Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie najlepiej uczą języka angielskiego? Lista liceów

Utworzony przez gh, 26 września 2013 r. o 17:27 Powrót do artykułu
a może by tak wspomnieć, że uczniowie I, II, III LO hurtowo chodzą na korepetycje, bo ich na to stać...więc szkoły aż tak sobie nie przypisują zasług...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko prof. Bożenna Rudzka z 2LO! Najlepszy nauczyciel!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dawaniu korepetycji przodują w IIILo,jest się czym chwalić.Kasa się liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę przeprowadzić ankietę w liceach jaki procent uczniów chodzi do szkół językowych bądz korzysta z korków. Dodatkowo  w jednym liceum jest jest 250 uczniów a np. prywatnym zdecydowanie mniej. I co tu porównywać.   Dlaczego szkoły I ,II, III są tak obładowane skoro    nie uczą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W REJU w Kraśniku najgorszą nauczycielką jest Małgorzata Szczerepa... Kobieta nie ma pojęcia o języku, gramatyce... Nie potrafi uczyć i tylko narzeka na wszystko. Przez nią wiele osób nie umie języka lub go zapomina, matura wypada słabo. Depresyjna baba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko IV  LO i pani B. Zakrzewska :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za glupoty piszecie. Skonczylam Stasia, na korki nigdy nie chodzilam, a rozszerzony angielski zdalam na ponad 90 procent. Pozdrawiam sorke Bajde-Kowalczyk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by tak wspomnieć, że uczniowie I, II, III LO hurtowo chodzą na korepetycje, bo ich na to stać...więc szkoły aż tak sobie nie przypisują zasług...
Uczniowie z I-go LO chodzą na korki do nauczycieli z II-go LO i vice-versa. Napędzanie koniunktury to się nazywa. Business is business. :rolleyes: operatywnym trza być, no!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie na naukę w liceum to nie ma za bardzo co liczyć. ja równolegle chodziłam do długiego języka w Warszawie i tak się przygotowywałam do matury ze zdwojoną siłą :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja gdyby nie kurs w Speak Up to w Stasiu na pewno bym miała poprawkę na maturze..,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie na naukę w liceum to nie ma za bardzo co liczyć. ja równolegle chodziłam do długiego języka w Warszawie i tak się przygotowywałam do matury ze zdwojoną siłą :D
To dokladnie jak u mnie. Korki mialam w dlugim jezyku. Duzo sluchania bylo no plus zajecia z native speakerami - sporo nauczyly mnie, nie tylko na mature
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@stylowa- ale kto miał ten dlugi jezyk i jak długi był. i co nim robił, a moze ty mu cos robiłąs tym native speakerom. ale nauki w to nie mieszaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja gdyby nie kurs w Speak Up to w Stasiu na pewno bym miała poprawkę na maturze..,.
skąd ja to znam :D mi też speak up uratował tyłek a raczej maturę :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlugi Jezyk rzeczywiscie jest bardzo spoko pod wzgledem przygotowan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Długim uczą głównie dorosłych, ale nie obrażają się jak przychodzi ktoś młodszy. Na wstępie przeprowadzany jest test umiejętności i na jego podstawie rozdzielani są kursanci do grup. To tak dla jasności - może komuś się przyda ta wiedza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To widze, ze w Długim rzeczywiscie sensownie podchodza do sprawy. W niektorych szkolach z tego co wiem ludzie zapisuje sie wg uznania ...no comments amożecie poweidziec cos wiecej o opcji szkolenia dla firm? harry88
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co my Ci bedziemy tłumaczyć ? ;) poczytaj sobie na oficjalnej stronie dlugiego jezyka. Po lewej znajdziesz zakladke szkolenia dla firm  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlugi jezyk W warszawie na ul. ul. Słomińskiego 5 lok. 250 wszystkich znajomych tam wwysylam bo swietnie uczal :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlugi jezyk W warszawie na ul. ul. Słomińskiego 5 lok. 250 wszystkich znajomych tam wwysylam bo swietnie uczal :)
A czemu ich polecasz? Powiedz prosze bo sam od niedawna siedzie w Wawie i niewiem na co sie zdecydowac...podobno mają kursy polskiego dla obcokrajowców. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z tego co widze akurat Ty to umiesz mówić po polskiemu ;) ;) jeśłi rzeczywiście wpadli na taki pomysł to w sumie spoko. Nie wielu mysli o obcokrajowcach w szkolch jezyków obcych, a przeciez polskiego tez gdzies musza sie nauczuć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...