Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Widzicie barany :-) teraz będziecie kąpać się w gównie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na fotce nawet widać, że się ktoś pośliznął...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem z rodzinką w niedzielę na bema i powiem wam ,że ludzi było tyle co mrówek w mrowisku !A co do wody to była ciepła,chlorowana i nawet zipnąłem przypadkiem z łyka !I co?I nic,żyje i mam się dobrze .Pozdrawiam wszystkich pływaków! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziki Wschód!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest to co mi obrzydza baseny - pływające klocki.   Kuźwa - jakim trzeba byc burakiem aby srać do basenu....? O szczaniu nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..... i nawet zipnąłem przypadkiem z łyka !I co?I nic,żyje i mam się dobrze .Pozdrawiam wszystkich pływaków! :)
  Smacznego. Klockowa woda okraszona uryną z chlorem :) HA HA Ale fakt. Ludzie świrują z tą wodą. Jeden kolecek i jiuz akcja na internecie - skandal, woday nie wymienili.   Sorry - ale gdyby mieli wodę wymianiać od każdego klocka, to by wody zabrakło w wiśle. Przecie ż w tych basenach srają i szczają na potegę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...