Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Firma KOALA Farby Lakiery....pracownicy,obsługa,wasze uwagi.

Utworzony przez anonymus, 1 marca 2010 r. o 21:23
Co myślicie o tej firmie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec właściciel ratuje życie ludziom zwalniając ich na wiosnę bo przy łopacie to roboty w zimie nie znajdą.... Dusza nie człowiek nie? A i robole się na kryzys zrzucili. Przecież trzeba partycypować w upadkach i wzlotach firmy prawda? Z własnych nędznych drobniaków się dorzucili. Przecież prezes nie będzie ze swojej pensyjki biednej dokładał. W Kupie siła.... Alleluja ludziom dobrej woli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec właściciel ratuje życie ludziom zwalniając ich na wiosnę bo przy łopacie to roboty w zimie nie znajdą.... Dusza nie człowiek nie? A i robole się na kryzys zrzucili. Przecież trzeba partycypować w upadkach i wzlotach firmy prawda? Z własnych nędznych drobniaków się dorzucili. Przecież prezes nie będzie ze swojej pensyjki biednej dokładał. W Kupie siła.... Alleluja ludziom dobrej woli.
Jak się niepodoba to nie pracuj w tej firmie. To jest prywatne przedsiębiorstwo i daje konkretną ofertę na pracę, jak ktoś się na to godzi to nie powinien potem narzekać bo wychodzi na głupca; zgadzając się na coś a potem to kwestionując. Prywatna firma może określić jakie tylko sobie chce warunki pracy, jeśli ktoś się ich podejmie to jego broszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
praca czyni wolnym... napisał:
Ojciec właściciel ratuje życie ludziom zwalniając ich na wiosnę bo przy łopacie to roboty w zimie nie znajdą.... Dusza nie człowiek nie? A i robole się na kryzys zrzucili. Przecież trzeba partycypować w upadkach i wzlotach firmy prawda? Z własnych nędznych drobniaków się dorzucili. Przecież prezes nie będzie ze swojej pensyjki biednej dokładał. W Kupie siła.... Alleluja ludziom dobrej woli.
Kto ci sieroto po komunie broni zalozyc wlasna firme i tak samo "wykorzystywac" zatrudnionych pracownikow ? Jak bys byl wlascicielem firmy to inaczej bys gadal! Zreszta powiedz mi : masz dom ? zatrudnij mnie a ja ci bede sprzatac dookola domu, snieg odgartac itp. Ile mi zaplacisz ? Podpiszesz ze mna Umowe na rok ? na 2 ? na 3 ? Nie ? A ile mi zaplacisz miesiecznie ? A dlaczego 800 a nie 2300 ? Ja chce 2300 ! A ZUS odprowadzisz ? Ty krwiopijco kapitalistyczny ! Czy ty nie wiesz ze ja mam do splacenia kredyty i dzieci na utrzymaniu ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie jak bym nakradł na start bo przecież wkład trzeba mieć i nie mówcie o kredytach bo to może nie w tych czasach i przy tych marżach się startuje na kredycie i przeżywa i rozwija imperium. Tak jak bym nakradł na dzień dobry to z dziką rozkoszą bym was patałachy zatrudnił , mało tego dał bym te 2300zł bo to niewiele niż 500euro gdzie za tyle za naszą zachodnią granicą nawet sprzątaczka nie przyjdzie do pracy a egzystują tam takie same firmy i nie mówcie mi kurw...a ze tam to cośtam TAM też są koszty i jakoś wszytsko działa. Odezwało się dwóch krwiopijców jak widać uderz w stół..... Tak dałbym zarobić te 600euro netto bo skoro biznes by się krecił to czemu nie. I co łyso wam? No może cwaniaczki broniące wyzyskiwaczy jak wytłumaczycie ekonomiczny fenomen działania podobnych firm w różnych krajach przy takiej rozbieżności zarobków? To co w Niemczech dokładają do biznesu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka świetna firma no przykałdem świeci na bialskim rynku pracy ciekawe dlaczego w ubiegłe wakacje mam na myśli lato