Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Energetyczne Centum z Radomia

Utworzony przez jarek, 7 kwietnia 2012 r. o 08:14
Centrum energetyczne oszukuje. proszę uważać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszukuje to mało powiedziane obiecują mniejsze rachunki za prąd a w rzeczywistości płaci się więcej nawet o 50 zł. Co najlepsze jak się chce zrezygnować z ich usług to się dopiero zaczynają schody.Ja niestety znalazłam się w takiej sytuacji.Podpisałam umowę z tą firmą w mieszkaniu które wynajmowałam.Miesiąc prędzej przed wyprowadzką z tego mieszkania dzwoniłam do tej firmy i się dowiadywałam co należy zrobić aby rozwiązać umowę,powiedziano mi abym wysłała pismo do nich z prośbą o rozwiązanie umowy tak też uczyniłam i myślałam że będzie wszystko ok, ale niestety nie było ok po dwóch miesiącach od dnia napisania pisma o wypowiedzenie umowy przyszły do mnie nowe faktury na przyszłe miesiące,oczywiście od razu zadzwoniłam do nich z pytaniem o co chodzi skoro było wysłane pismo ze rezygnuje z ich dostawy energii, dowiedziałam się ze żadne pismo do nich nie przyszło co mnie to bardzo zadziwiło skoro było wysłane PRIORYTET POLECONY(bałagan w papierach) ale nic powiedziano mi że mam napisać do nich jeszcze raz to pismo. Tak wiec uczyniłam napisałam do nich następne pismo o rezygnacje umowy oraz od razu zapytaniem co będzie z fakturami co przyszły na następne miesiące bo jak by nie patrząc ja już nie wynajmowałam tego mieszkania a faktury widniały na mnie.Za korespondencją od tej firmy czekałam do dziś czyli przeszło dwa miesiące i co najlepsze nie przyszła do mnie odpowiedzieć na moje pismo tylko przed sądowne wezwanie do zapłaty!!!oczywiście od razu zadzwoniłam do nich aby się dowiedzieć co jest grane, dowiedziałam się że pismo które do nich wysłałam o rezygnacje było żle sformułowane i dlatego nie została rozwiązana umowa. Pismo było napisane w formie: Bardzo proszę o rozwiązanie umowy nr... ponieważ z dniem 30 września kończy mi się umowa wynajmu mieszkania.Co było źle sformułowane to nie wiem ale na pewno tego tak nie zostawię chcą iść na drogę sądową to proszę bardzo! BARDZO PROSZĘ UWAŻAJCIE NA TYCH OSZUSTÓW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...