwisz i nie bedzie kolejek, tam placisz cos ok 30zl za przeswietlenie pluc i tyle, chodzisz od gabinetu do gabinetu i Cie badają, mi akurat trafila sie bardzo mila obsluga, mowili co i gdzie mam isc, mam nadzieje,ze i Tobie tak sie poszczesci, a tak przy okazji na ile wazna jest ksiazeczka? i czy przy jej "aktualizacji" wystarcza tylko ogolne badania czy moze tez te "od salmonelli":/? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
książeczka ważna jest dwa lata, ja przy aktualizacji miałam prześwietlenie kp za które zapłaciłam 35zł, ale kobieta na recepcji powiedziała mi, że jakbym aktualizowała ją na zlecenie pracodawcy a nie na własną rękę to: albo płace mniej albo w ogóle i sponsoruje to pracodawca, ale nie pamiętam którą z tych opcji mi przedstawiła. jeśli rano zrobicie rtg klatki piersiowej to jeszcze tego samego dnia o 12 czy 13 są wyniki, ja robiłam na Nowym Świecie 38, blok B z tyłu, dłużej czekałam w kolejce na badania i wpisy do książeczki niż siedziałam w środku, ale miałam kilka badań, bez żadnego pobierania krwi ani takich innych. może dlatego że aktualizowałam ją do celów osobistych a nie do jakiejś konkretnej pracy, w różnych instytucjach mogą potrzebować innych badań więc trzeba pytać Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...