w ciągu jednego miesiąca odeszło z tej firmy 5 osób naraz!!!! a że często robię tam zakupy śmię twierdzić ze najlepsi fachowcy bo teraz raczej to niema z kim pogadać !!! W czasach kryzysu szefowie by zatrzymać swoich pracowników podnoszą im pensje a tu mamy odwrotność sytuacji firmę opuszczają najlepsi fachowcy...Ciekawe dlaczego ??? Swoją drogą to jakbym tak pomyślał to znam firmę prawie od początku jej działalności i w sumie to na przestrzeni kilku lat przewineło się przez tą "Super firmę" masa ludzi i tak naprawdę nikt tam na długo niezagrzał miejsca !!!!! A to już o czymś ewidentnie świadczy moim zdaniem !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Armia wszystkich wyprostuje !!! co innego być pracownikiem a co innego być niewolnikiem !!! Jebać za 900zł i słuchać ku*** mądrości !!! Kundle i gównojady za te psie pieniądze a właściwie jałmużne jebią na pajacy a uchodzcy siedzą sobie w huju mają wszystko w ośrodku i dykutują jak jebnięci Polacy zapier***ają za darmo !!!! Dzieci i bezdomnych sku***syny zacznijcie za darmo zatrudniać albo ruskich to taniej będzie pedały pier***one !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sklep jak sklep dobrze wyposażony wszystko w jednym miejscu,szkoda tylko że każdy kto tam pracuje zawsze wie lepiej od klienta co ten musi u nich kupić i czego koniecznie jeszcze potrzebuje !!! Nagabują Cię już od drzwi i z za regału jak to wam pomogą rozstać się z paroma złotymi więcej i serdecznie podpowiedzą Wam że najlepszą farbą jest ta na której zarobią 100% marży i h** nieważne po co przyszedłeś do sklepu !!! Napier***ą ci do głowy bzdur wku***ą mądrościami i już człowiekowi przechodzi ochota na zakupy i jakiekolwiek roboty jak się nasłucha ile to mu trzeba specjalnych produktów i narzędzi w super zajebiście kosmicznych cenach !!!! Żenada ku*** a już niewspomnę o syfie jaki tam panuje i brudzie jak na dworcu.....3 kasy a postoisz dobre 30min bo wszyscy mają czas a twój czas to h** kogo to obchodzi !!! Idz człowieku do Zeryngera albo Nomi weż koszyk pochodzisz spokojnie i zastanowisz się co ci jeszcze trzeba nikt Was tam niebędzie nachodził i pomagał wam co 2 min .... ku*** jak w domu wariatów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich w gorącej dyskusji. Ja ze swojej strony życzę i naprawdę polecam [b]zamienić się choćby na dwa miesiące ze swoim pracownikiem i spróbować przeżyć za tę pensje którą płacicie swoim pracownikom utrzymać siebie samego i rodzinę popłacić rachunki itp. Nikt z Was (pracodawców) nawet sobie niewyobraża jaka to jest sztuka,zdechli byście jak pchły na mrozie !!!! Każdy z Was jest wyniosły i zadumany i pełen pychy Wasz brak szacunku do ludzkiej pracy jest odrażający tym bardziej że Wy sami za pieniądze które oferujecie innym ludziom niepotrafilibyście przeżyć nawet miesiąca!!![/b] Niech każdy z Was (pracodawców) który płaci 800-900zł wie i będzie świadomy że nawet najbardziej oddany i najlepszy pracownik gardzi tobą i pracą, pluje ci w myślach prosto w ryj,każdego dnia gdy Cie ogląda. Spytaj swojego pracownika czy Twoja wypłata mu starcza na godne życie jeśli masz na tyle odwagi śmieciu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Żyj z tą myślą ze ze swoich bliżnich zrobiłeś niewolników !!!! A to dlatego że jesteś zachłanny i chciwy bo w cywilizowanej Europie w dobrze przędącej firmie szef bogaci się razem ze swoją firmą czyli pracownikami bo firma to nie Ty złodzieju tylko praca ludzkich rąk i twoich pracowników !!!! Nie Ty pracujesz w firmie fizycznie tylko Oni !!!!!!! To właśnie Wy czynicie z ludzi złodziei,krętaczy i kombinatorów a wszytko by tylko starczyło do "pierwszego" !!! Przykład idzie z góry !!!! Żygać się chce !!! a wiem o tym sporo byłem pracownikiem i pracodawcą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obużony napisał:
