Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie po kredyt hipoteczny?

Utworzony przez kajek, 14 października 2014 r. o 08:18
W jakim banku macie obecnie kredyty hipoteczne ? Jakie raty płacicie? Razem z mężem zamierzamy w najbliższym czasie starać się o taki kredyt. Będzie to pierwszy nasz kredyt w życiu ( i jednak jest to poważne zobowiązanie) tak więc proszę o raczej przemyślane propozycje. Pozdrawiam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w pkobp. Rata okolo 1500 wzialem razem z zona. W sumie to tyle place raty ile za wynajem mieszkania swego czasu, a tak chociaz na swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skorzystaj z usług, Bezpłatnych! doradcy finansowego. Polecam Expander- mają biuro w Lublinie na okopowej- róg Lipowej. Superprofesjonalna obsługa. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam ostatnio taki ranking: http://www.comperia.pl/ranking-kredytow-hipotecznych.html   I wynika z niego,że aktualnie najlepszą ofertę posiada Deutsche bank. Nie miałam z nim jednak nigdy do czynienia ( chociaż wiem, że akurat posiadają placówkę w moim mieście). Myślicie, że jest to pena instytucja? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jest - bardzo dobry bank. Chyba mieszkasz w jakiejś niewielkiej mieścinie,że go nie masz :P U mnie mają ponad dwie placówki a miasto wcale nie największe. Ja również jestem zdania,że najlepiej byłoby skorzystać z usług doradcy - ale takiego niezależnego. Przejrzy Ci wszystkie oferty, wybierze najlepszą. Będziesz miała o wiele taniej niż gdybyś sama się decydowała. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie ,ze nie za bardzo...Deutsche Bank oferuje niskie oprocentowanie ale tak naprawdę to wciska wiele dodatkowych usług, które wcale nie są takie korzystne. Tak więc najlepiej to się dobrze zastanów.  Najlepiej to pogadać sobie z doradcą i tyle. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś orientuje się jaka mniej więcej rata za kredyt jest przy kredycie na 200 tys. złotych na 20lat ? Myślimy nad tym z mężem ale pewnie zdecydujemy się na kredyt na początku przyszłego roku.  Myslicie,że warto jest brać dodatkowe usługi do kredytu hipotecznego? Takie jak na przykład ubezpieczenie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma sensu się nas tutaj pytać tylko jak doradzają inni trzeba sobie pogadać z doradcą. Tylko on będzie Ci w stanie powiedzieć konkretnie ile bedziesz płaciła raty. Bo to zależy przecież od wielu czynników. Moja rada : bierz jak najmniejszy kredyt tak abyś nie miałam potem problemów ze spłatą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się z Mjlesem. Jak najmniejszy kredyt? A co jeśli zabraknie tych pieniędzy na sfinalizowanie zakupu albo urządzenie? Lepiej wziąć więcej, ale mieć pewność że nie będziesz musiała spłacać kredytu mimo braku zakończenia inwestycji. Lepiej moim zdaniem wziąć trochę więcej ale na dłuższy okres, byleby racie podołać. Jeśli będziesz w stanie odłożyć trochę grosza co miesiąc to później można skrócić czas kredytowania i spłacić w całości to co zostało. My z mężem też zamierzamy wziąć kredyt na początku przyszłego roku. Chcemy 200 tyś na 30 lat. Marża 1,43% plus wibor, rata wyjdzie niecałe 900 zł na chwilę obecną. Przy założeniu, że będziemy w stanie co miesiąc odłożyć na konto oszczędnościowe 500 zł to po 17 latach tymi nazbieranymi pieniędzmi spłacimy cały kredyt. Wolimy mieć teraz niższą ratę i mieć pewność, że nie utoniemy w długach. A jeśli nas będzie stać na zaoszczędzenie czegoś to spłacimy wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w sumie mam już upatrzone mieszkanie ;) Czeka na mnie ponieważ kupuję od znajomych. Tak więc wiem ile mniej więcej mi potrzeba pieniędzy. Na remont kredytu brać nie będę ponieważ można remontować się przecież w trakcie.  No  i jednak kredyt będzie niższy.  Ania a o jakim banku piszesz ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kajek. W jakiej cenie chcesz kupić mieszkanie?  Ja ostatnio kupowałem mieszkanie w cenie 300 tys,złotych . 200 tys. wkładu własnego. 100 tys,  kredytu. Przy takim wkładzie własnym bank raczej problemu nie robi żadnego. Rata jest niewysoka. Płacę obecnie 500 zł czyli nie jest to żadne obciążenie a jednak mieszkanie jest własne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No my akurat płacimy 900 zł kredytu ale braliśmy jeszcze 5 lat temu kredyt na 200 tys. złotych. Niestety nie jest to tak mało ale jak sobie pomyślę,że mielibyśmy płacić jeszcze więcej za wynajem mieszkania w podobnym standardzie to jestem zadowolona. Przynajmniej masz swój własny kąt.  A na wynajmowanym? Niestety nie masz niczego.  Tak więc jeśli macie możliwości kredytu to się nie zastanawiajcie i bierzcie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tak pomyślałem jak brałem sam swój kredyt. A i również skorzystaliśmy z żoną z doradców z serwisu comperia ( przewinął się tutaj wcześniej). tak więc jeśli ktoś by się zastanawiał to bardzo dobrzy doradcy. Przynajmniej sam jestem zadowolony. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no najlepiej popytać na fachowych forach, ludzie którzy naprawdę się znają z pewnością Ci poradzą, które oferty obecnie są najbardziej korzystne i opłacalne także po prostu popytaj tam kredyty hipoteczne i na pewno coś wybierzesz zgodnie ze swoimi oczekiwaniami :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Bursaki w Lublinie jest dobry doradca kredytowy, to jest w ogóle biuro partnerskie City Financial (na stroine kredyt-lubelskie.pl jest do nich namiar). Szczerze polecam. Pomogli mi zorganizować kredyt firmowy prawie na milion złotych, na normalnych warunkach, kredyt jest jak najbardziej do spłacenia. Szybka obsługa, nie musiałem długo czekać na pieniądze a nie ukrywam że byłem w dość pilnej sytuacji. Wiadomo, że w biznesie czas to pieniądz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można wziąć w każdym banku. Ja mam ofertę od mbank jako ich klient.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz chyba coraz więcej ludzi bierze kredyty hipoteczne. Nie mówię, że mnie to dziwi, bo w końcu jest wiele interesujących ofert  (np. ***s://***17bankow.com/kredyty-hipoteczne/oferta/6/kredyt-hipoteczny ), no i wielu ludzi bez tego po prostu nie byłoby stać na wymarzone mieszkanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli doradca to tylko Edyta Szczerba z HF broker, to co nam zgotował inny doradca, czekaliśmy 3 miesiace, nie odbierał tel i finalnie decyzja negatywna. Pani Edyta po 2 tyg uzyskała dla nas decyzję pozytywna, miła sympatyczna i rzeczową. Teraz już mieszkamy na swoim nie da się tego opisać jak jesteśmy wdzięczni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...