Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Europejski Festiwal Smaku 2014: Legendarna Omega zagra w Lublinie

Utworzony przez smakuś, 22 lipca 2014 r. o 19:55
Znowu będą żenili zestaw : pajda chleba ze smalcem + ogórek kiszony = jedyne 7 - 8 zł. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po koncercie pop-rock-folkowego zespołu z Niemiec (Shantel), owszem - obsypanego nagrodami, wszyscy dowiedzą się jak brzmi muzyka bałkańska (z największym przebojem:-). Czy naprawdę nie ma na Bałkanach rdzennej muzyki, czy tylko takie mamy o niej wyobrażenie? Słowem, szkoda, że nie pojawi się nic autentycznego. Dobrze, że chociaż wino będzie prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudowny program!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jest to co publiczność lubelska lubi najbardziej - kotlet, browar, pajda chleba ze smalcem, przebrzmiała gwiazda jednego hitu. Super. Świetnie. To się będzie podobać że hej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omega z takim szacunkiem podchodzi do tego występu że nawet nie zamieściła tego w spisie swoich koncertów na facebooku <_<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak nigdy z niczego nie jest zadowolony,ja bardzo sie cieszę, ze zobacze Omegę, a swoja drogą to jakis marny fan napisał, że to zespół jednego przeboju ha, ha ha! To swego czasu był najlepszy zespół rockowy KDL u oprócz naszej Budki i Bijelo Dugme!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam, niezadowolony... Ja na przykład mam wizję, że ten festiwal mógłby być - po prostu - bardziej autentyczny. Smak to coś więcej niż schlebianie gustom i muzyka pop, czy nie tak? Jeśli muzyka bałkańska to niech ona będzie prawdziwa albo niech nie będzie jej wcale ... Ciszę się, że przywołałeś bijelo dugme ;-). Przy okazji, zwróć uwagę, jak wiele ta muzyka czerpie nieco z twórczości tradycyjnej i - co więcej - żyje wciąż w ciekawych interpretacjach. To wielka wartość.   Myślę o tym zakorzenieniu zwłaszcza.
Ostatnio edytowany 29 lipca 2014 r. o 00:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OMEGA...nareszcie po  5 latach w Polsce. A z orkiestrą prezentują sie  super. Czekam z niecierliwością...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...