Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010. Język niemiecki - arkusz i odpowiedzi

Utworzony przez ~Andzia~, 29 kwietnia 2010 r. o 14:27
Czemu tylko 6 zadań?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niemiecki był w miarę prosty, ale słuchanie nie zbyt mi wyszło...chodzi o zad 1. ale matm-przyr tak zawalilam, ze z liceum to raczej moge sie pozegnac:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banalny:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie egzamin z j.niemieckiego był bardzo prosty-nie miałem problemów z zadaniami :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednak 17 godzin niemieckiego w tygodniu daje efekty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogólnie test nie był trudny...najgorsze to słuchanie...czasem nie było dokładnie słychać... gorzej z wczorajszym testem mat-przyr...to była porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również zawaliłam z nagraniem...;( Oby było ponad 30 pkt.;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosty był, ale kilka błędów się znajdzie... Wczoraj to była dopiero rzeźnia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matematyczny nie przekreśla liceum.Też zawaliłam ale są jeszcze punkty z ocen i to dużo poprawia.A z niemca był sredni. Troszkę mylący xDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak wam ale u mnie porażka. Na próbnym miałem 44 a ty jak sobie podliczam nie wiem czy 25 będę miał. Także kataklizm a angliści powinni się cieszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z niemca banalnie prosty pojdzie mi lepiej niz z polaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce mi działać plik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow!! Jak na razie mam wszystko dobrze mam nadzieje ze bedzie tak dalej ;p dla mnie to było proste, mam wielka nadzieje na max ale nie wiem ;p Pamiętacie co było w 10??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niemiec-banał. o wczorajszym lepiej nie gadać;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A 13.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie - porażka;/ strasznie trudny....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 10 dałabym D A C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejszy to był banał ;d. A o wczorajszym nie chce wspominać bo grozi to załamaniem nerwowym xd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13.1 E 13.2 D 13.3 C 13.4 A Tak bym dała, ale pewna nie jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niemiecki uznałam za banalny, jednak teraz widzę, że popełniłam kilka głupich błędów... ale to nic, powinno być 40, może nawet więcej:D prostszy od próbnego, zero otwartych, wszędzie odpowiedzi do wyboru. jakby tak wyglądała matematyka... ach, te biedronki. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...