Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fotograf Jana Pawła II przyjedzie na Podlasie

Utworzony przez Dziewica Joasia, 26 marca 2014 r. o 21:14
Toć może i sfotografował księży pedofilów którzy ukrywali się w Watykanie? Może i zdjęcia tych molestników przedstawi co to parę lat temu taka afera w Watykanie była z udziałem tych bezwstydników w czarnych sutanach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toć może i sfotografował księży pedofilów którzy ukrywali się w Watykanie? Może i zdjęcia tych molestników przedstawi co to parę lat temu taka afera w Watykanie była z udziałem tych bezwstydników w czarnych sutanach.
Może przyjedzie sfotografować lokalnych księży biznesmenów kręcących lody, często  poprzez  szemrane  układy z władzą samorządową(absolutnie wszystkich opcji). Biznesy  typu cmentarze, szkoły, przedszkola) ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toć może i sfotografował księży pedofilów którzy ukrywali się w Watykanie? Może i zdjęcia tych molestników przedstawi co to parę lat temu taka afera w Watykanie była z udziałem tych bezwstydników w czarnych sutanach.
jude ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba chce dofotografować syna ADASIA i KOCHANKĘ IRENKĘ? ale na Podlasiu Ich nie było!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spektaKULarny ATAK ŚWIĘTOŚCI czyli PEDOgogika paPIESKA:     ( ... ) CENZURA Brata Naczelnego D.W. pokazujaca jak Amnencje chcą Go Go (z)BAWIĆ   W świetke KULejnej ŚW.(irniętej) AFERY z KOC'HANKĄ WOJTYŁY (po PEDO) prasa PEDO, a proKUR(i)Atura zadba żeby SPRAWIE "ŁEB UPIER***LIĆ" i zapanuje ŚWIĘTY SPOKÓJ...   CENZURA Brata Naczelnego D.W. pokazujaca jak Amnencje chcą Go Go (z)BAWIĆ   Żeby nie słuchać z GORZKIMI ŻALAMI Związek proponuje CZYTANKĘ   JAK (z)BAWIŁA SIĘ ZAKONNICA: Siostra zakonna zwołała zebranie sióstr z jej zakonu. I mówi: - wczoraj w naszym zakonie był mężczyzna!   Zakonnice na to: - uuuuuuuuuuuuu... A tylko jedna -hihihi!!! Siostra mówi znów: znalazłam jego bieliznę i prezerwatywę. Wszystkie zakonnice - uuuuuuuuuuuu... A tylko jedna - hihihi..... Siostra kontynuuje: ale jego prezerwatywa była dziurawa!!! Wszystkie: - hihihi....., A tylko jedna: - uuuuuuuu...   77) "Głos Wielkopolski" z dn. 25.III.2014 r. w artyKULe: "Hello Kitty, Pony, upiorne lalki. Ksiądz z Wolsztyna walczy z "demonicznymi zabawkami"" pokazuje KULejny i psychoPATyczny atak TEOFILII z ECCLESIOFOBIĄ. księŻULO PEDO o DEMONACH, których nie widzi we WŁASNYM GRONIE. Przecież w "BUBLII" traktowanej jak KSIEGA(z)BAWIENIA bez przerwy PRZYBIJANIE DO KRZYŻA, "BIERZCIE IJEDZCIE - TO JEST CAIŁO MOJE"; "BIERZCIE I PJCIE - TO JEST KREW MOJA"!, a sprawując NAJŚWIĘTSZĄ OFIARĘ (z)BAWIENIA teksty takie są na porządku dziennym uznane za ŚWIĘTE! Od kiedy KANIBALIZM z WAMPIRYZMEM to ŚWIĘTO? Wszystkich udało się UCYWILIZOWAĆoprócz CZARNEGO BETONU jako Specjalistów od jednej ino Książki "BUBLII". W zapędzie ŚWIĘTOŚCI wszyscy dostaną "BUBLIĘ" i KRZYŻdo uwielbienia na KULanach - taki CUD(ak) (z)BAWICIEL!   W trwającej od 2013 r. KULejnej AFERZE (z)BAWIENIA z Ojcostwem Księdza IRKA oPiS-ywanej w prasie los DNA powinien być przeznaczony i dla Karola W.! pseudonim OJSCIEC ŚW.(irnięty) JP 2.   Skoro WYKOPALI z grobu Ks. IRKA to dlaczego nie można tego zafundować Karolowi W.?   ( ... ) CENZURA Brata Naczelnego D.W.. pokazujaca jak Amnencje chcą Go Go (z)BAWIĆ ( ... )   Po wpisaniu w GOOGLE hasła:=K:Z=NS:ZZ=SOL:IDAR:NOŚĆ=OR:GANI:STÓW= oraz z kropkami i bez kropek MIĘDZY LITERAMI- ukaże się więcej info, a czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.   Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.   (PODPISANO: =K:Z=NS:ZZ=SOL:IDAR:NOŚĆ=OR:GANI:STÓW=)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba chce dofotografować syna ADASIA i KOCHANKĘ IRENKĘ? ale na Podlasiu Ich nie było!
 To Czarni napier...lili mu głupot niczym w biblii, bo inaczej nie zostyanie świętym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech... ileż tu kąkoli na ojczystej niwie... i ileż pustych kłosów zadziera głowę? Z waszego omłotu nic nie pozostanie! Chwast, ogień strawi... a puste kłosy nie wydadzą plonu!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...