Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2012: Część matematyczno-przyrodnicza (odpowiedzi, arkusze)

Utworzony przez anonim, 24 kwietnia 2012 r. o 21:03
ten egzamin byl tak poje***y ze ja pier***e ku*** poprostu bede mial tylko 50% pkt dobrych nie dostane sie do zawodówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonim z takim językiem na pewno. Egzamin human... strasznie podchwytliwy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mogłeś się nauczyć, a nie obijać ;D do zawodówki nie zdasz ? Chyba się mylisz xP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
btw odpowiedzi juz sa tutaj http://jumpto.pl/egzgimnazjalny2012 i jak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyrodniczy ok może być, ale je*an* matma była po prostu choraaa co za deb*** wymyśla takie pytania i te dziwne liczby myślałem że próbny był dosyć trudny ale to było arcytrudne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyrodnicze masakra a majca lepsza ;D tzn łatwiejsza tylko to ostatnie zadanie ;/ jest ktoś z małopolski ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bitch please, wróciłam jakieś 30 min temu i matma była banalna, pozdro :*. Zawodówka wita rozumiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przyrodniczych nył taki w miarę ale nie byl strasznie trydny a matma to łatwa ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matma nie była taka straszna ,powiem nawet ,ze była całkiem spoko...z przyrodniczych trochę gorzej jak dla mnie za mało czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyrodnicze masakra, matma nie trudna, ale łatwa też nie była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyrodnicze masakra, matma super. moje odpowiedzi do otwartych: 1. wystarczy, zużyje 5 i 3/4 litra farby z 6-litrowej paczki czy co to tam było 2. jest równoboczny, wszystkie kąty mają 60* 3. pole to 256 cm2 wczoraj polski super, historie tez zepsułam, tak jak dziś przyrodnicze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyrodniczny był bardzo bardzo trudny! Po pierwsze za MAŁO czasu! Dużo się przygotowywałam a i tak napisałam fatalnie. Jak do tej pory to przyroda mi poszła najgorzej. Matma była OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie przyroda spoko matma slabo :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na matmie beznadzieja Wyłożyłam się na najłatwiejszych zadaniach przyrodniczy całkiem łatwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W otwartych z matmy nie wiem jaki deb** układał te zadania. Liczby jakieś z kosmosu normalnie Uczyłam się, a i tak źle napisałam. Masakra ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prostszych zadań na matematyce chyba nie mogli dać, były banalne - i zamknięte, i otwarte. Za to przyroda nie najlepiej, szczególnie mam na myśli geografię i fizykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyroda nie była taka zła, jestem na siebie strasznie zła na majcę bo ją umiem a skopałam połowę zadań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matma całkiem prosta, za to przyroda- najdurniejszy egzamin, jaki w życiu pisałam -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyroda dosyć trudna, ale matma bardzo łatwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu, tyle się przygotowywałam do tego i co? z tego co policzylam będę mieć jakieś 61% z przyrodniczych. Załamka totalna. ;< Matma spoko. Myślę, że będę mieć wynik koło 80%. Polski i historia wręcz mogłabym powiedzieć, że wspaniale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...