Witam wszystkich w gorącej dyskusji. Ja ze swojej strony życzę i naprawdę polecam [b]zamienić się choćby na dwa miesiące ze swoim pracownikiem i spróbować przeżyć za tę pensje którą płacicie swoim pracownikom utrzymać siebie samego i rodzinę popłacić rachunki itp. Nikt z Was (pracodawców) nawet sobie niewyobraża jaka to jest sztuka,zdechli byście jak pchły na mrozie !!!! Każdy z Was jest wyniosły i zadumany i pełen pychy Wasz brak szacunku do ludzkiej pracy jest odrażający tym bardziej że Wy sami za pieniądze które oferujecie innym ludziom niepotrafilibyście przeżyć nawet miesiąca!!![/b] Niech każdy z Was (pracodawców) który płaci 800-900zł wie i będzie świadomy że nawet najbardziej oddany i najlepszy pracownik gardzi tobą i pracą, pluje ci w myślach prosto w ryj,każdego dnia gdy Cie ogląda. Spytaj swojego pracownika czy Twoja wypłata mu starcza na godne życie jeśli masz na tyle odwagi śmieciu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Żyj z tą myślą ze ze swoich bliżnich zrobiłeś niewolników !!!! A to dlatego że jesteś zachłanny i chciwy bo w cywilizowanej Europie w dobrze przędącej firmie szef bogaci się razem ze swoją firmą czyli pracownikami bo firma to nie Ty złodzieju tylko praca ludzkich rąk i twoich pracowników !!!! Nie Ty pracujesz w firmie fizycznie tylko Oni !!!!!!! To właśnie Wy czynicie z ludzi złodziei,krętaczy i kombinatorów a wszytko by tylko starczyło do "pierwszego" !!! Przykład idzie z góry !!!! Żygać się chce !!! a wiem o tym sporo byłem pracownikiem i pracodawcą !!!
To byłem tym plującym w twarz i tym śmieciem. jak ci sie nie podoba to możesz się zwolnić. co to znaczy godne życie? dla jednego trzeba 1000 na godne życie a dla drugiego 10000, a prace wykonują tą samą, to co opłacać ich niesprawiedliwe? Straszne głupoty piszesz. pensia w wysokości 1000 pln to standard w białej płacowy jeśli nie ma się "pleców". Więc czym się podniecasz? jeśli byłeś pracodawcą to wiesz ile człowiek zatrudniający musi płacić podatków, zusów itp. To nie wina pracodawcy tylko państwa które potrzebuje kasy na biurokracie i socjalne utrzymanie nierobów. w polsce prowadzić działalność to orka na ugorze i dziwie się że w ogóle ktoś to robi i daje zatrudnienie, mi się nie chciało, wole żyć z oszczędności i nieruchomości, no ale nie każdy tak może, wiec nie pluj tak na pracodawców bo dzięki nim coś w ogóle się kręci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leniwy napisał:
To byłem tym plującym w twarz i tym śmieciem. jak ci sie nie podoba to możesz się zwolnić. co to znaczy godne życie? dla jednego trzeba 1000 na godne życie a dla drugiego 10000, a prace wykonują tą samą, to co opłacać ich niesprawiedliwe? Straszne głupoty piszesz. pensia w wysokości 1000 pln to standard w białej płacowy jeśli nie ma się "pleców". Więc czym się podniecasz? jeśli byłeś pracodawcą to wiesz ile człowiek zatrudniający musi płacić podatków, zusów itp. To nie wina pracodawcy tylko państwa które potrzebuje kasy na biurokracie i socjalne utrzymanie nierobów. w polsce prowadzić działalność to orka na ugorze i dziwie się że w ogóle ktoś to robi i daje zatrudnienie, mi się nie chciało, wole żyć z oszczędności i nieruchomości, no ale nie każdy tak może, wiec nie pluj tak na pracodawców bo dzięki nim coś w ogóle się kręci!
