Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Eksmisja z domu pod budowę obwodnicy na żywo w telewizji

Utworzony przez Paweł, 24 kwietnia 2012 r. o 15:43 Powrót do artykułu
Sidor ty zachłanny człowieku. Blokujesz obwodnicę, Lublin przeciwko sobie stawiasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żartujesz sobie chyba, facet ma prawo do tego. Zachłanne to jest Nasze miasto i Wykonawcy po tniości wszystko. Pozbawiać człowieka domu i tyle. Prawda w tej sytuacji leży po środku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenujace jak wypowiadał się urzedas , mówił że w 2004 roku prasa pisała o zamierzeniach i facet wiedział że będzie tam obwodnica ,--- od kiedy drogi urzedasie notatka prasowa jest prawem , do szkoly nieuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niekompetencja urzędników jest porażająca. Według wypowiedzi jednego Urzędnika inwestycje planowano już przed 2004 rokiem, mimo to odrolniano działki, wydawano zezwolwnia na budowę. Ot siła kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latach 1939-1945 tak samo w bardzo podobny sposób wysiedlali hitlerowcy. Zal mi ludzi którzy wtedy ginęli w obronie swojej ziemi, bo nie o taką Polskę wówczas walczyli dla swoich dzieci. Wstdy mi za ten ten kraj i jego urzędników !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczyło oddać właścicielom identyczny dom na działce o podobnej powierzchni w porównywalnej okolicy z naddatkiem za straty moralne i niedogodność. Przy kosztach inwestycji to koszt marginalny, na pewno niewarty awantury i krzywdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko się powtarza. Taką samą BANDYTKĘ zastosowano przy budowie lotniska. Złodzieje górą. Teraz biorą nagrody za "nadludzki wysiłek". Rozumiem, że trzeba budować lotniska, drogi, ale jak można być takim złodziejem. Chyba zaczynam rozumieć, dlaczego lotnisko nazywają "Stalinowskim"??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko ladnie pieknie, tylko nie wiemy na ile wyceniony jest dom tegoz pana.. ze swojej strony znam kilka osob ktore nie narzekaly na wyceny w wiekscosici przypadkow pozwalaly urzadzic sie na nowo i nie tylko.. no, ale niektorzy mysla ze wezma jak za zboze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu widać że ten człowiek to oszołom, wszyscy jakoś mogli się dogadać a on nie, żałosny jeszcze telewizję ściąga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własność prywatna najważniejsza! Zrozumcie to w końcu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurczę nowy dom , kto dał pozwolenie na budowę, granda w biały dzień, żal i tych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może nich zrobią druga obwodnice omijającą dom zachłannego Pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie ile zaproponowali owemu Panu za ta hałupe. Z doświadczenia wiem ze jest to kasa przewyszajaca owa nieruchomosc a to ze owy Pan niechciał przyjac takich pieniażków jakich mu zaproponowano to tylko swiadczy o jego zachłannosci i chciwosci. Moze niech owy Pan przedstawi mediom dokumenty z których wynika ze dostal za malo i wtedy my jako prosci ludzie bedziemy wiedzieli kto mial racje czy owy Pan czy tez Urzednicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
wszystko ladnie pieknie, tylko nie wiemy na ile wyceniony jest dom tegoz pana.. ze swojej strony znam kilka osob ktore nie narzekaly na wyceny w wiekscosici przypadkow pozwalaly urzadzic sie na nowo i nie tylko.. no, ale niektorzy mysla ze wezma jak za zboze
DO KŁA DNIE ! Moi znajomi tez nie mieli komfortowej sytuacji z tym wywłaszczeniem ... cała procedura trwała około 3 lat wiec niech ten koleś sidor nie ściemnia! ludzie dostawali jeszcze 10% wiecej jak szybko sie wyprowadizli, żaden z moich znajomych na wycene nie narzeka, bo jest powyzej rynkowej- konczy nowy dom, oddawali za kazdy krzaczek rosnący na działce.zeby nie było- znajomy ma nie 2 psy ale dwojke małych dzieci a to troche wiekszy kłopot niz jakies pchlarze i jakos dał rade. pani sidor jest pan pazerny i okrada nas, lublinian, co ci bur aku jeden da gdyby cofneli dotacje? urzedowi zrobisz krzywde czy zwykłym ludziom ktorzy czekaja na te inwestycje bo moze cos w tym zascianku się ruszy> kogo pazerniaku okradniesz z pieniedzy za rzekome straty? urzdasów? nie! ludzi, których podatki pójdą na nienachapaną morde! wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszolom?Kargul ?Ja im pokarze? uparty niszczy człowiek wraz rodziną blokuje rozwój budowy jedynej drogi S17 tysiące mieszkanców Lubelszczyzny Polaków Ukrainców czy Białorusinów .Na zachoniej częci Polski mniej jest tak upartych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja@ napisał:
DO KŁA DNIE ! Moi znajomi t(..)e czy zwykłym ludziom ktorzy czekaja na te inwestycje bo moze cos w tym zascianku się ruszy> kogo pazerniaku okradniesz z pieniedzy za rzekome straty? urzdasów? nie! ludzi, których podatki pójdą na nienachapaną morde! wstyd!
