Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

fikołek was obraził

Utworzony przez Gość, 20 września 2014 r. o 23:22
Straż, radna Florek, Matczuk, Kuczyński, Kubiak i inni z gazetki przez pana f (specjalnie pisane małą literą bo oni tak piszą o innych) zrzuććie się na dobrego prawnika i do sądu! Jakbym się zobaczył w pajęczynie to chwili bym nie czekał bo to jest coś więcej niż dopuszczalna krytyka tylko manipulacyjna sugestia uwikłania w układach. A układ i uwikłanie trzeba udowodnić, pan f jako prawnik powinien o tym wiedzieć. W dobrym tonie będzie wskazanie przez każdego ze zniesławionych po 20 tys. zł na hospicjum dla dzieci, dom dziecka w kijanach itp. Trzymam kciuki!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
padłem ze śmiechu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo niektórzy zrobią fikołka ale z burmistrzowskiego stołka. Radni pisać prawdę i nic się nie bać. Otworzyliście ludziom oczy na wiele spraw. Nie macie się czego bać. Chyba, że Kuczyński nie jest pracownikiem UM, Kowalski wiceburmistrzem, Matczuk wiceprzewodniczącym rady, itp.   Wiadomo było, że szczekacze się odezwą, bo się boją. Jeszcze tylko na lle i na Tubie nie atakujecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędasy atakują coraz bardziej bo strach przed odejściem wodza jest ogromny. Tak trzymać. Panie Fijałkowski ma Pan mój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędasy atakują coraz bardziej bo strach przed odejściem wodza jest ogromny. Tak trzymać. Panie Fijałkowski ma Pan mój głos.
Dziękuję Tatusiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to? Wydawca eleczna zabronił u siebie wstydu robić to sie Pan tu przeniósł? Panie urzędniku jest taki bałagan na strychu, że nie wiem czy jest medyk, który go ogarnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założyłeś temat i was piszesz z małej litery. Człowieku TY już się chyba nigdy nie nauczysz poprawnie pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 ja jestem docent a Was jak nazywają- AWAS,ja jestem docent a Was jak nazywają AWAS.......................... /patrz Piotr Fronczewski/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabaret to jest w urzędzie od kilku lat. Kto toleruje to nieróbstwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, że mały kundelek nie ujada. Schował się do budy? I  jego wierny pomocnik Ferd K z czołem myślą nieskażonym też się chyba zawieruszył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stwierdził, że tu podobnie jak na cenzura24 będziesz urzędniku rozmawiał sam ze sobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kłamczyńskimi nie warto już rozmawiać. Gdziekolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet tu nie mogę sam ze sobą pogadać, bo jestem ciągle na czyimś GPS-ie. Wydawało mi się, że kundelek stracił czujność, ale nie! Będziesz dobrym komandirem, oczywiście - jeżeli wygrasz! Może nawet zagłosuję na Ciebie, ale jeszcze musisz się trochę wyciszyć na korzyść czujności. Niech Pawlak poduczy Cię trochę z "projekcji", ale z tej wieloaspektowej. Warto! Naprawdę warto!  :)  :)  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten kandydat makulaturowy już zrobił doktoracik czy kaski zabrakło? Widzę, że zakłada lokalny IPN i wszystkich rozliczy za wszystko. Mamusię też?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...