O jakim standardzie płacowym piszesz?? A kto taki go ustalił w Białej i wogóle gdzie kolwiek?? Jeśli ktoś kto ma tak dużą i prężną firmę i chwali się w towarzystwie że jego działalność i obrót miesięczny sięga 400tyś zł to niepier*** mi że niestać go na uczciwe pensje dla pracowników ku*** piszesz jak jakiś paranoik !!! Skoro żyjesz z oszczędności to pewnie dlatego że wydymałeś Swojego szefa okradłeś go bo Ci drobne płacił za Twoją prace !!! Obrońca wyzyskiwaczy się znalazł dzięki takim ludziom emeryci dogorywają a normalni ludzie kradną w pracy żeby przeżyć bo widza jak ich pracodawcy pasą się z ich pracy żucając pracownikom ochłapy...Gdybyś był choć raz i pracował na zachodzie poznałbyś etyke biznesu i piramide budowania kapitału....I niepier*** mi że dzięki takim wyzyskiwaczom coś wogóle się kręci postaw się na miejscu tych wszystkich biednych ludzi którzy pracują ze te śmieszne pieniądze deb***u i wtedy porozmawiaj o życiu !!! Myślisz ze na zachodzie niema podatków i innych obciążeń jest podobnie z tym że jeśli na zachodzie niezapewnisz odpowiedniej płacy pracownikom to zostajesz sam ku*** sam !!!! i h** z twoją firmą jeśli nikt niechce dla Ciebie pracować tam nikt niebędzie zapier***ał na jednego cfaniaka !!! Firma rośnie w siłę gdy wszyscy się bogacą bo prawdziwy kapitał to ludzie !!!!! Wcześniej ktoś wyżej w poście napisał że z tej firmy ubiegłego roku odeszło w ciągu miesiąca 5 osób trochę się pomylił całkiem przypadkiem zgadałem się ze znajomym który kupował u nich towar w filii w Lublinie co za zbieg okoliczności że i tam w tym czasie pracę porzuciły też dwie osoby i też handlowcy i co "foka"??? Obudzcie się ludzie z której normalnej firmy w ciągu trwania żniw (sezonu w pełni) odchodzą wszyscy handlowcy?????????????? To chyba najbardziej świadczy że niejest tam fajnie !!!!!!! Gdyby wszyscy tak naraz wyjebali z firmy z powodu zarobków to może by się coś zmieniło a przynajmniej nauczyło łaskawego pracodawce że trzeba szanować ludzi pewien pan z ul.Łomaskiej miał okazję poznać smak swojej chciwości i sku***syństwa....i wieżę ze napewno to go coś na uczyło. Jedyna metoda to wypier***ić całą firmę do góry nogami wtedy zachodzą jakiekolwiek zmiany i zaczyna wystarczać dla wszystkich !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~wojtek~ napisał:
O jakim standardzie płacowym piszesz?? A kto taki go ustalił w Białej i wogóle gdzie kolwiek?? Jeśli ktoś kto ma tak dużą i prężną firmę i chwali się w towarzystwie że jego działalność i obrót miesięczny sięga 400tyś zł to niepier*** mi że niestać go na uczciwe pensje dla pracowników ku*** piszesz jak jakiś paranoik !!! Skoro żyjesz z oszczędności to pewnie dlatego że wydymałeś Swojego szefa okradłeś go bo Ci drobne płacił za Twoją prace !!! Obrońca wyzyskiwaczy się znalazł dzięki takim ludziom emeryci dogorywają a normalni ludzie kradną w pracy żeby przeżyć bo widza jak ich pracodawcy pasą się z ich pracy żucając pracownikom ochłapy...Gdybyś był choć raz i pracował na zachodzie poznałbyś etyke biznesu i piramide budowania kapitału....I niepier*** mi że dzięki takim wyzyskiwaczom coś wogóle się kręci postaw się na miejscu tych wszystkich biednych ludzi którzy pracują ze te śmieszne pieniądze deb***u i wtedy porozmawiaj o życiu !!! Myślisz ze na zachodzie niema podatków i innych obciążeń jest podobnie z tym że jeśli na zachodzie niezapewnisz odpowiedniej płacy pracownikom to zostajesz sam ku*** sam !!!! i h** z twoją firmą jeśli nikt niechce dla Ciebie pracować tam nikt niebędzie zapier***ał na jednego cfaniaka !!! Firma rośnie w siłę gdy wszyscy się bogacą bo prawdziwy kapitał to ludzie !!!!! Wcześniej ktoś wyżej w poście napisał że z tej firmy ubiegłego roku odeszło w ciągu miesiąca 5 osób trochę się pomylił całkiem przypadkiem zgadałem się ze znajomym który kupował u nich towar w filii w Lublinie co za zbieg okoliczności że i tam w tym czasie pracę porzuciły też dwie osoby i też handlowcy i co "foka"??? Obudzcie się ludzie z której normalnej firmy w ciągu trwania żniw (sezonu w pełni) odchodzą wszyscy handlowcy?????????????? To chyba najbardziej świadczy że niejest tam fajnie !!!!!!! Gdyby wszyscy tak naraz wyjebali z firmy z powodu zarobków to może by się coś zmieniło a przynajmniej nauczyło łaskawego pracodawce że trzeba szanować ludzi pewien pan z ul.Łomaskiej miał okazję poznać smak swojej chciwości i sku***syństwa....i wieżę ze napewno to go coś na uczyło. Jedyna metoda to wypier***ić całą firmę do góry nogami wtedy zachodzą jakiekolwiek zmiany i zaczyna wystarczać dla wszystkich !