acha panie sidor, mieszkam niedaleko,moze pan mi da te kase za odszkodowanie tylko CAŁA!!! a ja odstąpie od zaraz swoj dom tylko kaska prosze cała , podwórko jest, dwie łazienki,3 pietra , garaz z kanałem, zapraszam . od zaraz moze sie pan wprowadzac LOKALIZACJA JAK PISZE, niedaleko od pana .no juz niech stracę bo doczkac sie juz s17 nie mogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja@ napisał:
DO KŁA DNIE ! Moi znajomi tez nie mieli komfortowej sytuacji z tym wywłaszczeniem ... cała procedura trwała około 3 lat wiec niech ten koleś sidor nie ściemnia! ludzie dostawali jeszcze 10% wiecej jak szybko sie wyprowadizli, żaden z moich znajomych na wycene nie narzeka, bo jest powyzej rynkowej- konczy nowy dom, oddawali za kazdy krzaczek rosnący na działce.zeby nie było- znajomy ma nie 2 psy ale dwojke małych dzieci a to troche wiekszy kłopot niz jakies pchlarze i jakos dał rade. pani sidor jest pan pazerny i okrada nas, lublinian, co ci bur aku jeden da gdyby cofneli dotacje? urzedowi zrobisz krzywde czy zwykłym ludziom ktorzy czekaja na te inwestycje bo moze cos w tym zascianku się ruszy> kogo pazerniaku okradniesz z pieniedzy za rzekome straty? urzdasów? nie! ludzi, których podatki pójdą na nienachapaną morde! wstyd!
zgadzam się z Tobą. Pieniacz i tyle. Pazerny pieniacz w dodatku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--?? a może napisał:
acha panie sidor, mieszkam niedaleko,moze pan mi da te kase za odszkodowanie tylko CAŁA!!! a ja odstąpie od zaraz swoj dom tylko kaska prosze cała , podwórko jest, dwie łazienki,3 pietra , garaz z kanałem, zapraszam . od zaraz moze sie pan wprowadzac LOKALIZACJA JAK PISZE, niedaleko od pana .no juz niech stracę bo doczkac sie juz s17 nie mogę
nooo, kolego! poleciałeś padłam dobre!!!!!!!!!!!!!!! :) podoba mi się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to mamy celebrytów z Pliszczyńskiej. Poszkodowany, adwokaci itp. Pieniacz i tyle. Pazerny na dodatek. Cham na zagrodzie równy wojewodzie. Brawo.... swoją drogą, że tak chce mu się szarpać? i to wiadomo, że miał prpoponowanae uczciwe pieniądze. Ale lep[iej widać zrobić trochę zamieszania wokół siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pewien wygranej. Nie wykluczam też, że unijna subwencja na budowę S17 może zostać cofnięta – mówi mec. Paweł Wójcik.
Nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz. A urzędników i policjantów już zwalniałeś, czy jeszcze nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...