Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin Gimnazjalny 2013: Polski, historia, wos ODPOWIEDZI, ARKUSZE

Utworzony przez Karolajna., 23 kwietnia 2013 r. o 12:53
Rozprawka z Krzyżaków? Pierwsze słyszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisałem , poszło zajebiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to była jakaś kpina z tym polskim. trzy lata pisania rozprawek po to, żeby napisać charakterystykę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie była rozprawka tylko charakterystyka geniusze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było ni "o Zbyszku", więc nie kłamcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TO MIAŁO BYĆ Z POLSKIM! Takiego poziomu już dawno nie widziałam, ja się pytam dlaczego mieliśmy fragment POTOPU jak go nawet nie czytaliśmy, kpina i masakra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hisoria i Wos ok ale polski to nas dojebali , charakterystyka kogos z odwaga pozdro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze? Mam mieszane uczucia co do tego. Staniki nie latają, ale aż tak źle nie poszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja to troche jak rozprawke napisalem ale jakos to bedzie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też się zdziwiłam jak zobaczyłam , że rozprawka z krzyżaków , przecież to była charakterystyka wybranego bohatera literackiego , który według nas wykazał się odwagą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat ostatniego zadania z języka polskiego. "Napisz charakterystykę postaci literackiej, która wysławiła się odwagą." Nie było nic o Zbyszku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chore, nie mielismy potopu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam i czekam na odpowiedzi. Mój komentarz? Ok, egzamin był w miarę prosty szczególnie blok His/Wos oraz pyt zamknięte z Humana. Charakterystyka poszła mi słabiej ze względu na kiepskie rozplanowanie czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z potopem to faktycznie niewypał, bo go nie było nawet, ale praca? taka łatwa że szóstoklasiści by napisali... ale dla dla nas tym lepiej:DD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia średnia a Polski dość trudny. Myślę jednak że nie jest źle Rozparawka nie była z Krzyżaków tylko charakterystyka o odważnym bohaterze literackim Ja mam Juranda. A wy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozprawka z krzyżaków tylko charakterystyka bohatera literackiego który zasłynął odwagą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CO TO MIAŁO BYĆ Z POLSKIM! Takiego poziomu już dawno nie widziałam, ja się pytam dlaczego mieliśmy fragment POTOPU jak go nawet nie czytaliśmy, kpina i masakra...
też uważam że to kpina ! kazdy kto pisał egzamin z polskiego w poprzednich latach miał wiersze z liryki , epiki i dramatu , które były w podstawie programowej ! nie wiem co za geniusze układali ten egzamin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki uj, nie było rozprawki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lektura którą dobrze znam ??? Potop ?? WTF ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...