Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie dobrze zjeść i wypocząć?

Utworzony przez citrus, 27 października 2012 r. o 10:32
Witajcie. Niedługo zmierzam na Lubelszczyznę, kilka dni tu na pewno zagoszczę i szukam miejsca gdzie można smacznie zjeść, wypróbować regionalnych specjałów (pierwszy raz tu będę) i dobrze wypocząć. Dziękuję z góry za rady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmmm, często tam bywam bo to moje rodzinne regiony. Często goszczę w Zamościu i miasteczkach blisko znajdujących się. Jest tam pełno miejsc, w których można smacznie zjeść. Mają mnóstwo regionalnych specjałów i bardzo dobre warunki, dużo atrakcji i można wypocząć tam. Jeśli chcesz podam konkretne miejsca, które najbardziej polecam ale to wieczorkiem dopiero jak będę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na lubelszczyźnie masz tego mnóstwo, nie będzie łatwo wybrać jedną restauracje. ja znam i często wracam to http://www.sitarska....dia03_2011.html najlepsze dania jakie tam jadłem. Pstrąg roztoczański pieczony w piecu czy Krewetki królewskie smażone w maśle czosnkowym słuchaj niesamowite dania osobiście naprawde polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wyróżnienie zasługuje też Kaczka staropolska w sosie żurawinowym!! Polecam byłam tam też i bardzo dobrze wspominam Ceny atrakcyjne i bardzo miła obsługa, co bardzo cenię. Hotel Sitarska ma wiele zalet, przede wszystkim wspaniała kuchnia ale także bardzo dobre warunki hotelowe. Na pewno niedługo tam znowu zagoszczę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurcze, ale mi smaka zrobiliście na tę kaczkę. Już tak dawno nie jadłam, zawsze te kurczaki i kurczaki. A żurawina to mój ulubiony owoc Dziękuję bardzo za rady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że korzystając z ich usług zarówno jeśli chodzi o kuchnię jak i o hotel, będziesz zadowolona. Znam wiele osób, którzy zawsze wracają stamtąd pełni wrażeń i zachwyceni tamtymi okolicami, i konkretnie tym hotelem, Jest tam też parę innych ale z doświadczenia raczej tylko ten mogę polecić bo w reszcie nie zachwyciła mnie jakoś kuchnia. Ceny też droższe mają a jakości lepszej brak. Życzę udanego wypoczynku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze trafiles, bo jest duzo dobrej kuchni, sprawdz sobie ogloszenia na http://top-ogloszenia.net/Serwis-Uslugi-Gastronomiczne-19-133 wyszukaj tej jaka cie interesuje. ja polecam regionalne przysmaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaje Wam linka do fanpage Sitarskiej https://www.facebook.com/TheSitarz . Łatwiej planować wyjazd jak jest się na bieżąco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu mają dobre jedzenie: http://www.goscinieckanclerz.pl/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie myslę że w tych rejonach moznaby zoranizować jakiś wyjazd firmowy. Są to piękne okolice. Czy możecie polecić jakiś pensjonat z sala konferencyjną?no i oczywiście z dobrą restauracją :)
Ostatnio edytowany 4 grudnia 2013 r. o 13:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypoczywa się ponoć najlepiej w zaciszu swojego domu... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyznę bardzo lubię - cisza, spokój, mało turystów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już będziecie w Zamościu koniecznie zajrzyjcie do pierogarni na ul. Partyzantów. Lokal nazywa się pierogarnia Zamojska. Ogromny wybór pierogów (i nie tylko). Ze szpinakiem, z soczewicą, z bobem, borówką… Generalnie miejsce bardzo przyjemne, obsługa sympatyczna. Można odpocząć tam chwilę i ruszyć dalej w trasę.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakieś dobre naleśnikarnie znacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już będziecie w Zamościu koniecznie zajrzyjcie do pierogarni na ul. Partyzantów. Lokal nazywa się pierogarnia Zamojska. Ogromny wybór pierogów (i nie tylko). Ze szpinakiem, z soczewicą, z bobem, borówką… Generalnie miejsce bardzo przyjemne, obsługa sympatyczna. Można odpocząć tam chwilę i ruszyć dalej w trasę.
  A jak cenowo stoją te pierogi. Bo czasami jak widzę, że sobie życzą 25 zeta za kilka sztuk to mi się słabo robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak cenowo stoją te pierogi. Bo czasami jak widzę, że sobie życzą 25 zeta za kilka sztuk to mi się słabo robi.
  15 zł jest ceną ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 zł jest ceną ok
  Cennik masz podany na stronie Zamojskiej. Tam się płaci od kilograma i ceny wahają się od 15 wzwyż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamojska! Pychota :) Byłem kilka razy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zachwalacie, może i ja do tej zamojskiej zajrze. Jeszcze jak pierogi robią na miejscu to myślę, że nie mogą nie być dobre.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, szukam właśnie jakichś fajnych miejsc w okolicy Lublina, a potem będziemy w okolicy Zamościa więc może zajrzymy do pierograni:) Weszłam na ich stronę i rzeczywiście nieźle to wygląda za kilogram pierogów mają około 20zł na stronce jest cennik. Polecajcie jeszcze więcej takich fajnych miejsc w tych okolicach:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...