Kto ustalił płace w bp? Wolny rynek, no chyba że wierzysz, że wszyscy burżuje zebrali się i zawiązali spisek aby tym chamom płacić jak najmniej. Nawyzywałeś mnie tylko za to że przedstawiłem swój pogląd, co tu dużo dalej komentować? Ale wspomniałeś o jednej istotnej rzeczy o której i ja pisałem, jak się nie podoba to zawsze można się zwolnić. zamiast pluć jadem na forum po prostu jak ci robota nie odpowiada to zwolnij się. Ktoś tu widzi problem? Nikogo w życiu nie oszukałem, prowadziłem własną działalność w Polsce i za granicą, miałem zawał i w pewnym momencie doszedłem do wnioski że chrzanie się użerać ze skarbówką a przede wszystkim z takimi burakami jak ty, którym dawałem pracę i taki pensie na które mnie stać było (1200) a w zamian słyszałem tylko że jestem wyzyskiwacz i kawał chuja. Firmę skasowałem majątek sprzedałem (stąd oszczędności) na bruk posłałem 15 osób i co się stało? Ci którzy wcześniej w myślach na mnie pluli i mówili (to akurat słyszałem na własne uszy) jaki to jestem burżuj przyszli mnie błagać żebym ich niezwalniań, dla mnie jednak własne zdrowie było ważniejsze. Dziś żyje spokojnie, w nocy wysypiam się zamiast myśleć czy w firmie wszystko jest załatwione, czy jutro wpłynie kasa na konto za faktury, a ci którzy na mnie narzekają teraz dopiero mają powody do płaczu. Kto nie chce pracować na 1000 pln bo uważa że jego praca jest warta więcej (tzw. godna płaca) niech się zwolni i szuka pracy gdzie będzie zarabiał tyle ile mu się należy, a jak nie ma tyle odwagi by na rynku pracy walczyć o swoje to niech zamknie pysk i pracuje. ktoś widzi jakiś problem? P.S. to że ty kradniesz w swojej firmie i usprawiedliwiasz swoje postępowanie tym że twój szef okrada ciebie(ciekawe z czego?) nie oznacz że wszyscy tak myślą, jesteś prostakiem który ma moralność karła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupie i naiwne. Niestety są to cechy dzikiego kapitalizmu i polskiego kapitalisty. Robotnik to cham, burak, a nie człowiek. Ja pracodawca jestem alfą i omegą, dobroczyńcą i wszyscy mają przedemną zdejmować kapelusze. Zero krytyki, żadnych praw. Już tak ktoś myślał tworząc nację panów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Głupie i naiwne. Niestety są to cechy dzikiego kapitalizmu i polskiego kapitalisty. Robotnik to cham, burak, a nie człowiek. Ja pracodawca jestem alfą i omegą, dobroczyńcą i wszyscy mają przedemną zdejmować kapelusze. Zero krytyki, żadnych praw. Już tak ktoś myślał tworząc nację panów.
