Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pizzerie Lublin. Nasz ranking 10 najlepszych pizzerii

Utworzony przez Judi, 15 lutego 2015 r. o 12:01 Powrót do artykułu
A Giuseppe? Moja ulubiona pizzeria;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Ibiza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mi SPONSOROWANY ranking - bezczelna kryptoreklama dla thebilli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szewc ma jedna z najgorszych gniotów ! Mi smakuje w Al Nero, Ostro bistro, La Strega. Tam polecam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspominam pizze przy kinie Wyzwoleniu (z kapstą np) lub przy Saskim,stało się w długiej kolejce,a smakowała nieziemsko.Tyle,że to już historia,teraz jest całe mnóstwo pizzerii tyle,że tamte były niepowtarzalne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Restauracja CHili na pogodnej najlepsza w lubinie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z ta pseudo pizzeria w garazu to nie przesadzajcie.... kto to pisal...?????  chyba ktos to tam wogole nie byl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafaello - os. Kruczkowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Index ma super pizze, albo dawna Nirwana dziś Plackarnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bella Vita turka 4 sery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawa każdej pizzy jest jej prostota. No, ale każdy ma inny gust. Jako smakosz byłem w 7 z tego rankingu. Osobiście najbardziej pasi mi na Oczki i Negro.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Acerna ma najgorszą pizzę w Lublinie. Po dwóch razach myślałem, że może mam pecha, po trzeciej prróbie zrezygnowałem. Masakra. Nigdy więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szewc pizzę ma obrzydliwą, Al Nero ciekwą, w Arte del Gusto za sucha, najlepsza z rankingu jak dla mnie to ta il Rigugio, mi brak w rankingu jest Pesto, która ma właśnie typową pizzę italianę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest tu jeszcze ktoś, kto pamięta z czasów PRL pizzernię na Pstrowskiego i ten zapach który czuć było na Krakowskim ?. Teraz to Pod Koziołkiem. Zapachu nie ma ale i tak lepsza od tych wszystkich co to klo soli na centymetr kwadratowyi wyglądem zajechanego bierznika opony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Traviatta na Chopina! moja prze-ulubiona w Lublinie. a z resztą nie tylko pizza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspominam pizze przy kinie Wyzwoleniu (z kapstą np) lub przy Saskim,stało się w długiej kolejce,a smakowała nieziemsko.Tyle,że to już historia,teraz jest całe mnóstwo pizzerii tyle,że tamte były niepowtarzalne!
Dokładnie. A ten zapach który roznosił się aż na Krakowskie z tej koło Wyzwolenia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak Il Rifiugio zaczynało byłam małym dzieciakiem i powiem wam że nic sie nie pogorszyło. Każdy kto chce spróbować prawdziwej, dobrej pizzy,a nie gniota jakich pelno powinien tam zajrzeć. Zaczynali skromnie, ale z czasem i dzięki odpowiedniemu podejściu restauracja rozkwitla,Zdecydowanie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeśli chcecie sprawdzić inne pizzerie to polecam bloga o lubelskich pizzeriach - pizzakebablublin(kropka)blogspot(kropka)com gdzie testowane są różne lokale z Lublina wraz z opisem i zdjęciami pizz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nazwa PIZZA byłą znakiem zastrzeżonym to właściciele Acerny za jej używanie od samego początku gnili by w lochu za profanacje jakie serwują pod tą nazwą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam pizzę z restauracji Aventino na Starym Mieście. Jest pyszna. W tych lokalach z rankingu muszę przyznać, że nie byłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...