Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie najlepiej brać pożyczki?

Utworzony przez Gość, 16 października 2010 r. o 19:21
Gdzie najlepiej brać pożyczki? http://dobre-pozyczki.blogspot.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodajmy do tego jeszcze strony typu http://poznajdate.com i bedzie komplet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, nie dajcie się naciągać tym oszustom na zwykły spam! Nie polecam takich stron, ani chamskiego żerowania na innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Ludzie, nie dajcie się naciągać tym oszustom na zwykły spam! Nie polecam takich stron, ani chamskiego żerowania na innych.
Brrrr, jakiś cieć (stróż) tego forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś uważa, że warto tam brać pożyczkę, to szanujmy kogoś zdanie i niepotrzebne jest rzucanie inwektyw pod jego adresem. Nikt nikogo nie zmusza do zaciągania kredytów lub pożyczek, to zawsze pozostaje indywidualną sprawą. Druga sprawa, że to nie piszący pierwszy post w temacie udziela pożyczki, a jedynie, może być pośrednikiem finansowym. A czy komukolwiek zostanie sprzedany produkt finansowy, zależy od naszej zdolności kredytowej. Informacja często pomaga podjąć decyzję, zbyt duży natłok powoduje ograniczenie percepcji w jej przetworzeniu. Pamiętajmy, że jakiekolwiek zobowiązania finansowe mają duży wpływ na nasz budżet domowy, dlatego powinniśmy podchodzić do każdej propozycji finansowej racjonalnie i z "chłodną głową". I tak na koniec: szanujmy siebie nawzajem. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anything Coach Factory Online happen Coach Online Outlet Store any Coach Factory Online our life Coach Outlet full [spam] The Coach Factory of life [spam] Store in our [spam] , we Coach Factory Online control Coach Factory Online and Coach Factory Outlet Online mishappening. Coach Outlet thing, which Coach Factory Store Online controlled, Coach Outlet Stores Online of Coach Factory and Coach Outlet Store Online cash. Burberry Outlet loans Burberry Scarf taken Coach Factory Outlet Online salary Coach Factory Outlet to meet Coach Factory Store Online credit Coach Factory Store and Coach Online Outlet cash, Coach Factory Store are Coach Factory Outlet to Coach Outlet Store Online Due Coach Factory Outlet uncertainties Coach Factory Outlet Online life Coach Outlet loans Coach Factory Store Online getting Coach Outlet Store Online and Burberry Scarf Outlet popular [spam] Store by [spam] These loans Coach Store Online the Coach Outlet with a variety of post-dated check loans etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kredytów najlepiej nie brać, a już na pewno należy wystrzegać się tzw. chwilówek. Pożyzcać trzeba umieć, by potem nie utonąć w odsetkach i ratach. I nie natknąć się na zwykłą lichwę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monna napisał:
Kredytów najlepiej nie brać, a już na pewno należy wystrzegać się tzw. chwilówek. Pożyzcać trzeba umieć, by potem nie utonąć w odsetkach i ratach. I nie natknąć się na zwykłą lichwę.
eee tam czarnowidztwo widzę uprawiamy. Mnósstwo jest sprawdzonych firm, które szybko porzyczkę. Ja brałam taką w pko bp mini ratke i nie musialam nawet przedstawiac nawet zaswiadczenia meza, a dodatkowo prowizja byla obniżona. Można trzeba tylko z głową!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ostatnio brałem szybką pożyczkę online na Via sms  na 500zł wszystko sprawnie i od reki, także polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Dziękuję za pochlebne opinie. ViaSMS.pl to firma, która wychodzi na przeciw klientom, którzy potrzebują krótkoterminowej pomocy finansowej. Nasza umowa została stworzona bardzo przejrzyście, bez haczyków, aby nie wprowadzać klienta w błąd i walczyć z mylną opinią o pożyczkach krótkoterminowych. Dostępna jest ona pod linkiem: https://www.viasms.pl/umova To, czym również wyrózniamy się na rynku, to jedne z najniższych opłat. Aby je sprawdzić, zapraszam na naszą stronę internetową i zachęcam do skorzystania z dostępnych suwaków służących obliczaniu opłat zgodnie z ilością dni, na jaką życzą sobie Państwo uzyskać pieniądze. Dodatkowo, pieniądze otrzymają Państwo możliwie jak najszybciej (nawet do 15 minut), a formalności ograniczyliśmy do minimum. Aby wziąć pożyczkę, wystarczy konto w polskim banku oraz telefon komórkowy. Faktycznie, istnieje u nas również opcja, dzięki, której za zaproszonego znajomego biorącego u nas pożyczkę wypłacimy Tobie 50 zł. Więcej informacji pod linkiem: https://www.viasms.pl/zapros-znajomych W razie jakichkolwiek pytań, służę pomocą, a także zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie w podanych godzinach można porozmawiać z naszym konsultantem na czacie oraz znaleźć wszelkie niezbędne informacje. Pozdrawiam, Maciej Stępień Online Ekspert ViaSMS.