Raczej niewychowanie polskich pracowników. Jeśli ja daje komuś prace, budujemy razem firmę i jej status, a on za moimi plecami mnie opluwa, poniewiera i wyzywa to co to jest? Ja zarabiam więcej, tak jest, ale mój pracownik kończy o 16 prace i ma wszystko w du***, a ja nie raz siedziałem tygodniami w firmie od 7 do 23 a robotę zabierałem jeszcze do domu. Niestety tego nigdy nie zrozumie człowiek który nie pracował na swoim. bardzo łatwo robić wrzuty kiedy pracuje się na etacie 8h, a prowadzić własną firmę to robota 24h na dobę. Nie mam sił już do polskich pracowników, jesteście tak nie wychowani, i do tego hasełka rodem z lenina "dziki kapitalizm" gdzie ty matole masz dziki kapitalizm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leniwy napisał:
Raczej niewychowanie polskich pracowników. Jeśli ja daje komuś prace, budujemy razem firmę i jej status, a on za moimi plecami mnie opluwa, poniewiera i wyzywa to co to jest? Ja zarabiam więcej, tak jest, ale mój pracownik kończy o 16 prace i ma wszystko w du***, a ja nie raz siedziałem tygodniami w firmie od 7 do 23 a robotę zabierałem jeszcze do domu. Niestety tego nigdy nie zrozumie człowiek który nie pracował na swoim. bardzo łatwo robić wrzuty kiedy pracuje się na etacie 8h, a prowadzić własną firmę to robota 24h na dobę. Nie mam sił już do polskich pracowników, jesteście tak nie wychowani, i do tego hasełka rodem z lenina "dziki kapitalizm" gdzie ty matole masz dziki kapitalizm?
Pracodawco chyba nie widziałeś jak pracują pracownicy w innych krajach, zresztą przemawia przez Ciebie język pogardy więc jak tu z Tobą rozmawiać. Praca powinna dawać środki do zaspokojenia potrzeb, a jest tak że pracujesz 60 godzin i jeszcze musisz dorobić, czy to jest etyczne ze strony pracodawcy ? Zresztą trwałe szczęście daje: miłość, rodzina , przyjaźń, a nie pieniądze. Tanie jest to co można kupić za pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Praca powinna dawać środki do zaspokojenia potrzeb, a jest tak że pracujesz 60 godzin i jeszcze musisz dorobić, pieniądze. [/i][/b]
Śmierdzisz lewactwem. Kto dziś ustala płace? Czy ktoś kiedyś ustalił limit, że 60 godzin i dorabianie to wystarcza na zaspokojenie potrzeb? Ile powinien pracować człowiek w tygodniu aby zaspokoić swoje potrzeby? Jest jakiś limit? Nie są winni pracodawcy tylko państwo które dławi przedsiębiorczość i wolny rynek. Kto podziałał, że praca (ile tej pracy?) powinna dawać środki do zaspokojenia potrzeb? Jeden pracuje jak trzech drugi pracuje jak jeden, oboje pracują tyle samo godzin, powinni być wynagradzani inaczej? Pawlak nie wycieraj sobie ryja Herbertem jak masz takie bzdury pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
czy to jest etyczne ze strony pracodawcy ?
Ja jako pracodawca napier***ałem 18 godzin na dobę, czy to było etyczne? Kto się nade mną użalał się i mówił że ciężko pracuje, słyszałem tylko pogardę?Kto mi wyznaczał etykę mojej pracy, czy to że zaharowywałem się aby dać pracę innym i wyjść na swoje, to nie jest etyczne?? Kto wyceniał każde 18 godzin na dobę jakie przepracowałem? Kto wyceniał to że moje dzieci wychowywały się przez pewien czas bez ojca? Kto mi za to płacił? Płaciło moje zdrowi, życie rodzinne, a słyszałem tylko, że jestem wyzyskiwaczem. Pawlak śmierdzisz czerwonym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leniwy napisał:
Ja jako pracodawca napier***ałem 18 godzin na dobę, czy to było etyczne? Kto się nade mną użalał się i mówił że ciężko pracuje, słyszałem tylko pogardę?Kto mi wyznaczał etykę mojej pracy, czy to że zaharowywałem się aby dać pracę innym i wyjść na swoje, to nie jest etyczne?? Kto wyceniał każde 18 godzin na dobę jakie przepracowałem? Kto wyceniał to że moje dzieci wychowywały się przez pewien czas bez ojca? Kto mi za to płacił? Płaciło moje zdrowi, życie rodzinne, a słyszałem tylko, że jestem wyzyskiwaczem. Pawlak śmierdzisz czerwonym!
