Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chyba trochę za drogo!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jednak jest drogo. bardziej opłaca sie pociągiem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200zł w jedną stronę? Kpina..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
q... do Londyny taniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samolot ten zabiera 65-72 osoby więc tyle się znajdzie w cenie 100-200 zł wliczając wcześniejsze kupno to tyle osób może się znaleźć jest to na pewno alternatywa dla 11 godzinnej jazdy pociągiem i dla zakorkowanych złych dróg...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chyba trochę za drogo!?
Transport lotniczy nigdy nie bedzie tanszy. To nie pocioag czy samochód a za wygody sie płaci. A to ze ktos za tyle do Londynu lata to nie znaczy że tyle normalny bilet kosztuje. Koszty uruchomienia samolotu sa spore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogo? Najlepiej by było jak by były za darmo... 200 zł to normalna cena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy planowane są połączenia lotnicze do innych lotnisk krajowych (Wrocław, Kraków). Ile by to kosztowało? Jak patrzyliśmy ze znajomym to koszt lotu z Jesionki do Wrocławia to około 1000 - 1100 zł bo jest przesiadka w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogo wam?? To sa normalne ceny. Nikt za darmo nie bedzie woził ludzi... Gdansk - Warszawa np kosztuje 224 zł, Gdansk - Wrocław 250 zł , to nie narzekajcie ze 200 zł to za drogo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to bogacze beda jezdzili znow naszym kosztem. Tusk zabierze od kolajarza i da tym co chca do wod sobie wygodnie poleciec. ja tez bym tak ale nie jestem swoj to i nie doplaca do mnie i trzeba by wydac ze 200 albo i 300 zlotych. nie ma to jak POsel z wiadomej partji do Gdanska za nasze. czy nikt nie widzi juz jak nas oblupiaja z ostatniego grosza? kazden Polak ma prawo latac i byc wygodnie na miejscu, ale nie kazdemu tak mozna, bo to tylko dla kapitalistycznych swin i innych. a ty Polaku siec na du*** i nie ruszaj sie z domu bos nie swojak... taka to juz lekcja dla wszystkich kiedys walczacych z solidarnoscia, to mamy teras komune bis i najgorszym wydaniu. ten co ma to i samolot mu podstawio, a ten co nie ma to busem musi dziesienc godzin sie tluc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wątpię, iż bez problemu znajda chętnych! Niedługo okaże sie, że miejsc nie będzie na każde odejście. Nawet 500-600 złotych polskich jest całkiem akceptowalne! Policzymy ilość potrzebnych na przejazd tego docinka godzin autem, jak tez podejmowane ryzyko spotkania jakiegoś idioty na naszych szosach! Jakieś upusty cenowe przy zakupie rodzinnym z pewnością byłyby mile widziane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra wiadomość. Jest okazja w cywilizowany sposób dostać się nad Bałtyk. Komu za drogo niech nie lata i tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzal. napisał:
no to bogacze beda jezdzili znow naszym kosztem. Tusk zabierze od kolajarza i da tym co chca do wod sobie wygodnie poleciec. ja tez bym tak ale nie jestem swoj to i nie doplaca do mnie i trzeba by wydac ze 200 albo i 300 zlotych. nie ma to jak POsel z wiadomej partji do Gdanska za nasze. czy nikt nie widzi juz jak nas oblupiaja z ostatniego grosza? kazden Polak ma prawo latac i byc wygodnie na miejscu, ale nie kazdemu tak mozna, bo to tylko dla kapitalistycznych swin i innych. a ty Polaku siec na du*** i nie ruszaj sie z domu bos nie swojak... taka to juz lekcja dla wszystkich kiedys walczacych z solidarnoscia, to mamy teras komune bis i najgorszym wydaniu. ten co ma to i samolot mu podstawio, a ten co nie ma to busem musi dziesienc godzin sie tluc.
rusz tą d..ę z fotela i zarób a nie narzekasz i zazdrościsz pajając nienawiścią, państwo nie dopłaca do prywatnych lotów, więc o co szczekasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy lubelskich zarobkach tysiąćpińcet już widzę te tabuny ludzi, te kolejki... ...samochodów LU* na krajowej siódemce w pińciu w au-cie, e-he...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że pojawiło się to połączenie, choć trochę drogie, ale wydaje mi się, że zainteresowanie będzie duże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tradycyjnie pierwszy bilet( za 1 Pln) kupi ratuszowy owad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200zł i to w jedną stronę ? To już taniej wyniósłby mnie bilet do Anglii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super sprawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We dwoje to koszt 800 zł w obie strony a gdzie dziecko? Za 500 zł samochodem w dieslu obgonie całą rodzina 4 osobową - jedynie różnica w czasie! ale jak ktos wyjeżdza na tydzień to raczej nie skorzysta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wg mnie jak ktoś wstawia atr'a na trasę to za jakiś czas powie "liczba klientów nie pokrywa kosztów" trasę zamykamy, może kiedyś wrócimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...