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Dziękuję za pochlebne opinie. ViaSMS.pl to firma, która wychodzi na przeciw klientom, którzy potrzebują krótkoterminowej pomocy finansowej. Nasza umowa została stworzona bardzo przejrzyście, bez haczyków, aby nie wprowadzać klienta w błąd i walczyć z mylną opinią o pożyczkach krótkoterminowych. Dostępna jest ona pod linkiem: https://www.viasms.pl/umova To, czym również wyrózniamy się na rynku, to jedne z najniższych opłat. Aby je sprawdzić, zapraszam na naszą stronę internetową i zachęcam do skorzystania z dostępnych suwaków służących obliczaniu opłat zgodnie z ilością dni, na jaką życzą sobie Państwo uzyskać pieniądze. Dodatkowo, pieniądze otrzymają Państwo możliwie jak najszybciej (nawet do 15 minut), a formalności ograniczyliśmy do minimum. Aby wziąć pożyczkę, wystarczy konto w polskim banku oraz telefon komórkowy. Faktycznie, istnieje u nas również opcja, dzięki, której za zaproszonego znajomego biorącego u nas pożyczkę wypłacimy Tobie 50 zł. Więcej informacji pod linkiem: https://www.viasms.pl/zapros-znajomych W razie jakichkolwiek pytań, służę pomocą, a także zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie w podanych godzinach można porozmawiać z naszym konsultantem na czacie oraz znaleźć wszelkie niezbędne informacje. Pozdrawiam, Maciej Stępień Online Ekspert ViaSMS.pl
  A jaką kwotę można pożyczyć maksymalnie przy pierwszej pożyczce Panie Macieju? Pomoże mi Pan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaką kwotę można pożyczyć maksymalnie przy pierwszej pożyczce Panie Macieju? Pomoże mi Pan?
Witam, maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 500 zł.     W razie jakichkolwiek innych pytań, służę pomocą, a także zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie w podanych godzinach można porozmawiać z naszym konsultantem na czacie oraz znaleźć wszelkie niezbędne informacje. Pozdrawiam, Maciej Stępień Online Ekspert ViaSMS.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli 500zł, to dziękuję za informację panie Maćku. A będac na waszej stronie internetowej widziałam też program rekomendacji waszych usług. Co trzeba zrobić, aby do niego dołączyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być klientem firmy, aby móc polecać pożyczkę w via sms. Wiem, bo sam pożyczałem w tej firmie niedawno gotówkę, a teraz polecam, ofertę znajomym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, że kredyty najlepiej brać w bankach, ale czasem ludzie są w takiej sytuacji, że nie mogą się do banku zgłosić i muszą wybierać inne instytucje finansowe. Jeśli już się na to decyduja to powinni dokładnie wybrać ofertę i sprawdzić wiarygodnośc firmy. Z pomocą przychodzą porównywarki kredytów takiej jak http://www.chwilunia.pl albo inne. Dzięki nim można zapoznać się z ofertą największych firm pożyczkowych, a także poddać te firmy weryfikacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę bardzo. W naszym programie rekomendacyjnym za zaproszonego znajomego biorącego u nas pożyczkę wypłacimy Tobie 50 zł. Aby z niego skorzystać, należy być aktualnym klientem ViaSMS. Więcej informacji pod linkiem: https://www.viasms.pl/zapros-znajomych     W razie jakichkolwiek pytań, służę pomocą, a także zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie w podanych godzinach można porozmawiać z naszym konsultantem na czacie oraz znaleźć wszelkie niezbędne informacje. Pozdrawiam, Maciej Stępień Online Ekspert ViaSMS.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwilówki są najlepsze kiedy są "na chwilę". Jeśli z góry wiesz, że bedziesz miał problem ze spłatą to nie radzę takiej brać, bo to głupie. Tyle sie wysłuchałem jak to brali pożyczki a potem nie rozumieją dlaczego muszą spłacać... Ja wzięłam taką pożyczkę, bo musiałam, ale wiedziałam, że szybko ją spłacę i nie będę miał problemów. Dużo też zależy od firmy, żeby nie było dużego procentu. Wybrałam Skarabeusza, jakby ktoś był zainteresowany to http://skarabeusz.biz.pl No i serio ekspresowo mnie załatwili, dzwoniłam pod wieczór dnia pierwszego, a drugiego już podpisywałam umowę.
Ostatnio edytowany 20 listopada 2013 r. o 23:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co piszą na forum pożyczki to najlepiej chwilówek nie brać bo można się niexle pogrążyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli już musisz to pożyczki bierz tylkow  bankach, tam są one najlepsze i najkorzystniejsze pod względem oprocentowania, ewentualnie pomyśl o darmowych chwilówkach: DARMOWE POŻYCZKI CHWILÓWKI - zwracasz tyle, ile pożyczasz ! Najtańsze chwilówki
Ostatnio edytowany 16 czerwca 2015 r. o 11:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...