Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie kupić fajne buty?

Utworzony przez xenia, 7 listopada 2013 r. o 21:38
możliwości jest w sumie całkiem dużo szczególnie podobają mi się duże sklepy internetowe typu ***butysportowe.pl/ opcja o tyle dobra, że jest ogromny wybór najlepszych producentów, a ceny są zdecydowanie niższe niż w sklepach firmowych. druga sprawa, że nie ma obawy o jakość i pochodzenie towaru bo jak właścicielem tego sklepu jest firma która zarządza równeiż takimi markami jak sizeer czy umbro to wiadomo, ze towar jest oryginalny. a konkretny model to już trzeba wybrać według uznania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem fanem butów bigstar :) wszyscy raczej znają markę bs. co do butów, sprawdźcie sami -  ***s://bigstar.pl/mezczyzna/dodatki/buty.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to możesz sobie jeszcze zobaczyć przez ***oladi.pl/ widziałem ostatnio bigstary w bardzo dobrej promocji wiadomo, ze duzo zalezy od tego czy akurat będzie model, który będzie się nam podobał. nie mniej oferta jest na tyle szeroka, że jest z czego wybierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcecie dobrej jakosci buty,a  do tego wygodne i lekkie to sobie kupcie buty Arcopedico. Sam w nich chodze i zachwalam,bo jednak wyprofilowana wkladka daje duzo wiekszy komfort noszenia niz taka zwykla w zwyklych butach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też bardzo sobię cenię buty firmy Arcopedico. Nigdy nie miałam wygodniejszych butów, są tak lekkie, że ich nie czuć na nodze. Dla mnie ich plusem poza wyprofilowaną wkładką jest to, że mogę je prać w pralce w 30 stopniach i przy tym nie tracą swoich właściwości i nadal dobrze wyglądają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne buty możesz znaleźc w Pako Lorente. Damskie i zarówno męskie sa bardzo dobrej jakości i można ich nosić i nosic! Sprawdziłam sama, mój mąż równiez ma od nich buty! Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupiłem buty w Pako Lorente. Są bardzo eleganckie i na takich mi zależało :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Pako faktycznie można coś fajnego kupić. Trafiłem kiedyś jak były promocje i nie żałuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...