Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wiem dokladnie  1973 lub 74 bylem na koncercie Budki Suflera na Placu Zamkowym z dziewczynami z Lublina I pozdrawiam Ewe ,Bozenke de >wILLE z  Okrzei szkoda ze nie moge byc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dokladnie  1973 lub 74 bylem na koncercie Budki Suflera na Placu Zamkowym z dziewczynami z Lublina I pozdrawiam Ewe ,Bozenke de >wILLE z  Okrzei szkoda ze nie moge byc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na stronie Budki miała być transmisja na żywo - jest ale z dużym opóźnieniem... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żory są na Górnym Śląsku (na Dolnym są Żary), koło Żor grają w Rybniku 12 grudnia, a koło Żar w Zgorzelcu 28 listopada.   Tyle w temacie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak mi słów. Strona Budki nie działa, koncertu na żywo brak. Szkoda :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podczas występu ukraińskiego zespołu Sky, około godziny 18:55 wokalista wtrącił swoje trzy grosze o "bohaterskich" żołnierzach którzy tam wojują i ryknął do mikrofonu pozdrowieniem UPA "Sława Ukrainie!". Czy naprawdę władze miasta nie zdają sobie sprawy, ze w ten sposób promuje się ukraiński nazizm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękujemy za transmisję live, na youtube. Firma które to "realizuje", robi to tak profesjonalnie jak Polsat siatkówkę .... chu***a widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten młody w okularach z bródką co mu się TAKIE TANGO i MARTWE MOŻE PODOBA to słucha disco polo w domu , samochodzie , i gdzie się da. Jeszcze nic innego od tego konusa nie słyszłem a wiem co mówię bo mieszkam blizko niego i słyszę jak się namiętnie wsłuchuje w potupajki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert, który połączył pokolenia na jeden wieczór - młodzi, starzy nie ważne wszyscy razem się bawiliśmy:) było super.   Pozdrawiam wszystkich, którzy tam wczoraj byli! 30 tys. ludzi !!!! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten młody w okularach z bródką co mu się TAKIE TANGO i MARTWE MOŻE PODOBA to słucha disco polo w domu , samochodzie , i gdzie się da. Jeszcze nic innego od tego konusa nie słyszłem a wiem co mówię bo mieszkam blizko niego i słyszę jak się namiętnie wsłuchuje w potupajki.
  po pierwsze MARTWE moRZe :D radze wziąć SŁOWNIK i poczytać czasami ;)  a jak masz jakieś kompleksy to twój problem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze MARTWE moRZe :D radze wziąć SŁOWNIK i poczytać czasami ;)  a jak masz jakieś kompleksy to twój problem...
mieciu, szaza prościej nazywa sfoje podśpiewanki , np. bajabongo. albo taki łikend- przyznaj że lubisz jak leci ona tańczy dla mnie w zielonym nyssanie primera kombi po kreszu. prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak się pisze nazwę weselnego zespolu ; bueno, błeno czy jak? bo nie mogę w słowniku znalźć :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podczas występu ukraińskiego zespołu Sky, około godziny 18:55 wokalista wtrącił swoje trzy grosze o "bohaterskich" żołnierzach którzy tam wojują i ryknął do mikrofonu pozdrowieniem UPA "Sława Ukrainie!". Czy naprawdę władze miasta nie zdają sobie sprawy, ze w ten sposób promuje się ukraiński nazizm?
  Okrzyk ten był używany jeszcze w XIX wieku.To jest podobna historia jak z "salutem rzymskim" - kojarzy się z nazistowskim gestem, pomimo, że byl uzywany szeroko przez środowiska narodowe w calej Europie dlugo przez Hitlerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...