Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w Auchanie to ceny nawet niższe niż w hurtowym Selgrosie. Litrową wódkę pewnej marki można  kupić 15 zł tanie jw Auchanie niż Selgrosie, nie mówiąc o innych spożywczych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury piszesz, mam kartę do Selgrosa i rewelacji tam nie ma. W ogóle chyba tam więcej nie pojadę, bo panują dziwne praktyki traktowania klientów - po zapłaceniu i odejściu od kasy, jesteśmy zatrzymywani 3 metry dalej !!! przez ochronę i musimy pokazywać po kolei wszysctkie produkty z koszyka, a ochroniarz czyta paragon i sprawdza czy wszystko się zgadza! To jakieś nieporozumienie!  Widziałem ostatnio jak kobieta mająca pół kosza na kółkach różnych artykułów musiała 10 minut stać i czekać, aż Pan z ochrony sprawdził wszystkie produkty z paragonu!!! Przecieżto śmieszne! Po co tam monitoring, jak klientów traktuje się jak złodziei!   Druga sprawa: w biurze obsługi zostałem poinformowany,że zwrot nienaruszonego towaru z dowodem zakupu to tylko dobra wola sprzedawcy i sklep nie musi się na to zgodzić.   Trecia rzecz, która jest na duży minus dla sklepu Selgros: przy kasie kiedy poprosimy o zwykły woreczek (nie reklamówkę) taki jak w Lidlu,Stokrotce czy biedronce bierzemy dowolnie np: przy warzywach -kasjerka mówi,że zrobi wyjątek i da, ale nie powinna bo ma zabronione!   Nieładnie Selgros traktuje klientów dlatego ich straci!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do cen... np:stojak pod choinkę kupiłem prawie 2 razy taniej w Auchen jak w Selgrosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZZ TOP napisał Bzdury piszesz, mam kartę do Selgrosa i rewelacji tam nie ma. W ogóle chyba tam więcej nie pojadę,      Toż przecież napisałem że w Auchanie taniej ta wódka i inne też. Ja też mam tam kartę ale NIGDY więcej tam nie pojadę na zakupy bo tam drożej niż u mnie na osiedlu więc po co dawać złodziejom zarabiać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZZ TOP napisał Bzdury piszesz, mam kartę do Selgrosa i rewelacji tam nie ma. W ogóle chyba tam więcej nie pojadę,      Toż przecież napisałem że w Auchanie taniej ta wódka i inne też. Ja też mam tam kartę ale NIGDY więcej tam nie pojadę na zakupy bo tam drożej niż u mnie na osiedlu więc po co dawać złodziejom zarabiać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie róbcie zakupów w Selgrosie bo tam drogo i naprawdę nie ma produktu tańszego jak w sklepie osiedlowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od lat pracuje w badaniach rynku, dane opublikowane tutaj są śmieszne. Artykuł pisany po auchman. Auchman najtańszy proszę nie ośmieszajcie. W Biedronce, hmm Carrefour dużo tańszy jest od biedronki. Takie porównania powinny być zgłaszane do prokuratury jako próba oszukania konsumentów. A jeszcze dziennik to publikuje. Ogarnijcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najdroższy to jest Leclerc dymią tych starych ludzi aż miło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od lat pracuje w badaniach rynku, dane opublikowane tutaj są śmieszne. Artykuł pisany po auchman. Auchman najtańszy proszę nie ośmieszajcie. W Biedronce, hmm Carrefour dużo tańszy jest od biedronki. Takie porównania powinny być zgłaszane do prokuratury jako próba oszukania konsumentów. A jeszcze dziennik to publikuje. Ogarnijcie się.
Po pierwsze to nie Auchman, tylko Auchan. Po drugie, większe zakupy robię tylko tam ponieważ ceny na wiele produktów są znacznie niższe od konkurencji o czym wielokrotnie się przekonałam. Wynik tej ankiety zupełnie mnie nie zaskakuje. Największy spadek cen w roku 2014 zaliczył REAL, właśnie dlatego że trwa proces przejmowania go przez francuską sieć Auchan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja robię zakupy w Selgrosie do firmy i jestem zadowolony, wcale niedrogo. A dodatkowo mięso świeższe niż w sklepie na osiedlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy wiecie o kupowaniu najtaniej jest w Realu i w auschanie a najdrożej to Leclerc tam ceny promocyjne sa drozsze ni normalne w innych marketach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze jest Tesco,ale w robieniu klienta w tzw."bambuko".Pokazują gazetkę z ,której prawie zawsze czegoś nie dowiezli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to nie Auchman, tylko Auchan. Po drugie, większe zakupy robię tylko tam ponieważ ceny na wiele produktów są znacznie niższe od konkurencji o czym wielokrotnie się przekonałam. Wynik tej ankiety zupełnie mnie nie zaskakuje. Największy spadek cen w roku 2014 zaliczył REAL, właśnie dlatego że trwa proces przejmowania go przez francuską sieć Auchan.
