Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Eoin Colfer - "Bratki"

Utworzony przez Karolina, 20 stycznia 2015 r. o 11:16
Zdecydowanie zgadzam się z powyższą recenzją tej książki! Książka naprawdę świetna, bardzo spodobała się mojej 10-letniej córce. Wg mnie świetnie sprawdzi się też jako lektura do czytania wspólnie z dzieckiem. Polecam wszystkim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bratki to faktycznie bardzo wciągająca książka! Nie wiem kiedy ostatnio jakaś książka tak bardzo pochłonęła mojego Maksa :) Jeżeli czytaliście kiedyś Jaśki i podobały się wam, to Bratki koniecznie musicie przeczytać- są jeszcze lepsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna lektura, dzieciaki za nią przepadają:) przyjemnie i szybko się czyta, jest zabawna i wciągająca a przede wszystkim wartościowa! polecam gorąco:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:wub:  Ta książka jest naprawdę ciekawa! również zgadzam się z powyższymi opiniami, często szukam ciekawych lektur dla moich dzieci, ta jest nowoczesna, z przesłanenim i dobrym humorem Bratki rządzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) Ksiązka Bratki to genialny sposób na nudę, polecam wszystkim rodzicom i dzieciakom, przygody piątki rodzeństwa rozbwaią Was do łez ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...