Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie można zjeść coś dobrego z grilla?

Utworzony przez Gość, 25 czerwca 2010 r. o 14:23 Powrót do artykułu
Na ul.Witosa w Lublinie jest świetny grill bar a jedzenie boskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w parku dreszera jest taka fajna knajpka (elegancka dosc) i daja pyszne warzywa i miesidlo z grilla - polecam. choc i tak najlepsze jest jak sie zrobi wlasnym sumptem, taka kaszaneczka czy karkowka z vegeta zamarynowana wczesniej, "przegryziona" z vegeta do grilla mhm czekam na weekend!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na ul.Witosa w Lublinie jest świetny grill bar a jedzenie boskie
Odnośnie tego baru to go skreśliłem ostatecznie jakieś 2 lata temu.8-10 lat temu,było tam świetne jedzenie.Kiełbasa na którą przychodziła cała okolica,kaszaneczki chrupiące, no i oczywiście szynka.Z czasem było coraz więcej klientów, grillowanie na zapas, i przede wszystkim wszystko straszliwie słone, a w barze nie ma nic czym można by tą słoność zrównoważyć.Po za tym za 20 zł w Lublinie to kelner na talerzu poda coś z grilla, a nie na plastiku.Doszła jeszcze do tego świeżonka, bardzo dobra i ohydny żurek.....Ogólnie lokal ma swój urok, znaczy się miał bo w tej chwili remonty i dobry moment na jakieś zmiany,żeby nie spocząć na laurach.Nie wierzę,że nie da się znaleźć dostawcy lepszej kiełbasy i kaszanki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajazd przy Kominku to ten koło Janowa lub. ..? Jeśli tak to wspaniałe jedzenie tam podają byliśmy ostatnio z rodziną na obiedzie. Mąż zamówił golonkę z ogóreczkiem i do tego piwko, ja żeberko a dla dzieci po kiełbasce każda z tych potraw przepyszna wręcz rozpływająca się w ustach, nawet te moje niejadki zjadły po całej kiełbasie i klientów jak widać nie brakuje do tak pysznego jedzenia. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tel. do grillbaru: 817442325
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czego grill bar wyspa juz zniknela zze zwiazkowej w lubline?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grill - tylko przy botaniku - SUPER SZASZŁYKI!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w ogóle powiedzcie gdzie w Lublinie można coś dobrego zjeść? Nie tylko z grilla. Ja odkryłam Blemo Pizze na ul. Kościuszki. Mają duży wybór, nie skąpią dodatków... całkiem miło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie kiedyś była super obsługa i super jedzenie. Teraz zatrudnili młodzików którzy praktycznie nie reaguja na to co sie do nich mówi, próbują wcisnąć przypaloną słoninę. Zdecydowanie odradzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRILL BAR Na Witosa Generalnie kiedyś była super obsługa i super jedzenie. Teraz zatrudnili młodzików którzy praktycznie nie reaguja na to co sie do nich mówi, próbują wcisnąć przypaloną słoninę. Zdecydowanie odradzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grill jest wszędzie dobry, a najlepszy w domu :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też zgadzam się z tym, że najlepszy grill to taki jaki sami zrobimy - przede wszystkim wiemy jakiej jakości produkty na nim kładziemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...