No proszę pewnie pracownik w/w sieci, mięso w relau jest najdroższe. Niskie ceny, a może jeśli chodzi o pseudojakościowych towarach marki własnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny w realu spadły ponieważ został przejęty przez "auchan" (takie same produkty i ceny w gazetkach obu sklepów). Widząc to zestawienie to powiem że jest w miarę wiarygodne i te 3 no może 4 pierwsze sklepy (może w innej kolejności) mają przyzwoite ceny. A otwierając ten artykuł obawiałem się że to będzie sponsorowane przez eleclerc jak to już kiedyś było - bo najtańszy to on napewno nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najtaniszy chleb w Auchanie?,a od kiedy ? Najtańszy chleb krojony jest w Biedronce 40-sto dg chleb w Biedronce kosztuje 1,59.Ale to taki drobny szczególik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Czytelnicy Chciałbym wam zakomunikować iż to co będziecie jeść ma wpływ na wasze samopoczucie wygląd oraz długość życia i ilość chorób. Ja osobiście nie kupuje i nie jem najtańszych produktów przez co WOGÓLE nie choruje. To tak jak byśmy zalewali samochód tanim byle jakim paliwem w końcu go szlag trafi, potem się dziwicie że chorujecie na raka i inne choroby cywilizacyjne.  Oszczędzając na jedzeniu oszukasz ale tylko swoje zdrowie i samego siebie będąc "najedzonym" gwarantuje Wam Drodzy Czytelnicy że jedząc dobrze dobrą żywność nie tanie produkty nic nie warte praktycznie, będziecie na żyć dłużej i zdrowiej. A jeśli teraz zaoszczędzacie na jedzeniu to na stare lata i tak wydacie więcej na LEKI i LEKARZY. Więc życie upłynie jedząc ochłapy a na starość męczarnia z litanii chorób i ogromnej ilości leków. Proponuje jedząc te tanie produkty już zacząć odkładać na lekarstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę dni temu było głośno o promocji na pomarańcze w lidlu za 1,99zł/kg(Lidl przy ul. Kunickiego). Jak się okazało były to same poobijane nadgnite albo wręcz zgnite i obrośnięte pleśnią pomarańcze. Jak lidl chce robić promocje to niech daje towar pełnowartościowy w promocyjnych cenach. Promocja polegająca na sprzątaniu ze zgnitków magazynów to słaba promocja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Czytelnicy Chciałbym wam zakomunikować iż to co będziecie jeść ma wpływ na wasze samopoczucie wygląd oraz długość życia i ilość chorób. Ja osobiście nie kupuje i nie jem najtańszych produktów przez co WOGÓLE nie choruje. To tak jak byśmy zalewali samochód tanim byle jakim paliwem w końcu go szlag trafi, potem się dziwicie że chorujecie na raka i inne choroby cywilizacyjne.  Oszczędzając na jedzeniu oszukasz ale tylko swoje zdrowie i samego siebie będąc "najedzonym" gwarantuje Wam Drodzy Czytelnicy że jedząc dobrze dobrą żywność nie tanie produkty nic nie warte praktycznie, będziecie na żyć dłużej i zdrowiej. A jeśli teraz zaoszczędzacie na jedzeniu to na stare lata i tak wydacie więcej na LEKI i LEKARZY. Więc życie upłynie jedząc ochłapy a na starość męczarnia z litanii chorób i ogromnej ilości leków. Proponuje jedząc te tanie produkty już zacząć odkładać na lekarstwa.
Tylko że nie zawsze tańsze jest gorsze... Często na cenę ma wpływ jedynie to że marka jest uznana na rybku i reklamowana w TV. W praktyce możemy kupić produkt z identycznym składem o wiele taniej.  Napisz może co kupujesz żeby zapobiec tym wszystkim chorobom, chętnie poczytam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupuje produkty jak najmniej przetworzone, piekę sam chleb ziarnisty ze specjalnej mąki na przykład. Szynkę również piekę sam, alkohol spożywam 2 razy w roku dosłownie. Jem regulanie co 3 godziny czyli 5 posiłków dziennie. Pije dużo wody niegazowanej. Piję kawę czarną bez cukru i to są moje jedyne napoje do picia. Nie opiszę Ci tego tutaj bo zajęło by mi to kilka godzin. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
80latach ubiegłego wieku w Polsce było marzeniem ściętej głowy takiego widoku w sklepach co dzisiaj mamy.Można było zobaczyć w filmach zachodnich i amerykańskich.Dzisiaj mam to na żywo ,mogę się przechadzać w dużym sklepie i marzyć o wyżej rencie ,bo mam niską od 1999r.Chodze tam gdzie taniej ,jest w czym wybierać.Do biedronki mam 150m i do lidla to samo.Do tesko też mam blisko.Więc żyć i cieszyć się że jest tak kolorowo w sklepach"a nie ocet i musztarda na półkach."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...