Niczego bardziej nie cierpię niż komuny i jej obecnej kontynuacji, to piszę by było jasne. Natomiast ty sam się zastanów kogo bardziej nienawidzisz, bo gryziesz wszystkich dookoła. Może prawda jest taka że byłeś poza układem i to Cię zniszczyło, zresztą sam doszedłeś do wniosku że pieniądze to nie wszystko, to nie jest cel. Gdyby sytuacja była normalna to pewnie dałoby się pogodzić, a jest patologiczna. Daruję Ci tego ryja bo chyba sam potrzebujesz pomocy, by określić co lub kto jest Twoim prawdziwym problemem. Przy Herbercie zostanę. Pozdrawiam.
Ostatnio edytowany 4 marca 2010 r. o 09:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Niczego bardziej nie cierpię niż komuny i jej obecnej kontynuacji, to piszę by było jasne. Natomiast ty sam się zastanów kogo bardziej nienawidzisz, bo gryziesz wszystkich dookoła. Może prawda jest taka że byłeś poza układem i to Cię zniszczyło, zresztą sam doszedłeś do wniosku że pieniądze to nie wszystko, to nie jest cel. Gdyby sytuacja była normalna to pewnie dałoby się pogodzić, a jest patologiczna. Daruję Ci tego ryja bo chyba sam potrzebujesz pomocy, by określić co lub kto jest Twoim prawdziwym problemem. Przy Herbercie zostanę. Pozdrawiam.
Już ja nie jednego takieo widziałem co zaklinał się, że komuny nienawidzi (nawet w SLD kilku takich by się znalazło, ale jak głębiej zbadać typa to okazuje się czerwony, że godna płaca się należy, że równość. Nie ma się co oszukiwać Twoje powyższe wpisy i używanie pojęć o jakieś godności wskazuje jasno, że masz konotacje myślowe w kierunku Marksa, i panów socjalistów. Kto pracownikowi daje gwaranci płacy? Pracodawca? Nie on nie wie jaka będzie koniunktura rynku, gwarancie daje państwo. Pracownik ma gwarancie że dostanie pensie, a jak nie dostanie to i tak pracodawca ma wobec niego dług, a pracodawcy nikt nie daje gwarancji, jak rynek działa to zarabia, ale jak jest zastój to nie ma kasy! Ja nie mam problemów już z niczym. Nasycam się tylko głupotą ludzi, bo nic tak nie bawi jak ludzka głupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do: ~leniwy~ chyba niebardzo wiesz o czym jest temat dyskusji...Po drugie jeśli niemusisz wegetować za 800zł to niepouczaj innych i nie czuj się lepszy kieyś Twoje dzieci będą orały tak jak teraz My siła robocza z przymusu a tyramy nie dla siebie tylko dla naszych dzieci.....Każdy kto ma dużą firmę i bogaci się trudną sytuacją innych jest poje***y !!! A z tego co mi opowiadano w firmie o której temat "możesz zarabiać tyle ile chcesz to zależy od ciebie...." ale nigdy ku*** niezarobisz więcej niż 2500zł bo ci zmienią zasady alby wymyślą koszty i coś tam.... DLATEGO Z TEJ WŁAŚNIE FIRMY ODESZLI WSZYSCY HANDLOWCY !!!! TO JEST NIEZAPRZECZALNY FAKT !!!! DLATEGO NIEPRACUJĄ TAM DŁUGO NORMALNI LUDZIE Z WYJĄTKIEM OSÓB POWIĄZANYCH TOWARZYSKO,PROTEGOWANYCH,I PODpier***ACZY !!! A na przestrzeni ok.7lat odeszło z tej firmy ok.16 pracowników tak pobieżnie licząc nierobie tam zakupów codziennie ale powiedzmy ze już bardzo długo...TO KOLEJNY NIEZAPRZECZALNY FAKT ŻE NIE WSZYSTKO JEST TAM TAK JAK W NORMALNEJ FIRMIE...A dla uzasadnienia mojej teorii powiem wam że w pewnym serwisie samochodowym znam ludzi którzy zamiatali w magazynie albo układali opony a na przestrzeni kilku lat awansowali na pracowników sklepu,mechaników,kierowników itp. to chyba mówi samo za siebie a nazywa się to rozwojem kariery zawodowej i pracą w rozwijającym się zespole !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...