Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ekspresem do Lublina. Otwarcie dojazdu w przyszłym tygodniu

Utworzony przez czytelnik, 19 września 2014 r. o 19:25 Powrót do artykułu
"...pomiędzy węzłami Jastków-Lublin Słowinek wraz ze wjazdem do miasta kosztował ponad 850 mln zł. Kierowcy pomkną nowa drogą już niebawem." Słowinek? A może Słoninek? a druga sprawa: pomkną...Gimbus na umowie śmieciowej napisał artykuł?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomkną, jak pomkną, ale "ze wjazdem"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomkną rycerze Europy, czyli tiry zachodnich firm na asfalcie podbitym 10-20 metrowymi betonowymi palami i chronionymi 4-7 metrowymi ekranami akustycznymi, tylko żeby nie było widać jak szybko jadą odgrodzeni bardzo szczelnie dla oka, bez jakichkolwiek skrzyżowań i kierunkowskazów na już zrujnowaną naszą gospodarkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no "pomkną nowa drogą" :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO Z ROZWALONYM PRZY TEJ OKAZJI MOSTKIEM NAD RZEKĄ CZECHÓWKĄ NA UL. GŁÓWNEJ ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na mamy ekspresówkę przez środek Miasta ????? Będzie "Kołbiel" przy Sikorskiego/Ducha :-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie co z całą ulicą główną od Nałęczowskiej do mostku na Czechówce. Rozjeździć łatwo a co z naprawą?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISior jątrzący i wiecznie niezadowolony....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na mamy ekspresówkę przez środek Miasta ????? Będzie "Kołbiel" przy Sikorskiego/Ducha :-)))
PISior jątrzący i wiecznie niezadowolony....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISior jątrzący i wiecznie niezadowolony....
NIE PRZEZYWAJ BLIŻNIEGO SWEGO!  Wstyd PO przynosisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie,że przebudowano niektóre ulice. A może ktoś mi wyjaśni dlaczego zamknięto wjazdy na Botaniczną, Jaśminową, Zdrojową nie dając nic w zamian. Te dojazdy, które do nich pozostały nie spełniają nawet przepisów przeciw pożarowych i zagrażają zdrowiu i życiu ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISior jątrzący i wiecznie niezadowolony....
Czy uważasz, że każdy kto wskazuje niedociągnięcia i przekroczenia władzy jest pisiorem. Czy dzisiaj nie wolno mieć swojego zdania. Solidarności miała kosztować 320milionów  to kiedy cena wzrosła aż o kolejne 60mln.W mieście nie buduje się drogi ekspresowej. Na całym miejskim odcinku żadna okoliczna dzielnica nie może z niej skorzystać. I nie mówię tu tylko o kierowcach ale i o pieszych którym zafundowano kilometrowe wycieczki.To jest po prostu bubel komunikacyjny godzący w mieszkańców. Czy wiesz,że ludzie nie doczekali się jeszcze odszkodowań za zniszczone budową nieruchomości. Rozumiem, że wybory, że wielka pompa z otwarciem, może zaproszą tych pokrzywdzonych ludzi. Czy oni nie zasłużyli bo nie biją braw jak klakierzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lucyno jakbyś gdzieś nie doczytała to sama budowa kosztuje ~320 mln, a te 60 mln to poszło na wywłaszczenia (o ile ja też dobrze się doczytałem).   Natomiast odnośnie samej drogi w OBRĘBIE GMINY LUBLIN to niestety jest tak jak napisałaś - mnóstwo błędów przy projektowaniu - ale to już dawno zauważyli wszyscy okoliczni mieszkańcy, razem z Radnymi ze wszystkich trzech dzielnic. No i co? No i nic. Sęk w tym, że jest to droga krajowa dopóki niejaki Dragados nie odda tego co już powinien zrobić rok temu. Wtedy Zarząd Dróg i Mostów po przejęciu tych terenów od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad będzie mógł zaplanować oddzielne inwestycje - oczywiście za zgodą Ministerstwa Transportu, gdyż obowiązuje 5-letni okres "karencyjny" (czy jak go zwać) na Inwestycje wspierane z budżetu Unijnego. Ruch Społeczny ruszy zaraz po oddaniu do użytku obecnego odcinka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś kpina!! Znowu przesunięcie otwarcia! A moze wstyd to g... pokazać? Serwisowe trasy prowadzą w pole!!!!   Wiadukt nad Al. Solidarności zamiast bezkolizyjnych zjazdów oferuje pajeczynę skrzyżowań z światłami. Sławinkowskiej zrobili wjazd zamiast bezkolizyjnych zjazdów. WSTYD/ WIOCHA / KPINA i znowu przesuniecie... a co k... Prezydent czeka na orkeistrę z Sydney Opera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram!! Tym bardziej, że otwarcie miało być w poiedziałek ale po raz kolejny się zawiedliśmy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Krzysiek był dzisiaj zajęty, a ja wczoraj w Katowicach meczyk ogladałem, Polska Mistrzem Świata. Postaram sie znaleźć czas może pod koniec miesiąca przyjade to przetne Wam te wstęge.   Czuwaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Krzysiek był dzisiaj zajęty, a ja wczoraj w Katowicach meczyk ogladałem, Polska Mistrzem Świata. Postaram sie znaleźć czas może pod koniec miesiąca przyjade to przetne Wam te wstęge.   Czuwaj
Przyjeżdżaj, czekamy. W nawigację wbij "Bida", nie zwracaj uwagi na jakieś tam węzły. Chłopska Palona się mrozi.   Czuwaj.  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...