Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie w lublinie wyrobić książeczkę sanepidu?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~thomthom~

~thomthom~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2010 - 17:58

Witam, gdzie w Lublinie wyrabia się książeczkę sanepidu, ile to trwa i kosztuje (czy są zniżki dla studentów?)?

PS. Żeby nie było, korzystałem ze strony google.pl i rzeczywiście jest sporo wątków na ten temat, ale np sprzed dwóch lat.

Z góry dziękuję za informacje

#2 leniak

leniak

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 241 postów

Napisano 28 kwiecień 2010 - 19:07

Witam, gdzie w Lublinie wyrabia się książeczkę sanepidu, ile to trwa i kosztuje (czy są zniżki dla studentów?)?

PS. Żeby nie było, korzystałem ze strony google.pl i rzeczywiście jest sporo wątków na ten temat, ale np sprzed dwóch lat.

Z góry dziękuję za informacje

tu się niewiele zmieniło idziesz sobie do Sanepidu na ulicy Pielęgniarek 6 (za kościółem Kapucynów na Poczekajce i pobierasz próbówkę na próbkę kału (wymaz taki) po czym czekasz i odbierasz książeczkę
tel do Sanepidu to 81 743 42 72 - dopytasz o szczegóły
www to ######www.wsse.woi.lublin.pl/
godziny otwarcia Pn. - Pt.: 7:30 - 15:05 pzdr.
hmm...

#3 ~Malibu2~

~Malibu2~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 06:18

tu się niewiele zmieniło idziesz sobie do Sanepidu na ulicy Pielęgniarek 6 (za kościółem Kapucynów na Poczekajce i pobierasz próbówkę na próbkę kału (wymaz taki) po czym czekasz i odbierasz książeczkę
tel do Sanepidu to 81 743 42 72 - dopytasz o szczegóły
www to ######www.wsse.woi.lublin.pl/
godziny otwarcia Pn. - Pt.: 7:30 - 15:05 pzdr.

A co potem?? - byłe man pielęgniarek - koszt badań kału + 2zł za książeczkę to razem 76zł. Ale co dalej?? - Rodzinny czy lekarz medycyny pracy?? jakie są koszta, jakie badania trzeba jeszcze zrobić?? - ile czasu to mniej więcej zajmuje??

#4 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 16:56

no właśnie co dalej??

#5 ~bulki z szynka~

~bulki z szynka~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2010 - 14:55

no właśnie co dalej??

To zalezy od pracodawcy. On daje ci skierowanie na badania specjalistyczne jeśli sa konieczne

#6 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 08 luty 2011 - 13:59

ja po wyrobieniu ksiazeczki poszlam do Medycyny Pracy na Nałęczowskiej chyba, tam spedzilam pare godzin, wiec najlepiej przeznaczyc na to jeden dzien, trzeba isc po poludniu wtedy szybciej wszystko zalatwisz i nie bedzie kolejek, tam placisz cos ok 30zl za przeswietlenie pluc i tyle, chodzisz od gabinetu do gabinetu i Cie badają, mi akurat trafila sie bardzo mila obsluga, mowili co i gdzie mam isc, mam nadzieje,ze i Tobie tak sie poszczesci, a tak przy okazji na ile wazna jest ksiazeczka? i czy przy jej "aktualizacji" wystarcza tylko ogolne badania czy moze tez te "od salmonelli":/?

Pozdrawiam

#7 ~lewa~

~lewa~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2011 - 12:07

książeczka ważna jest dwa lata, ja przy aktualizacji miałam prześwietlenie kp za które zapłaciłam 35zł, ale kobieta na recepcji powiedziała mi, że jakbym aktualizowała ją na zlecenie pracodawcy a nie na własną rękę to: albo płace mniej albo w ogóle i sponsoruje to pracodawca, ale nie pamiętam którą z tych opcji mi przedstawiła. jeśli rano zrobicie rtg klatki piersiowej to jeszcze tego samego dnia o 12 czy 13 są wyniki, ja robiłam na Nowym Świecie 38, blok B z tyłu, dłużej czekałam w kolejce na badania i wpisy do książeczki niż siedziałam w środku, ale miałam kilka badań, bez żadnego pobierania krwi ani takich innych. może dlatego że aktualizowałam ją do celów osobistych a nie do jakiejś konkretnej pracy, w różnych instytucjach mogą potrzebować innych badań więc trzeba pytać :)

Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych